Şimdi Ara

SONY MDR-DS1000 5.1 KULAKLIK ALDIM İNCELEME VE RESİMLER (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
0
Favori
32.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de bu gün sipariş verdim bakalım xbox da nasıl bir etki yaratacak bende. uzun senelerdir sürekli kulaklıl kullanırım en son creative in HN 700http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=23244 modelini kullanıyorum eğer kutunun içinden çıkan kulaklık dandikse onun yerine creative i bağlarım.
    bu arada ürünü bulmak için girmediğim site kalmadı en son garantialisveris sitesinde buldum

• Anladığım kadarıyla bu zımbırtı tüm kanallardan gelen sesi frekansına göre gerçek zamanlı birleştirip sağ ve sol kulağa veriyor? Yani (uydurma basit anlatımla) bir nevi 5.1 anlık sesi kaydediyor (daha doğrusu o an hemencecik işliyor işte) ve kulaklığa veriyor? Yani yani 5.1 formattaki sesi holophonic hale getiriyor?
  • Hadi gözünaydın @mehmetozkan83.
  • hayırlı olsun cok memnun kalacaksın hiç süphem yok...

@KoalaX aman kanatlar yanmasın
  • Bilgisi olan yok herhalde sorduklarım hakkında..
  • herkese selamlar acilen tekrardan MDR-DS1000 almam gerekiyor ağustos- temmuzda dartyden almıştım fakat orada da kalmamış acaba nereden bulabilirim yardımcı olan olursa çok sevinirim teşekkürler...
  • hocam ben garantialisveris sitesinden sipariş ettim 4 gün oldu hala bekliyorm.
    eğer gelirse yazarım burda sen de sipariş verirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetozkan83

hocam ben garantialisveris sitesinden sipariş ettim 4 gün oldu hala bekliyorm.
    eğer gelirse yazarım burda sen de sipariş verirsin

rica etsem link verebilir misiniz?
  • Hayırlı olsun zaten oyunları kulaklıkla oynamak çok büyük bir zevk hele birde sağlam kulaklık varsa tadından yenmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: peace_346

herkese selamlar acilen tekrardan MDR-DS1000 almam gerekiyor ağustos- temmuzda dartyden almıştım fakat orada da kalmamış acaba nereden bulabilirim yardımcı olan olursa çok sevinirim teşekkürler...

bilgisi olan?
  • hayırlı olsun arkadaşım. Bu sistem tabii ki bir surround ses sisteminden farklı bir şey. İyi bir amfi receiver ve kolonların kalitesinden mutlaka uzak olacaktır. Bence ps3 için çok uygun değil bu tarz çözümler? Yani kablo olması işi bozuyor. Her cihaz kablosuz, bu kablolu olunca minimum kuralı gereği mahkum oluyorsun. Ayrıca, bluray trailerlar psn store'dan indirildiyse ac3 2 kanaldır arkadaşlar.. Surround testi için kullanılamaz. Saygılar..
  • ben dün izmir çankaya sony bayi yılmazer elektronikden 170 ytl 10 taksit satın aldım.akşam evde pes 09 ve resistance 2 de kulandım.ilk izlenimlerim.kulagında varmı yokmu pek hissetmiyorsun. vede yüzde 40 kapasitede ses seviyesinde bile dışarıda konuşulanları duymuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asder999 -- 4 Kasım 2008; 14:06:13 >
  • arkadaşlar selamlar...

bir sorum olacak ;
    şimdi benim ps3 e optik kablo ile bir 5+1 bağlı ama bu tarz bir kulaklık almak istiyorum hatta wireless almak istiyorum şimdi hem kulaklık hemde 5+1 aynı anda bağlı kalabilirmi ? nasıl olur bir yardımcı olursanız kulaklık alıcam...
  • arkadaslar sony ı bunla karsılastırırmısınız Philips SDC HD1500u yardımcı olursanız sevınırım.
    hangısı?
  • Güzel seçim, bende bundan almaı düşünüorm..
  • Ben de almayı düşünüyorum. Ankarada heryeri araştırdım, bulamadım.

Nette de kalmamış, sadece renklisepet ve devsepet sitelerinde var.

sizce buralardan alınır mı? ya da alabileceğimiz başka bir yer var mıdır?
  • vay be çok geride kalmışız teknoloji konusunda amfili kulaklık çıkmış haberimiz yok
  • Arkadaşlar bendekini satıyorum almak isteyen olursa 100 tl garanti devam ediyor ama kağıdı nerede bilmiyorum Ankarada elden teslim edebilirim iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 3 Şubat 2009; 15:57:00 >
  • SONY MDR-DS1000 5.1

bu modeli mi satıyorsun, kondisyonu nedir?
  • Kardeş herhangi bir sorunu yok sadece parmak izleri var o kadar birde kutu başka yerde ancak 2 hafta içinde geri alabilirim onun dışında en ufak bir sorun yok istersen cx-300 kulaklığımda var onunla 150ye de verebilirim
    quote:

Orjinalden alıntı: Aknyldz

SONY MDR-DS1000 5.1

bu modeli mi satıyorsun, kondisyonu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 3 Şubat 2009; 16:31:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.