Şimdi Ara

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
31
Favori
106.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by_ilcan

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Beyler şu parçaları bir türlü birleştiremedim anlayan var mı? Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006

Civatayı alttan takın delikten gecirin siyah parcadaki diş yerlerine sıkın

eyv hocam hallettim. ben alttan sokarsam nedense kısa kalır diye denememiştim bile ama sonunda bulmuştum. kafayı yedirecekti bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.
    Tv nin (42w805b) bluetooth özelliğini kullanan var mı?
    Ayarlarında var fakat ben bir türlü kullanamadım, bluetooth kulaklık bağlamak istiyorum olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek kanal frekansi bir türlü ekleyemiyorum.

akşama maç var , nasıl eklerim ? 42w815b
  • quote:

Orijinalden alıntı: niger21

tek kanal frekansi bir türlü ekleyemiyorum.

akşama maç var , nasıl eklerim ? 42w815b

Home / Ayarlar / Digital kurulum / Uydu Otomatik Ayarlama / Evet / Sonraki / Genel Uydu / Yeni hizmetleri tara / Ücretsiz Hizmetler / TV / Sonraki / Uydu1 OK / Uydu1 Açık DİSEqC Kontrol A yazan bölümün üzerine gelip OK / Transponder üzerine gelip OK / Frekanslar bu konunun ilk mesajında. Örneğin TRT HD paketi frekansını Polarizasyonunu Sembol hızını gir tek tek. / Sonra 2 kere return tuşuna bas / Başla OK / 10 saniye içinde bulur. / Return / Sonraki / Genel Uydu / Aynı işlemler her yeni frekans için.
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    hocam idman tv yi bulamıyorum böyle , yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

İdman tv yok türksatta.

Hotbirdde de yok galiba. Azerbaycan uydusunda var.

Tivibuspor hd kanalından konferans izliyorum ben maçları. şifresiz.

türksat tan mümkün mü
  • quote:

türksat tan mümkün mü

Hayır. Mümkün değil.
    anladım hocam , teşekkürler.
  • 'Bağlı USB cihazda saklanan program listesi geçersiz. Saklanan program listenin ülkesi, TV'dekinin ülkesinden farklı " uyarısı alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cigo1912

'Bağlı USB cihazda saklanan program listesi geçersiz. Saklanan program listenin ülkesi, TV'dekinin ülkesinden farklı " uyarısı alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

TV modeli ne?

• 43W805C.
  • arkadaşlar listede trt 4k yokmu bide trt 4k frekans degişmiş manuel tarama nasıl yapılır sony 55 kd 8505 model
    hocam 805b tv kullanıyorum universal bi duvar askısı aldım
    ama montajı yapamadım bir türlü bu konuda bilginiz var mı acaba

ürün buhttp://urun.n11.com/aski-aparati/plusaparat-ha3275-32-75-arasi-hareketli-aski-aparati-P32712878
  • hocam merhaba,

sizin kanal listesini yukledikten sonra diseqc den ikinci uyduya ait birkac kanal eklemek istiyorum sizin kanal listeniz bozulmadan bu kanalları nasıl yuklerim ve yeni bulacağım kanallar sizin kanal listesinin sonuna mı eklenir ?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impressM

hocam merhaba,

sizin kanal listesini yukledikten sonra diseqc den ikinci uyduya ait birkac kanal eklemek istiyorum sizin kanal listeniz bozulmadan bu kanalları nasıl yuklerim ve yeni bulacağım kanallar sizin kanal listesinin sonuna mı eklenir ?

teşekkürler.

Evet sonuna eklenir. Hangi uyduyu ekleyeceksiniz 2'ye?

Home / ayarlar / dijital kurulum / uyfu otomatik ayarlama / evet / sonraki / genel uydu / yeni hizmetleri tara / sonraki / UYDU2 ok / sekmelerden frekansı girip geri, geri, başla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 18 Şubat 2017; 0:42:23 >
  • teşekkürler hocam.
    şimdi baktım uydu 1 Türksat
    uydu 2 hotbird
    uydu 3 eutelsat 16 derece
    uydu 4 eutelsat 7 digitürk uydusu

bunları hepsini sisteme tanıtabilir miyim ?

şu an için eklemek isteğim uydu 3 ten 3-4 kanal.

ve sizin listeyi sony editör ile açtım 10-15 kanalın yerini değiştirdim şimdi tekrar yükledim bir sorun çıkarmadı bu editör full sürüm mü acaba ? son olarak da sizin listede editörden bakınca 900 kusur kanal var ama tv ye dosyayı yüklediğimde 549 kusur kanal çıkıyor bütün listenin görünmesi için ne yapmam gerekiyor diğer uyduları da mı taratmam gerekiyor ?

şimdiden çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba.benim tv 55XD 8505b modeli.kanal listesini sıfırladım.Turksat uydusunda hiç bir kanal kalmadı.Bir gündür uğrasıyorum ama kanalları bulamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benımde bır sorunum var cıhazım 55w80c androıt 5.1 yüklu guncel dıyo 6 geldımı bılmıyorum. kanal listesi düzenleme yapıyorum 1e basıyorum 1000e gelıyo dırek 2 ye basıyorum 2000e gelıyo ayrıca cıhaz asırı yavas kanal geçişleri 4-5 sanıye menude asagı yukarı yaparken de 2-3 sanıye suruyo aynı sekılde kanal lıstesını ayarlarkende 2-3 sanıye suruyo herbır ıslem yarım saatte 20 kanal dızdım neden böyle
    kardeşim sony 55w805c listenizde yok
    sony editör program da düzenleme yaparken rakamsal olarak yapamıyorum 1-2-3... diye yardım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.