Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearno

Kesinlikle. Elektronik cihaz işi biraz da şans.
    Neden hocam bir sorun mu yaşadınız?
  • fearno kullanıcısına yanıt
    Servisten dönüş oldu, tvnin paneli bozulmuş, yeni panel 4500tl (tvyi 2,5 sene önce 2150tlye almıştım), panelin tamiri de mümkünmüş bunun için de 950tl fiyat verdiler.
    Tamir ederlerse 1 yıl garanti veriyorlarmış.

Sizce yaptırmalı mı? Yoksa 2000tl civarına 50" 4k (axen vb) tv mi tercih etmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 19 Şubat 2019; 13:28:15 >
  • Bence yaptırın 2015 yılında aldığım 43 w kullanıyor um gayet memnunum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar
    birkaç IPTV uygulaması denedim ama hepsinde eksikler var, sizce IPTV için en iyi uygulama hangisi?
  • Majorümsü Minör kullanıcısına yanıt
    4500 TL'ye çok güzel 4K televizyonlar var

• yeni yazılımı sony tarafından yayınlanmıs fakat daha ota'ya düşmemıs. acaba yükleyen var mı? sorunsuzsa geçebiliriz...

• Ben yeni yazilimi yukledim ama suan icin bir degisiklik goremedim.

• Bende bir fark bulamadım yeni yazılım da.

• anladım.. bir de ben kurcalayayım arkadaşlar.
  • co.mr kullanıcısına yanıt
    vavoo ugrastırır ama gayet ııy onceden bu kadar yaygın degıldı sımd bayaa populer pc tv androıd uyuyor sony tv androıd tabanlı oldugu ıcın kurabılırın --esdosya yonetcıı bıde full vpn ıle yalnız klavye sart vpn acmak ıcın haberın olsun ben bayyaa zorlanıyorn teamvıer olmadı yada ben beceremedım -- ayrıca kodı var kurcalça bıraz zevk alırısn :)
  • Arkadaşlar KDL-43W805C tv kullanıyorum son iki gündür ağ sabit olmasına rağmen sürekli kopuyor ve ağa bağlan demeden de tekrar bağlanmıyor sorun nedir sizce

• bu tvye kablosuz kulaklık baglayabılen oldu mu? ben bir türlü beceremedim....
  • Neferzade kullanıcısına yanıt
    son guncellemeden sonra bende de olmaya basladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    Bluetooth özellikli kulaklık ile bağlantı yapamıyorsun. 3,5mm jack girişinden kablosuz kulaklık ile bağlantı yapabilirsin. Bluetooth kulaklık çalışması için A2DP özelliğinin olması gerekiyor. Sony w805c desteklediği HID/HOGP/3DSP/SPP profillerdir. Maalesef cimri davranıp bu özelliği koymamışlar.
  • hackintosh H kullanıcısına yanıt
    Konuyu biraz daha açabilir misiniz? ben özellikle akşamları film izlerken kullanmak istiyorum. Nasıl bir aparat yada uygulama yuklemelıyım ki kulaklığı bağlayabilir miyim?
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=OU7IQXcjXjI Youtube linkindeki mantıkla çalışıyor.
    TV'ye kulaklığın vericisinin kablosunu bağlayıp kullanabilirsin. Bluetooth kulaklık değil bu cihaz set halinde satılıyor. Radyo frekansıyla haberleşiyor.

Örnek model :RF995RK Wireless Home Theater Headphones

• nc39 kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme ile tıkır tıkır çalışan televizyonu bozdular eğer garantisi olsaydı garantiye gönderirdim ağ hatası yaşıyor YouTube bağlanamıyorum.

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra tv de hatalar oluşabiliyor ben kablo ile internete bağladım onun için böyle bir sıkıntı oluştumu bilmiyorum.ama tv yi resetlemeyi tavsiye edebilirim işe yararmı bilmiyorum ama denemekte fayda var.

• Arkadaşlar 43 xe 7005 modelini kullanan var mı bu tv yi onunla tAkas etmeyi düşünüyorum da değer mi.

• tv ye yeni bir güncelleme daha geldi arkadaşlar ben az önce yükledim şuan için herhangi bir değişiklik yok gözüküyor. belki o bahsettiğiniz hataları gidermek için yapılmış bir güncelleme de olabilir. ben hemen tabi kanal geçiş hızına baktım ama bana bi fark görünmedi. ben bir önceki güncellemeden sonra wifi kullandığım halde kopma sorunuda yaşamadım. ne olursa olsun şuan piyasadaki en iyi full hd cihaz
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.