Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 3d ile ilgili bir sorum var benim de. PC yi bağladım ve netten 3d film açtım. Bazı filmleri direkt algılıyor gözlükler (bulanık olanları) ama bazı filmler de yan yana ya da alt alta ikili görüntü çıkıyor ve gözlük ayarlayamıyor. TV'nin menüsünden 3d ayarlarında yan yana veya alt alta seçtiğimde oluyor ama o menüden çıkar çıkmaz yine eski haline dönüyor görüntü. Bu duruma bir önerisi olan var mı acaba?
  • Bugün televizyon kuruldu nihayet. İlk izlenimlerim olumlu. ölü pixel yok gibi. Fakat youtube ölü pixel videosu ile test edilirse en sağda 2 sütun en altta 1 satır ölü pixel var gibi görünüyor.
    Cihaz temiz, daha önce kullanılmamış gibi.Servis servis menüsüne girdi fakat bu modellerde kullanım saatini göstermiyor dedi. Tamam ben bakarım o zaman dedim. Henüz bakamadım.
    Ekranda en kenarlarda parlaklıkta azalma var gibi sanki oralar daha karanlık.
    Kanalları otomatik yüklediler, dolayısıyla sony yavaşlığı ile tanışamadım.
    Genel olarak televizyon uyglamaları hızlı. kanal geçişi max 4 saniye kadar.
    Sesi de bence yeterli.
  • Kullanım süresine de baktım. 3-7-3. 3 saat kullanılmış gibi. Biz kendimiz en az 4 saat kullandık ama neyse.
  • vicid V kullanıcısına yanıt
    3-7-3 nedir hocam? Tek bir saat olması gerekmez mi?
  • 3 televizyonun kaç saat açık kaldığı

7 kaç kere açılıp kapandığı

3 panelin kaç saat açık kaldığı

'nı gösteriyor.
  • Merhaba bu tv ile iptv izleyen var mı acaba? xtream codes kuruluyor mu google playstore'da? Deneyip cevap yazan olursa çok sevinirim
  • Bu arada Hepsiburada.com dan doguhan elektronikten aldım. Puanlarla 1850 ye geldi.
  • Kanalları toplu sil özelliği yok bu tv de. Hepsini tek tek silmek zorundamıyız.
  • dadasmusti D kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Tüm Kanalları silebilirsiniz.
  • Arkadaşlar geçenlerde ben de bu televizyonu alarak aranıza katıldım ve audioengine a5+ ile kullanmaya başladım.Normal 3,5mm jack ile bağladığımda sorun yaşamıyorum ama rca kabloyla bağlamaya kalktığımda ses alamıyorum. Bu bağlantı işlerinde de öyle bilgili değilim sorun bende mi monitörde mi yoksa hoparlör setinde mi bilemedim deneyimi olan paylaşabilir mi?
  • Murat.92 kullanıcısına yanıt
    Bağlantıları taktınız portlar hakkında bilgi verir misiniz?
  • Merhaba arkadaşlar, bazı kanallar taşımak istiyorum ama program listesi düzenlemeye girdiğimde kanal hanelerinde "SERVİS YOK" diyor? Yardımcı olabilirmisiniz?
  • En uygun nasıl alabilirim hepsi puani nasil elde ettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulmend

Merhaba arkadaşlar, bazı kanallar taşımak istiyorum ama program listesi düzenlemeye girdiğimde kanal hanelerinde "SERVİS YOK" diyor? Yardımcı olabilirmisiniz?

Bu durumla karşılaşan veya bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, bazı kanallar taşımak istiyorum ama program listesi düzenlemeye girdiğimde kanal hanelerinde "SERVİS YOK" diyor? Yardımcı olabilirmisiniz?

Bu durumla karşılaşan veya bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var

Yanlış menüden girmişsiniz bence, Servis yok yazan menüyü bende hatırlıyorum, orası farklı bir yayın kaynağındaki kanalları sıralama ekranıydı sanki, menüleri biraz daha karıştırın.
  • bısey danıscam fılbox uydu var tv bazen acarken ses var goruntu yok uydu 720p aldım daha dusuk ızlenmıyor hdmı cıkarp takınca duzelıyor hdmıı degıstım hala aynı - neden kaynaklanıyordur bılgısı olan varsa
  • SelimShady S kullanıcısına yanıt
    Sayın SelimShady, yanıtınız için teşekkürler ancak ben; kanal ayarları-dijital kurulum-dijital ayarlardan-program listesi düzeltmeye giriyorum ama SERVİS YOK diyiyor! Başka yerden de kanal taşıma ayarlarına girilmiyor!
  • quote:

Sayın SelimShady, yanıtınız için teşekkürler ancak ben; kanal ayarları-dijital kurulum-dijital ayarlardan-program listesi düzeltmeye giriyorum ama SERVİS YOK diyiyor! Başka yerden de kanal taşıma ayarlarına girilmiyor!

Servisi çağırdım kanal taşıma yapmıyor diye, meğer kanal taşıma menüsüne girmek için "UYDU AYARLARI" menüsüne girmek gerekiyormuş! Ben böyle yazılımın içine........!!!
  • quote:

quote:

Servisi çağırdım kanal taşıma yapmıyor diye, meğer kanal taşıma menüsüne girmek için "UYDU AYARLARI" menüsüne girmek gerekiyormuş! Ben böyle yazılımın içine........!!!

Dediğim gibi olmuş, anlamıştım durumun bu olduğunu ama yazdığım zaman evde olmadığım için ayrıntılı yazamadım menü ismini.
  • Bu tv hala alınır mı?Sıfır kapalı kutu bulunuyor mu? Bakıyorum piyasada bu fiyata alınacak doğru düzgün bir tv yok.Dönüp dolaşıp yine 805c de karar kılıyorum.
    Hangi site veya satıcıdan güvenle ve uygun fiyata alabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.