Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.843
Cevap
47
Favori
82.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde DS6500 var Sony MDR-HW700DS aldığım için açmadan satıyorum, hiç kullanılmamıştır. İlgilenen varsa ö.m. atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

Bugünü bilmiyorum ama dün günün fırsatı ürünlerinden biriydi, ben de satın aldım. Siz söyleyince bir anda korktum ikinci el mi diye, ama sorun yok bende :)

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık

Vaayyy

• Kulaklığı amazon.de'den Avrupa versiyonu olarak aldım. Bu versiyonlarda ikinci kulaklığın tanıtılıp eklenmesi mümkün değil sanırım cihaza :(

Yanlış mı biliyorum?
  • Üstteki soruyu bir umut sorayım yine.

Avrupa versiyon kullanan yok mu hiç?
  • kardeş ben şöyle biliyorum ana ünite ne ise ikinci kulak da öyle olacak avrupaya avrupa japona japon

eğer ana üniten japon ise avrupa ikinci kulaklığı tanıtamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana ünitem Avrupa ama tek kulaklık olarak Avrupa satışı bulamadım.
  • Vallahi bilmiyorum benim ikisinde de malezya yazıyor

• Herkese iyi forumlar bende bir ses hayrani ve kulaklik alma arefesinde biri olarak sennheiser rs 175 mi yok mdrds6500 yada bu en son cikan kulaklik mi siz degerli kullanicilarin yorumlarini bekliyorum ozellikle film izlemek icin bana yardimci olun

• Mdr hv ile ps4 pro dan 4k görüntü alabilen arkadaş var mı acaba hdmi kablo aldım ama nafile direk 4k tv ile ps4 pro yu bagladığımda 4k alıyorum ama kulaklıkla ne yaptıysam 4k alamadım yardımcı olacak arkadaş var mıdır

• Muhtemelen hdmi kablo sorunun var hw700 ds 4k bir kulaklık hem ben 4kyım diyeceksin hem de 4k geçirmeyeceksin olmaz öyle şey ben 4k görüntü aldım hem de sesleri dts hd ma ve dolby true hd idi kaliteli 4k onaylı hdmi kablo alın ucuz çin işi ya da markasız olmasın

monsterlar olur mesela ya da üzerinde 17.8 gbps yazsın

• Film izlemek için bir kulaklık arıyordum. Araştırmalarım beni buraya getirdi. Sizce verilen paraya değer bir cihaz mı?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Her kuruşuna değer.
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ki bu kulaklık arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım ama pek beğenmedim. Özellikle çevresel ses olayı ve bas konusunda beklentimi karşılamadı...
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz açar mısını lütfen. Ben 1080p DTS destekli filmleri izlemek için, her detayı duyabilmek için alma niyetindeyim. Sağdan soldan ortadan aşağıdan yukardan ses gelsin. OHA diyeyim istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam biraz açar mısını lütfen. Ben 1080p DTS destekli filmleri izlemek için, her detayı duyabilmek için alma niyetindeyim. Sağdan soldan ortadan aşağıdan yukardan ses gelsin. OHA diyeyim istiyorum :)

Güzel kulaklık ama çevresel ses beklentiniz fazla olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Ben aldım ama pek beğenmedim. Özellikle çevresel ses olayı ve bas konusunda beklentimi karşılamadı...

alternatifi var mı ki? Bas konusunda katılıyorum ama çevresel beklentimi karşıladı
  • Alternatifi yok belli ama bu kadar para vermeye değer mi, düşünmek lazım.

• Ben kızlar teog ve üniversite sınavına girecek diye aldım sonra bir kulaklık ta hanıma aldım geçenlerde hanım çocuklar evde değil ki niye amfiyi açmadın dedi de öyle uyandım o kadar bağımlılık yapıyor velahasıl özellikle apartmanda oturanlar hiç düşünmesin alsın
  • 50 liraya kadar sadece oyun için kulaklık önerirmisiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.