Şimdi Ara

SONY MDR-DS1000 5.1 KULAKLIK ALDIM İNCELEME VE RESİMLER (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
0
Favori
32.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XBOX360'a giren görüntü kablosunun hemen üzerindedir optik çıkış. Aynen resimde olduğu gibi. Dikkatli bak göreceksin hemen zaten. (Benim kablom bu değil tabi sadece örnek olarak bu resmi verdim ama sendeki görüntü kablosunda da bu çıkış mutlaka vardır zaten standart olarak geliyor bu çıkış her kabloda)

SONY MDR-DS1000 5.1 KULAKLIK ALDIM İNCELEME VE RESİMLER
  • yaa arkadaslar ben bunu kurdum ıyı guzelde benım ses kartına olmadı bu optık kablo ses kartım creative x-fi xtreme gamer optık cıkıs var ama olmuyo optık dedıgım arkada kırmızı bısey var yanan ama olmadı kablo nasıl yapcam bunu sırf pc ııcn aldım ben bu aletı o kablo ıcın donusturucu felan varmı pıyasada
  • bu arada koalax saol dostum buldum xbox da o gırısı
  • Ben PC'de de direk kullanabildim bu ürünü sorun olmadı yani. XBOX360'da buldunsa optik çıkışı hadi gözünaydın diyelim.
  • yaaadostum ben bunu sırf pc ıcın aldım bende optık olamyınca dırek bagladım ama bu seferde digital ses alamıyorum analog yapınca ses gelıo ama digital yapınca çıt yok anlamadım gıttı ne yapcam yaa ses kartına digital baglamam ıcın bı kablo olmalı bı kulaklıgın ıcınden cıkan sony optık kablo olmadı ucları uyusmuyo sen dırek ses kartına bagladıgında digital ses aldınmı aldıysan nasıl aldın ben alamadım ve ses berbat cıkyıo analogta bu arada xbox360 ve ps2 de denedım digital ses verdı ve cok muaazam
  • Benim anakartımın optik çıkışına direk uydu kablo yani bağlayabildim 5.1 ses aldım herhangi bir sorun olmadı. Zaten bende genelde kulaklığı XBOX360'da ve PS3'de kullanıyorum. Anakartımda optik çıkış olsa bile kulaklığı normal girişten bağlıyorum stereo ses alıyorum çünkü kasanın yeri duvara doğru açıkcasıda masayı çek kabloyu bağla tekrar masayı it yapmak istemiyorum çünkü PC masamın üstü full dolu baya zorlanıyorum bu işlemleri yaparken...
  • bu konuda benim de tereddütlerim vardı
    paylaşım için teşekkürler
    bende alabilirim artık
  • Al tabi inan aldığına değecek bir ürün. Geceleri (normal 5.1 sistemi açamıyorum geceleri) PS3'de ve XBOX360'da kullanıyorum performansı super ürünün. PC'de bile denedim performans olarak memnun kaldım.
  • Beyler 10 dk önce sipariş verdim bakalım nasıl bir şeymiş sağolsun arkadaşlarda epey yardımcı oldular
  • bana lazım olan sey tam bu olsa gerekhttp://www.astech.com.tr/pages/SONY/Kablo/POC-15AB.htm
  • çok pahalı. bunların çeviricileri var, daha ucuz. tos link adaptörü. ama çok bulunmuyo diyolar. alacam ben de... haber verin ucuzunu bulursnaız.
  • Çözüm o kabloysa arkadaş alacak artık başka çaresi yok.
  • Yahu ben de öyle aman aman zengin çok para kazanan bir adam değilim ama 5.1 deneyimini yaşatacak kalitede bir ürün üstelikte SONY 165,00 YTL çok da pahal değil bence.Bir üst düzey PS3 oyunu ilk piyasaya çıktığında 140 - 160 YTL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.Uzun ömürlü ve beklentileri karşılayan bu tarz kaliteli bir ürüne değer bence.Açıkçası Z5500 için şartlarımı zorlarken buna dönmek gibi ciddi bir düşüncem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 9 Mart 2008; 23:30:26 >
  • yarın gıdıp kadıkoyun altını ustune getırcm bu kablo ıcın cunku gercekten baska care yok dırek bagladım muzık seslerı benı hıcmı hıc tatymın etmedı ama sanmayınkı kulaklık kotu xbox da digital olarak mukemmel ses cıkıyo hersey digital baglamaya bakıo yanı ucuza bulursam sanada solerım berhan
  • Bu kulaklık ile sabahtan beri Tekken 5 Dark Resurrection Online oynuyorum valla ses kalitesi acayip super. Hatta birazdan yine Tekken'e gideceğim.

Eğer alacaksan bu kulaklığı benim aldığım siteden al derim + kargo parası ödemiyorsun ürünü teslim alırken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WIZARD of WOR

Yahu ben de öyle aman aman zengin çok para kazanan bir adam değilim ama 5.1 deneyimini yaşatacak kalitede bir ürün üstelikte SONY 165,00 YTL çok da pahal değil bence.Bir üst düzey PS3 oyunu ilk piyasaya çıktığında 140 - 160 YTL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.Uzun ömürlü ve beklentileri karşılayan bu tarz kaliteli bir ürüne değer bence.Açıkçası Z5500 için şartlarımı zorlarken buna dönmek gibi ciddi bir düşüncem var.

altek,
    senin gibi hanımdan izin almada sorun yaşan birinin kaçırmaması gereken bir cihaz
    z5500 alsan, bir süre sonra bunu da alman lazım. hesabını iyi yap.

• bu kadar kişi iyi diyor madem biz de alalım bir tane herkese yorumlarından dolayı teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

Bu kulaklık ile sabahtan beri Tekken 5 Dark Resurrection Online oynuyorum valla ses kalitesi acayip super. Hatta birazdan yine Tekken'e gideceğim.

Eğer alacaksan bu kulaklığı benim aldığım siteden al derim + kargo parası ödemiyorsun ürünü teslim alırken.

Hangi siteden aldın ki?Madem bukar övülüyo almakda yarar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kawanosh

bana lazım olan sey tam bu olsa gerekhttp://www.astech.com.tr/pages/SONY/Kablo/POC-15AB.htm

zaten o kablo icinden cıkmıyormu urunun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eloir

quote:

Orjinalden alıntı: WIZARD of WOR

Yahu ben de öyle aman aman zengin çok para kazanan bir adam değilim ama 5.1 deneyimini yaşatacak kalitede bir ürün üstelikte SONY 165,00 YTL çok da pahal değil bence.Bir üst düzey PS3 oyunu ilk piyasaya çıktığında 140 - 160 YTL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.Uzun ömürlü ve beklentileri karşılayan bu tarz kaliteli bir ürüne değer bence.Açıkçası Z5500 için şartlarımı zorlarken buna dönmek gibi ciddi bir düşüncem var.

altek,
    senin gibi hanımdan izin almada sorun yaşan birinin kaçırmaması gereken bir cihaz
    z5500 alsan, bir süre sonra bunu da alman lazım. hesabını iyi yap.

ı ıh... z5500 ün kulaklık girişine istediği kulaklığı takabilir aynı şey olur. karıştırmayalım bence, bu bir 5+1 kulaklık değildir. daha önce bahsettiğim virtual barber shop kaydı ile de alakası yoktur. sadece 5+1 ses genelde optik sistemi temsil ettiği için ve bu optik girişi stereoya daha az kayıpla indirgediği için 5.1 kulaklık yazmaktadır. kesinlikle 5+1 deneyimi ile uzaktan yakından alakası yoktur. tek getirisi, sesi compozitten yani bir beyaz bir kırmızı stereo kabloyla almaktan çok çok daha kaliteli ses almaktadır. ps3 efendi sesi compozite verirken bir çok detayı traşlamaktadır.

benim alma sebebim vardı, stereo olan ama çok güçlü bir müzik seti sistemi için aldım. kıyıp da müzik setimi atamıyorum, satamamam da para etmez. yerine dandik bir 5+1 de alamam z5500 gibi(bana göre dandik, öyle el kadar satellite lardan o kadar ses çıkması bana ters. hoparlör dediğin kabin hacmi ve mıknatıs büyüklüğüne göre değerlendirilir. ) toplama decoderi ayrı her parçası ayrı sistem alana kadar bnu kullanacağım.

ayrıca thx yok bunda...

optik to stereo converter ve dandik sony kulaklık için 160 ytl iyi bir fiyat. evet kötülüyor gibi görünüyorum ama o kulaklık kaliteli değil. hangi kulaklığı takarsanız takın aynı oluyor etki. olay kulaklıkta değil yani. istediğiniz kulaklığı kullanabilirsiniz yani.

unutmayın, z5500 veya herhangi bir optik girişli sistemin kulaklık çıkışına ne takarsanız takın bu sony sistemle aynı etkiyi verecektir.

z5500, benim gibi takıntıları olmayan kişiler için en uygun sistemdir. unutmayın thx var. thx in kabloları bile ayrıdır, certified olması gerekir. fiyatı çok uygun bir sistemdir.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.