Şimdi Ara

Sony l|lXperia Z Ultral|l Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fazla olmasa da forumda sony xperia z ultra alan arkadaşların bilgilerini paylaşacağı yer eksiği var kardeşler

ileride burayı editleyip almak isteyen arkadaşlara yardım edebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TümAmiraL -- 18 Eylül 2013; 22:28:25 >

• Ben Ultra'nın Türkiye'de çok fazla yaygın bir cihaz olacağını sanmıyorum ama yine de kulübü olması gerekiyor tabi.
    Hala ülkemize bile getirmediler , yakında yakında yakında başka bir halt yedikleri yok.
    Ah ben şu Sony'nin Türkiye genel müdürü falan olsam bak neler yapıyorum bu TR pazarında.
  • arkadaşlar 6.44 inç telefonun tamamımı sadece ekranı mı?ekranın alt kısmında boşluk var orası dahilse sanırım telefon 7inç e yaklaşır.direk uzunluk bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

arkadaşlar 6.44 inç telefonun tamamımı sadece ekranı mı?ekranın alt kısmında boşluk var orası dahilse sanırım telefon 7inç e yaklaşır.direk uzunluk bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Ekranı olmasa ön yüzü 6.44" derlerdi bence :) alıp metreyi ölçmek lazım Cm cinsinden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon güzel ama sorunu bize gelmemiş olması bi görüp alamadık gitti tarihten haberi olan varmı
  • Sony türkiye açıklama yapmadı bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: TümAmiraL

quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

arkadaşlar 6.44 inç telefonun tamamımı sadece ekranı mı?ekranın alt kısmında boşluk var orası dahilse sanırım telefon 7inç e yaklaşır.direk uzunluk bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Ekranı olmasa ön yüzü 6.44" derlerdi bence :) alıp metreyi ölçmek lazım Cm cinsinden :)

Boyutları yazayımda belki birinin işine yarar.
    Boy:17.9cm
    En:9.2cm
    Kalınlık:6.50mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercorem -- 19 Eylül 2013; 21:05:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alan varsa Türkiyede Xperia z Ultra ya aksesuar satan

Mobilcadde Com var kapıda ödeme seçeneği ile kılıf şarj cihazı Ekran koruyucu jelatin darbe emici jelatin vs baya çeşit olan bi site burdan alışveriş Ettim sizde cihazınıza güzel şeyler bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TümAmiraL -- 19 Eylül 2013; 23:57:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende alıcam ama nerden bulurum?
  • çok fazla büyük. bence dar bi kullanıcı kitlesine hitap edecek çok yaygınlaşacağını düşünmüyorum. ama donanım olarak aşmış tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.