Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bellek yetmemesine karşılık usb bellek takanlar vardı lg de falan belki işinize yarayabilir. ben almak için 2000 tl seviyesine inmesini bekliyorum ama çok da vaktim kalmadı almak için. ek vergi de gelirse o fiyatı görmek zaten hayal olur.
  • İphone kullanan arkadaşlara sony nin app uygulaması TV Sideview uygulamasını tavsiye ederim.
    Telefon ile Tv yi uzaktan kumanda edebiliyorsunuz.
    En önemli özellikleri one flick kumandaya alternatif olabilecek düzeyde.
    Youtubede sesli arama yapılabiliyor.
    Mouse simgesi çıkartıp tv de touchpad gibi bir ekran çıkıyor telefonda bu şekilde kullanabiliyorsunuz.
    Uygulamasının klavyesinden yazı yazabiliyorsunuz tv ye.
    Tv kanallarınızı uygulama telefona alıyor ve bu kanallara direkt geçişler yapabiliyorsunuz.
    Ben çok beğendim bu uygulamayı.
    Sony akıllı tv kullanan herkese tavsiye ederim.
    Harika gerçekten...
    One flick kumanda almaya gerek kalmadı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke biri fotoğraflı inceleme yapsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Burberrys42

İphone kullanan arkadaşlara sony nin app uygulaması TV Sideview uygulamasını tavsiye ederim.
    Telefon ile Tv yi uzaktan kumanda edebiliyorsunuz.
    En önemli özellikleri one flick kumandaya alternatif olabilecek düzeyde.
    Youtubede sesli arama yapılabiliyor.
    Mouse simgesi çıkartıp tv de touchpad gibi bir ekran çıkıyor telefonda bu şekilde kullanabiliyorsunuz.
    Uygulamasının klavyesinden yazı yazabiliyorsunuz tv ye.
    Tv kanallarınızı uygulama telefona alıyor ve bu kanallara direkt geçişler yapabiliyorsunuz.
    Ben çok beğendim bu uygulamayı.
    Sony akıllı tv kullanan herkese tavsiye ederim.
    Harika gerçekten...
    One flick kumanda almaya gerek kalmadı :)

Bu uygulama Androidde de var diye biliyorum

• bu ürünü takip ediyorum daha önce lg kullandım banding sorunundan dolayı iade ettim bu model hakkında 3d olmasa da olur farklı model tavsiyesi olan var mi acaba

• Yakın zamanda almayı düşündüğüm televizyon.. Konu takip.
  • Bu Tv'nin Android'ini ne kadar aktif kullanabiliyorsunuz, hangi uygulamaları kullanabilirken, hangisini kullanamıyorsunuz. Donanım ne kadar yeterli, internette gezinme keyifli mi? Modern Combat ile deneme imkanınız oldu mu mesela oyun kolu ile. Instagram, Twitter, Facebook, LigTv, Digiturk Play açılıyor mu ve kullanımı kolay mı? Rootlayabildiniz mi? Android uygulamaları hangi çözünürlükte çalışıyor. Satın alanlar bu soruların cevabunı verebilir mi?
  • Cihazda kanal sıralamasının 8 e kadar olduğunu duydum ondan sonrasını televizyon kendi atıyormuş böyle bir durum var mı? Televizyonu alanlar cevaplarsa sevinirim.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_101312082/tm.htm bu konuda kullanıcılardan bir tanesi yazmıştı, sanırım yazılımla alakalı bir sorunmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Cihazda kanal sıralamasının 8 e kadar olduğunu duydum ondan sonrasını televizyon kendi atıyormuş böyle bir durum var mı? Televizyonu alanlar cevaplarsa sevinirim.

İlk uydu yükleyip kanal sıralamasına baktıgımda bir boşluk vardı. Hatırladıgım kadarıyla dediginiz gibiydi. 8-9 kanaldan sonra 101. Kanala geçiyordu. Çok izledigim kanalları öne çektim. Şimdi 45. Kanaldan 101 atlıyor.
    Kanal sıralaması yapmak yorucu. Bıraktım öyle.

• quote:

quote:

Cihazda kanal sıralamasının 8 e kadar olduğunu duydum ondan sonrasını televizyon kendi atıyormuş böyle bir durum var mı? Televizyonu alanlar cevaplarsa sevinirim.

İlk uydu yükleyip kanal sıralamasına baktıgımda bir boşluk vardı. Hatırladıgım kadarıyla dediginiz gibiydi. 8-9 kanaldan sonra 101. Kanala geçiyordu. Çok izledigim kanalları öne çektim. Şimdi 45. Kanaldan 101 atlıyor.

Peki 100 den sonra kanalları kendi mi atıyor yoksa onlarıda sıralayabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimShady

Bu Tv'nin Android'ini ne kadar aktif kullanabiliyorsunuz, hangi uygulamaları kullanabilirken, hangisini kullanamıyorsunuz. Donanım ne kadar yeterli, internette gezinme keyifli mi? Modern Combat ile deneme imkanınız oldu mu mesela oyun kolu ile. Instagram, Twitter, Facebook, LigTv, Digiturk Play açılıyor mu ve kullanımı kolay mı? Rootlayabildiniz mi? Android uygulamaları hangi çözünürlükte çalışıyor. Satın alanlar bu soruların cevabunı verebilir mi?

Androidi çok aktif kullanmıyorum. Youtube kullanıyorum ve arada tv de oyun oynuyorum. Sky force , beach buggy racing.
    Android keyfi orta düzey. Telefondaki gibi hızlı degil ve tüm uygulamalar yok. Sadece tv nin uygun gördügü uygulamalar. Ligtv digitürkplay yok. Arama yapınca da çıkmıyor.
    İsmini verdigim oyunlarda ufak takılmalar var. Tv donanımı bence yeterli degil. Oyun oynarken bunu hissedersiniz. Mortal yüklemedim ama bence hakkını vermez.
    Android uygulamalar tam ekran oluyor.
    Bu arada diğer tv lerin android menüleri de aynı. Tüm tv lerde aynı menüler var. Philips android tv incelemesini izledim herşey aynı.
    Size tavsiyem android tv videolarını youtubeden izleyin.
    Android tv yeni bir teknoloji. İlk çıkan modeller oldugu için eksiklikler var. Bence ilerki yıllarda daha iyi donanımlı tv ler ile android oturur ve çok satar.
    İnternet kısmı gayet iyi. Opera var. Film sitelerine girip film izleyebiliyorsunuz. Face twitter denemedim.
    Bu tv den memnunum. Görüntü harika.
    Ancak kumanda rezalet. Bir de android oyunlarda ufak takılmalar oluyor. Kanal sıralaması yapmak çok zor ve vakit alıyor.
    Ses düzeyi iyi ama kaliteli bir ses yok. Diğer lg imde kaliteli ses var ama ses düzeyi yeterli degil. Kanal geçişleri çok yavaş ayrıca. 7-8 saniye sürüyor.
    Almadan önce mağazada görün ve inceleyin. Videoları inceleyin.
    Benim için bazı eksiklikler sorun degil ama sizin için olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 27 Ağustos 2015; 2:23:18 >
  • quote:

quote:

quote:

Peki 100 den sonra kanalları kendi mi atıyor yoksa onlarıda sıralayabiliyor muyuz?

100 den sonraki kanalları kendi atıyor. Tabiki onları da biz düzenleyip istediğimiz gibi sıralıyoruz. Ben en çok izlediğim 40 kanalı aldım ilk 40 a gerisini boşver dedim :)

• 43W805 nin kurulumu bugün yapıldı ilk izlenimlerim

- HD yayınlar çok güzel SD yayınlar ise normal
    - Tv nin kasası oldukça kaliteli ve şık
    - Smart performansını henüz deneyimleyemedim
    - Kanal geçişleri ne yavaş ne hızlı 2-3 yada 3-4 saniye arası

Bir de geçen forumda bir arkadaş kanal sıralamasında sorun olduğunu sadece 1-9 arası kanal sıralayabildiğini sonrasının 100 den başladığını söylemişti. Kuruluma gelenlere sorduğumda örnek verirsek kanalı 24. sıraya almak istersek dire 24 yerine 0024 yazarsak sorun çözülüyor ben 0-100 arası en çok izlediğim 50 küsür kanalı sorunsuz sıraladım
  • Alter Bridge kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun aynı modeli bende almayı düşünüyorum nereden aldınız fiyat nasıldı tv ile ilgili görüntü testleri yaptınız mi bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: JackieChan

hocam hayırlı olsun aynı modeli bende almayı düşünüyorum nereden aldınız fiyat nasıldı tv ile ilgili görüntü testleri yaptınız mi bilgi verirseniz sevinirim

Salı günü mediamark tan 2700 e aldık bugün gelip kurulumunu yaptılar. Test yapmadım şuana kadar gece olsun bulutlanma ve ışık sızması testini daha net yapabilirim diye düşünüyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yok HD görüntüler çok iyi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackieChan

Salı günü mediamark tan 2700 e aldık bugün gelip kurulumunu yaptılar. Test yapmadım şuana kadar gece olsun bulutlanma ve ışık sızması testini daha net yapabilirim diye düşünüyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yok HD görüntüler çok iyi.

Diğer tespitlerini de aktarır mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 30 Ağustos 2015; 18:26:33 >
  • LG 43UF7787
    Philips 42PUS7809
    Sony KDL-43W805C
    LG 50LF650V

bu tv ler arasında kaldım bende sony ekran kalitesine güvenen biri olarak özellikle maç yayınlarında benim için hangisi daha iyi olur? akıcılık çok önemli, lg lerde bu sorunluymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerArslann

LG 43UF7787
    Philips 42PUS7809
    Sony KDL-43W805C
    LG 50LF650V

bu tv ler arasında kaldım bende sony ekran kalitesine güvenen biri olarak özellikle maç yayınlarında benim için hangisi daha iyi olur? akıcılık çok önemli, lg lerde bu sorunluymuş

Sony ürünü kullanıyorum. Maçlarda akıcı. Keyifli bir seyir zevki veriyor.

• Dür media marktan 2400 e fiyat aldım. Yinede fazla geldi. Şimdilik Vazgeçtim almaktan, 2000 den fazla verilmez diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.