Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.843
Cevap
47
Favori
82.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bucephalas

satan varmi?

bunda mikrofon konusuna nasıl cozum buldunuz, ps4 için
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 20 Ocak 2018; 13:0:58 >
  • ne zamandır kulaklığımızın hdmi 1.4 limiti yüzünden 4k hdr oynatamayacağına üzülüyordum ve alternatif bakıyordum ama bunua güzel bir çözüm üretilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=YYSTIqkkRvc

HDR AVR KEY 4k hdr ile hd audio sinyallerini ayırarak hem hd audio hem de 4k hdr video elde etmenizi sağlıyor böylece eski avr sistemler çöp olmaktan kurtuluyor.

https://www.hdfury.com/product/avr-key/

150 dolar biraz pahalı ama ürün işini yapıyor görünüyor.

Ben almayı düşünüyorum açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

ne zamandır kulaklığımızın hdmi 1.4 limiti yüzünden 4k hdr oynatamayacağına üzülüyordum ve alternatif bakıyordum ama bunua güzel bir çözüm üretilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=YYSTIqkkRvc

HDR AVR KEY 4k hdr ile hd audio sinyallerini ayırarak hem hd audio hem de 4k hdr video elde etmenizi sağlıyor böylece eski avr sistemler çöp olmaktan kurtuluyor.

https://www.hdfury.com/product/avr-key/

150 dolar biraz pahalı ama ürün işini yapıyor görünüyor.

Ben almayı düşünüyorum açıkçası

avr forum linkini de ekliyorum , sağolsunlar cevap da verdiler.

kulaklık ile kullanıp test edenler memnun.

http://www.avsforum.com/forum/37-video-processors/2896225-hdfury-avr-key-help-19.html#post55551298

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    4k tv ve ps pro aldım şimdi ben bu aparatı almasam 4k görüntü alamıcam mı yada 4k görüntüden ses cahilliğime bağışlayın ltfn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu basit bir amfi gibi düşünün bu olmazsa 4k görüntü akacaksınız ama sesler tvnizden stereo olacak bu kulaklık sorround ses veriyor aslına uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

4k tv ve ps pro aldım şimdi ben bu aparatı almasam 4k görüntü alamıcam mı yada 4k görüntüden ses cahilliğime bağışlayın ltfn

Bende 4k tv yok o yüzden test edemiyorum ama 4k görüntü alamazsınız diye bir kaide yok, zaten ps4pro bildiğim kadarıyla 2kyı upscale ediyor.

Sıkıntı bizim kulaklığın sadece 1.4b hdmi çıkışının olması nedeniyle hem 4k hem de hdr içerik olduğunda ikisini birden passthrough edeceyek bant genişliğine sahip olmaması.

Bu yüzden 4k hdr içerikli bir oyun varsa o oyunda ya hdr'dan yada 4k'dan feragat edeceksiniz, ps4pro 'da bunun ayarı nasıl oluyor bilmiyorum.

Bunun çözümü için video ve ses datalarını ayrıştıran bir aparat yapmışlar böylece bizim kulaklık sadece sesi passthrough ediyor , video içeriği direk tvye gidiyor.

Benim anladığım bu , ısrarla bizim kulaklık ile kullanan var mı bu aparatı diye sordum avforum'da birkaç kişi çıktı ben sorunsuz kullanıyorum dedi.

• quote:

quote:

Bende 4k tv yok o yüzden test edemiyorum ama 4k görüntü alamazsınız diye bir kaide yok, zaten ps4pro bildiğim kadarıyla 2kyı upscale ediyor.

Sıkıntı bizim kulaklığın sadece 1.4b hdmi çıkışının olması nedeniyle hem 4k hem de hdr içerik olduğunda ikisini birden passthrough edeceyek bant genişliğine sahip olmaması.

Bu yüzden 4k hdr içerikli bir oyun varsa o oyunda ya hdr'dan yada 4k'dan feragat edeceksiniz, ps4pro 'da bunun ayarı nasıl oluyor bilmiyorum.

Bunun çözümü için video ve ses datalarını ayrıştıran bir aparat yapmışlar böylece bizim kulaklık sadece sesi passthrough ediyor , video içeriği direk tvye gidiyor.

Benim anladığım bu , ısrarla bizim kulaklık ile kullanan var mı bu aparatı diye sordum avforum'da birkaç kişi çıktı ben sorunsuz kullanıyorum dedi.

Ben de henüz geçeceğim kalitede bir 4k tv bulamadım hala oyalanıyorum ama aparat iyiymiş alıp bir kenara koyalım bir indirim denk gelirse

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

quote:

quote:

Ben de henüz geçeceğim kalitede bir 4k tv bulamadım hala oyalanıyorum ama aparat iyiymiş alıp bir kenara koyalım bir indirim denk gelirse

aslında hdmi 2 ve hdcp 2.2 destekleyen bir üst versiyonu çıksa bizim kulaklığın biraz da bass performansını yükseltseler mükemmel olacak hala muadili yok piyasada.

• Ahh nerdeee kendisi bile yok piyasada üst versiyon nerde?

Bu arada kenan kardeşim kusura bakmasın ben kulaklıği soruyor sandım o aparatı soruyormuş

• Estfrllah bende samsung mu9000 aldım onun kontrolrı sanırım çevirme işini görüyor nerdeyse bu kulaklığı satıp logitech g933 alacaktım ama vazgeçtim 🤣😃

• Birde abilerim bu alette çift optik çıkışmı var ve hdmi yerine optiği kullansak ses kakitesi düşer mi ?

• düşmez ama tabii ki dts veya dolby digitalde optik hd sesleri taşıyamaz hdmi lazım dts hd ma veya dolbt true hd ses için

optiklerin birisi çıkış birisi giriş benim bildiğim
  • Elimde bir adet mevcut. İlgilenen varsa pm

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrapper

Elimde bir adet mevcut. İlgilenen varsa pm

kaç tl diyorsun soran okursa forum dışı v.s. diye haber edelim bir de japan mı europe mi?

• sony 55xe9005 tv ps4pro ve kulaklıgım var, kulaklıktan tam verim almam için nasıl baglantı yapmam gerekiyor arkadaslar(ps4 ü tv ye bagladım kulaklıgıda optikle tv ye ses iyi ama yeterli degil)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, model hakkında pek bilgim yok, idarelik bir wireless kulaklık ararken buralara kadar geldim :D Ps4 pro ve 4k tv var. Yukarıda hdmi out'un pro'yu desteklemediği belirtilmiş. Bunun harici pcde de bluray sürücüm ve soundblaster zx ses kartım var. Pc üzerinden izlesem performans açısından bir kayıp olur mu sizce ? Yani kısacası bu elimdeki cihazlarla bu kulaklığı almalı mıyım ? (tabi bulabilirsem :D) Yoksa da yöneleceğim nispeten daha ekonomik başka bir model var mı ve gaming wireless kulaklıklar sizce tatmin eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deorvine -- 7 Mart 2018; 12:26:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • must33_35 kullanıcısına yanıt
    ps4 pronun optik çıkışı yok mu oradan bağla kulaklığa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklığı optik dışında HDMI ile TV'ye bağladığımda TV'nin sesini alamıyorum, bu sebeple DTS-HD gibi formatları duyamıyorum.

4K TV sahibiyim, TV'nin kendi smart özelliğinde Netflix vs. uygulamalar. Ne yaptıysam HDMI ile alamadım sesi, mecbur optik kablo bağlayıp alabildim.

Böyle olunca kulaklığın menüsünü de TV'de göremiyorum.

Çözüm önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 19 Mart 2018; 14:55:37 >
  • Vallahi arc özelliğini ben de çalıştıramadım o kadar da bağlantıları filan göstermiş sony kullanım kılavuzunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, MDR-HW700DS kulaklığımı satıyorum, zamanında Japonya dan almıştım, çok az kullandım, yenisinden farkı yoktur diyebilirim.
    Kutuları mevcuttur.

İstediğim fiyat 2000 TL dir.

MDR-HW700DS kulaklık + yedek kulaklık şeklindedir.
    Yani aynı anda iki kişi kullanabilmektedir.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.