Şimdi Ara

Sony LT29i Hayabusa'nın fotoğrafları ve fotoğraf örnekleri paylaşıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
38.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden 4 cekirdek yapmazlar anlamadim gitti, belki Samsung S3 e karsilik bir 4 cekirdek yapar Sony su an beklemedeyim :( umarim kayda deger bir model cikarir Sony.
  • sahtedir bu..sony çıkaracağı yeni telefonlarda sony ericson yazmıyor sony yazıyor.Ayırca yeni xperia serisindeki alttaki tuş takımlarına kıyasla bu pek benzemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kashikoi Tamashi

quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ön ekrandaki Xperia yazısının ışıklandırılması çok şekil olmuş 3

+1
    Büyük ihtimalle Ericsson yazısını sadece Sony yaparlar bence o zaman Sony yazısını da ışıklandırırlarsa daha bir güzel olur..

Isiklandirma guzel olur tabiki ama surekli bir kullanimi bu batarya omurleriyle kullanmak simdilik bir hayal tek batarya ile cok zor.telefonu ekran parlakligi ve guc tasarrufu moduyla 7 saat zor dayandiriyorum(cok kurcalarim herdaim) motorola gibi bir hareket bekliyoruz yolda yururken yuzde ve kalan hesaplari yapmaktan biktim!!!:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

sahtedir bu..sony çıkaracağı yeni telefonlarda sony ericson yazmıyor sony yazıyor.Ayırca yeni xperia serisindeki alttaki tuş takımlarına kıyasla bu pek benzemiyor.

şu misafirlerin hiçbir halttan anladıkları yok.
  • Arkadaslar bu LT29i nin anlami nedir bilen varmi? Bu siralar hep karsima cikiyor bu terimler Lt28i Lt29i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

sahtedir bu..sony çıkaracağı yeni telefonlarda sony ericson yazmıyor sony yazıyor.Ayırca yeni xperia serisindeki alttaki tuş takımlarına kıyasla bu pek benzemiyor.

Misafirleri ıyi ağırlamak lazim eray misafir bereket getirir

• Tasarımı begendim hele kamera kismini

• quote:

Orijinalden alıntı: _-_bluedragon_-_

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Misafirleri ıyi ağırlamak lazim eray misafir bereket getirir

• malzeme kalitesini merak ediyorum.

• Sony baktıgım gordugumun en guzelı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsahin05

Neden 4 cekirdek yapmazlar anlamadim gitti, belki Samsung S3 e karsilik bir 4 cekirdek yapar Sony su an beklemedeyim :( umarim kayda deger bir model cikarir Sony.

Sony , batarya problemini çözmeden 4 çekirdekli tel çıkartmayacağız diye açıklama yapmıştı diye hatırlıyorum.. hep geriden geliyor sony nedense.. ama benzer özellikli tel lerden daha yi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Bildiğim kadarıyla Sony artık SonyEricsson ismini telefonlarına basmak ve kullanmak zorunda değil. Neden halâ daha Ericsson'da yazıyor telefonda?
    Yanlış anlaşılma olmasın, ben SonyEricsson yazması taraftarıyım. Ericsson'u GA628'den beri kullanırım. Sadece lisanslarını tamamen üstüne geçirip geçirmediğini merak ettim.

Demek ki prototip(ya da resimleri verilen her neyse) baya önceden yapılmış. Çünkü ben de senin gibi biliyorum.
  • quote:

bana ön görünüş olarak s2 yi andırıyor gibi geldi

Tama olarak değilse de, bana da öyle geldi. İlk aklıma gelen, SII oldu hatta.

Sony, uzakdoğulu bir firma ama, ürünlerine uzakdoğu kökenli isimler vermezdi; hayret.
  • Şu an s2 telefonumdan giriyorum lan benim telefonun yan sanayisimi dedim bi an :D

• Hayabuyswa hataybu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Şu an s2 telefonumdan giriyorum lan benim telefonun yan sanayisimi dedim bi an :D
    S2 deyil s20 cikti sen hanki yıl dan yasdin meşazi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.