Şimdi Ara

SONY MDR-DS1000 5.1 KULAKLIK ALDIM İNCELEME VE RESİMLER (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
0
Favori
32.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • izmirde almak isteyen olursa yüzyüze bende satmak istiyorum ps3 oyunu+parada olabılır
    5+1 sistem aldığım için kullanmıyorum. daha 6 aylık sony center dan almıştım garantisi kutusu ambalajı herşeyi duruyor. pmden ulaşabılırsınız. SADECE İZMİR
  • Selamlar,
    (
    Arkadaşlar ACER 6930 Laptop var bende, Virtual SurroundSound(Dolby Home Theater) true 5.1 yazıyor aletin üzerinde

Alette 3 tane çıkış ve Kulaklık girşim aynı zamanda Optik- lazer ışığını bazen görebiliyorum,

optik çıkışı+ Pc deki Virtual surroun Sistemim,

Sony nin bu decoderinin Yaptığı işi yaparmı dersiniz?

Deneme şansım olmadığı için bir fikrim yok,

tabı kulaklıga optık sesı nasıl verebılırım oda bır sorun teskıl edıyor =)
  • Arkadashlar bu İlandaki ürünü satan var mı?varsa talibim.Saygılar
  • Kardeş gereksiz bir ürün bende vardı kullandım ama sandığınız gibi çok büyük bir etki yaratmıyor bunun yerine ufak bir kulaklık anfisi alın daha iyi
  • Bende 1 kutu var garantisi de var aldıgımdan beri 2 kere kullandım kutusuna kaldırdım bir işe yaramıyor cihaz çok temizdir dileyen olursa satabilirim pm den veya 05555623500 dan ulaşabilirsiniz mdr-ds1000 modelidir. 14 ay garantisi kalmıştır. Vakti dar biri oldugum için bu tip şeylere yatırım yapmamaya karar verdim bundan sonra :) bir şeyi aldıktan sonra kullanmayacaksan boşa para verirsin eğer kaldırıp köşeye atacaksanız benim gibi hiç almayın. :)
  • ya bilenler cevaplasın bi lütfen şimdi bu cihazı aldığımızda kulaklık yerine analog bir ses sistemini kulaklığın takıldığı yere taksak 5.1 dts ses alabilirmiyiz. yani ses kulaklıkta mı sanal 5.1 oluyor yoksa ses çıkışında mı
  • Satan varsa alırım...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.