Şimdi Ara

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
31
Favori
106.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamalar gitti benim. 6 adet uygulama kaldı youtube filan. Ssiptv nasıl yüklerim. Usb flash bellek ile uygulama yükleme mümkün mü acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonun etrafında led ışığı belirdi sorun nedir arkadas lar
    .

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006

• Tv'nin uygulama mağazası ve uygulamaları verem eder. Android kutu almanızı tavsiye ediyorum. Ben şunu kullanıyorum, işimi görüyor.

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006
  • TRT eğitim diye yeni kanal çıkmış o da var mı listenizde ?

TV yi kardeşim kullanıyor 815 olanı bilemedim o kanalı nasıl bulacağımı
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    TRT eğitim diye yeni kanal çıkmış o da var mı listenizde ?

TV yi kardeşim kullanıyor 815 olanı bilemedim o kanalı nasıl bulacağımı.

Ben samsung kullanıyorum Sony de android artı menüsü çok farklı bilemedim.
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Listeyi tekrar indirip tvye yükleyin. Trt Eba kanallarını ekledim. 86'dan sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: reiis

Listeyi tekrar indirip tvye yükleyin. Trt Eba kanallarını ekledim. 86'dan sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bu mesaj silindi.
    teşekkürler sağol tv aşüreye dönmüştü
  • hocam emeğinize sağlık fakat son liste channel editörde düzenlenmiyor. yani liste hiç gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbeturk

hocam emeğinize sağlık fakat son liste channel editörde düzenlenmiyor. yani liste hiç gözükmüyor.
    Televizyona yüklenebildi mi son liste? Televizyona yüklenebildiyde şimdilik böyle idare edin. Daha sonra yeni listeyi eklerim.

• "Uydu Ayarı"'nın içinde "Uydu Otomatik Servis Güncelle" var ne işe yarıyor bu özellik. Açtım ben bu özelliği. Ben her tarama yaptığımda sıralamam değişmesin istiyorum yeni kanalı listenin sonuna eklemiyor galiba bu TV. Bunun bir seçeneği yok mu ? Gece kapatınca TV'yi kendisi otomatik güncellemez mi listeyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakTirpanli

"Uydu Ayarı"'nın içinde "Uydu Otomatik Servis Güncelle" var ne işe yarıyor bu özellik. Açtım ben bu özelliği. Ben her tarama yaptığımda sıralamam değişmesin istiyorum yeni kanalı listenin sonuna eklemiyor galiba bu TV. Bunun bir seçeneği yok mu ? Gece kapatınca TV'yi kendisi otomatik güncellemez mi listeyi ?
    Her tarama yaptığınızda sıralama değişir. 1 kere sıralama yapacaksınız öyle bırakacaksınız. Uydu Otomatik Servis güncelleme TKGS'dir diyebiliriz. Televizyon açık olsun kapalı olsun Türksat uydusuna bir tv bir radyo eklendiğinde %99 listeye 100'den sonraki ilk boş sıraya otomatik eklenir.

Açtığım özellik galiba değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakTirpanli

Açtığım özellik galiba değil mi ?
    Evet. Açık kalsın. Turksat uydusuna yeni bir kanal eklenince %99 otomatik olarak listeye eklenecek. Turksat uydusundan bir kanal ayrıldığında ise o kanalın yeri boşalacak. Yeni eklenen kanal 100'den sonraki ilk boş sıraya otomatik yerleşir. Sürekli kanal araması yapmayın. Hem sıralama bozulur hem de sinir hastası eder. Fazla kurcalamayın listeyi. Bir liste yapın ve öyle kalsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 15 Nisan 2020; 14:0:58 >
  • Sağolun.

• Benim sıraladığım kanalların bazıları gitmiş numaraları boş kalmış. Frekansları değişmedi ki neden oldu bu şimdi ? "Teknik Ayarlar"'da "Servis Değişimi" diye ayar var açık şuanda ondan dolayı mı ?
  • Bilgi Notu: Tv8 hd kanalında ses kaynadı sorunu yaşıyorsanız bunun çözümü televizyonu kapatıp açmak değil, tv8 hd kanalından bir sonraki kanala geçip tv8 hd kanalına geri dönmek...

• Merhaba dostlar, Topiği okumaya başladım ama çocukların ebası yüzünden belki hızlı cevap alabilirim. Bravia 4K GB modeli tvme PC üzerinden kanal sıralamasıyapmak istedim. mevcut listeyi USB ye atma istiyorum ama seçenek bi türlü aktif olmuyor ve neyazıktırki tvye takıp çıkarttığım USB birdaha kullanılamaz duruma geliyor. PC görmüyor artık. 2 tane USB gitti ve elimde son 1 tane şansım kaldı. Nedir problemim? Karşılaşan var mı?
    Teşekkür ederim şimdiden.
  • Arkadaşlar KDL-43W805C için kanal listesi konusunda yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.