Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosadan aldığım bezi yanında TV LCD telefon vs temizleyicı sıvı vardı, hâlâ kullanıyorum... Microfiber yumuşak bezle veya pamuklu yumuşak bezlerle silebilirsin. Nemli bez + kurulama... Hiçbirşey bulamazsan eski bir atlet veya tişört kullan dikişsiz tarafını... Oval silersen daha kolay olur tavsiyem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzeli gözlük bezi sil sil parlat hesabı
  • Arkadaşlar bu TV yi ağ üzerinden pc ye bağlamak mümkün mü? pc içindeki videoları izlemek için
  • Merhaba arkadaşlar şöyle bir sorunum var tv ye geçen gün gelen son güncelleme ile Dosya Yöneticisi çalışmaz oldu Harici Disk'e hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.

Cep Telefonu na birşeyler indirip, kablo ile bağlayıp Harici Disk'e atıyordum ama artık hiçbir Android Tv Dosya Yöneticisi yapmıyor bunu izin gerekli diyor, tamam diyorum "izin sayfasını aç"çıkıyor SD karta izin vermek için Tamam diyorum açmıyor ve" Hiçbir program bunu yapamaz" diye bir yazı beliriyor ekranda.

Çok mağdurum bu konuda çünkü tüm torrentleri telefona indirip ordan tv ye yani ona bağlı harici ye atıyordum şuan telefonun hafızası dolu hiçbir şekilde atamıyorum hariciye yardım ederseniz sevinirim (Es dosya yönetici, File Commander, Xplore file manager) eskiden yani birkaç gün önceki güncellemeden evvel hepsi çalışıyordu kes,kopyala,yapıştır falan şuan yok yani yapmıyor hiçbir şekilde.

• Arkadaşlar eski bir Sony kullanıcısı olarak Sony den başka tv almak istemiyorum. 43 inç boyutta tv ye ihtiyacım var. Yeni model gelmediğinden dolayı 43wd755 alacağım. Vatan da ve hepsiburada da stokta görünüyor.

Koşulsuz iade ürünü veya teşhir olmadığını nasıl anlayabilirim. Nelere dikkat etmeliyim.

• Bugün TV yi açarken 3, 4 defa kırmızı ışık yandı bu ne demek bilen varmı ilk kez başım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarihcix

Bugün TV yi açarken 3, 4 defa kırmızı ışık yandı bu ne demek bilen varmı ilk kez başım geldi.

Aha tv bozuldu hocam hadi geçmiş olsun

• Televizyon alacak arkadaşlar
    Kdl 43w805c sony televizyonu almayın, ben memnun kalmadım. Daha önce samsung vardı ve hala kullanıyorum ondan memnunum.
    Neden mi

Kanal geçişleri yavaş
    Panel yenileme hızı anlattıkları gibi değil
    Renkler doğal değil
    Sahne değişirken geçiş anında göz kırpması oluyor
    Titremeler var,- gibi- gibi,,,,,,,,
    Her iki televizyonu aynı anda yanyana denedim arada çok fark var
  • erdoğan07 E kullanıcısına yanıt
    Ben Samsung u kendi uydu alıcısı ile hiç görmedim ancak sony bana çok doğal geliyor hatta çoğu kişi Samsung için renk leri abartı diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdoğan07

Televizyon alacak arkadaşlar
    Kdl 43w805c sony televizyonu almayın, ben memnun kalmadım. Daha önce samsung vardı ve hala kullanıyorum ondan memnunum.
    Neden mi

Kanal geçişleri yavaş
    Panel yenileme hızı anlattıkları gibi değil
    Renkler doğal değil
    Sahne değişirken geçiş anında göz kırpması oluyor
    Titremeler var,- gibi- gibi,,,,,,,,
    Her iki televizyonu aynı anda yanyana denedim arada çok fark var

Sony ile samsung u Nasıl aynı kefeye koyabiliyorsun hayret ediyorum.

Samsung daha iyiymişmiş bana göre çöp kanal geçişi hızlıymış filan bunlar boş işler hocam

Sony deki RENK kalitesi renk canlılığı hiç bir tv de yok.

• erdoğan07 E kullanıcısına yanıt
    Sony nin tek bir kusuru varsa oda biraz mat görüntü olabilir renkler bence çok doğal son güncelleme ile ses kalitesi de çok iyileşti.

• Son güncellemeden sonra Superonline fiber bağlattım eve.. Ağ bağlantıları tanımladım, "başarılı bir şekilde bağlandı" dedi. TV den internete girmeye çalışıyorum bağlantının başarısız olduğunu söylüyor. Cepten, tablette, bilgisayardan aldığım interneti TV den kullanamıyorum. Sony i aradım Depolama/ Sıfırlama dedi. Ayarlardan girdim yaptım. Kanallar gitti ama internet düzeldi. Birkaç gün sonra yine bağlanamadım ve hâlâ baplanamıyorum. Ağ başarılı bir şekilde bağlandı diyor ama internet yok tam bir sayfa açacam 'bağlantınızı kontrol edin diyor... YARDIM!

• tarkan boz T kullanıcısına yanıt
    Dostum bendede superonline fiber var tüm cihazlarda 3.2 ghz kablosuz interneti kullanıyorum ama tv de 5G Kablosuz bağlantıyı kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum o şekilde denermisin.

Modem Huawei bu arada.

• tarkan boz T kullanıcısına yanıt
    Kardeş birşey soracam en son güncelleme yaparken ben de TV kapandı geri acilmadi sonra da ben kumanda dan kendim açtım sizde de böyle mı oldu

• loremipsum L kullanıcısına yanıt
    Kardeş güncelleme yaptım yalnız güncelleme bittikten sonra TV kapandı açılmadı ben kumandadan açtım sen dede böyle mı oldu

• makinistd M kullanıcısına yanıt
    Kardeş güncelleme bitmeye yakın ya da bitmiaken TV geri acilmadi ben kendim kumanda ile açtım sen dede böyle mı oldu

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Kardeş güncelleme bittikten sonra ben de TV kapandı açılmadı ben kendim kumanda ile açtım sen dede böyle mı oldu

• Ata38kayseri kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle olmuştu

• Kardeş bi de TV'nin kullanım süresi nerede yazıyor bilgin var mi

• Ata38kayseri kullanıcısına yanıt
    O yok.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.