Şimdi Ara

Sony KD-49XE8005 2017 model (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
12
Favori
29.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zinedya

Bende 55xe8505 aldım . Sony Samsung kadar iyi tv yapsın alıcağım demiştim memnunun siyah meselesi var elbette yeni oled teknoloji gece siyahı daha iyi veriyor ancak ben bunu da çak başarılı buldum

4 k sı HDR’si başarılı 1000 lira daha fala verseydim daha üstünü alabilirdim evet ama günlük hayatta ben bu farkı hissedebileceğim düşünmüyorum o yüzden bunu tercih ettim. Birde android ama kullanmıyorum hdmı dam n Dijitürk kullanıyorum onun haricinde You tube kullanıyorum iyi ama reklam olmasını sevmedim reklamsız premium uygulama vermeliydi. Kumandadan ses kontrol güzel. Fhd klipleri sanırım daha iyi hale getiriyor çünkü çok beğendim herkese iyi günlerde kullanmasını dilerim

Selamlar, bende 55xe8577 almayı düşünüyorum. Kullandığınız süre içinde bir sorunla karşılaştınız mı? Özellikle android sorun çıkardı mı? Bazı yerlerde androidin kilitlendiğini kumandanın çalışmadığını okudum siz böyle bir durum yaşadınız mı? Yorumlarınız benim için önemli.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• master08 kullanıcısına yanıt
    Selamlar evet şu anda ben gayet memnunum android konusu çok kurcalarsan yeterli değil o nedenle ben uygulama yüklemiyorum. Sadece bazı vidyo formatları görmediğinde mx player yükledim oda işimi gördü. 4 hdmı olması benim için önemliydi 4ünü birden kullandığım oldu. Sesli Kuman’da başarılı android çok kullandığında arka planda uygulamalar çalışıyor ve klasik kasma sorunu olabiliyor. Şık klasik bir yüzü var 4 k sı Renklerin yumuşaklığı ve doğallığı güzel ışık sızması yok siyahlar oldukça iyi ölü pixel bende çıkmadı

Daha aşağı bir tv den memnun kalmazdım Yinede biraz bekleme imkanı varsa beklenmeli diyorum çünkü bu tv de en üst sekment değil ve fiyatıda az değil insan 4 k ya da çok çabuk alışıyor sektör çok hızlı ve gelişmeye açık ebatlar içinde aynı şey geçerli Yani 65 alsaydım daha iyiydi diyorum ama bu aşamada 55 inçten aşağı olmamalı bence

Sonuç olarak tv iyi başarılı alınır ancak şu anda fiyatının biraz yüksek buluyorum alıcak Kişiler 4000 tl altını kovalamalarını tavsiye ederim iyi günler

• zinedya Z kullanıcısına yanıt
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler . Fiyat konusunda aynı düşüncedeyim. Şuan için fiyatın düşmesini bekliyorum, eğer makul fiyatlara iner ise hemen alacağım. Çok profesyonel beklentilerim yok bu nedenle şuan kullandığım 2011 model lg tv'den hem boyut hem de kalite olarak çok üstün olduğu için beni mutlu edecektir diye düşünüyorum. Umarım aldığım tv sorunsuz olur ve beni üzmez.
  • master08 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim selamlar

• Televizyondaki puffin web browser tv uygulamasını aktif edin Wikipedia ve daha fazla uygulamaya kısıtlama olmadan girebilirsiniz

Birde her türlü görüntü ve ses formatı için kesinlikle kodi yüklenmeli diğer oynatıcılar ile uğraşmayın

True hd 7.1 destekli filmleri sorunsuz oynatıyor 4K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 20 Mart 2018; 8:2:1 >
  • Arkadaşlar bu televizyonu almayı düşünüyorum. Bütçem 3700 TL. Hepsiburada.com üzerinden bir satıcı bu fiyata satıyor. Playstation ağırlıklı kullanacağım. Önerir misiniz? Fiyatının hakkını verir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG sj800v modeline muadil hangi Sony TV almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn II Elessar.

Arkadaşlar bu televizyonu almayı düşünüyorum. Bütçem 3700 TL. Hepsiburada.com üzerinden bir satıcı bu fiyata satıyor. Playstation ağırlıklı kullanacağım. Önerir misiniz? Fiyatının hakkını verir mi?

PS ile kullanmıyorum. Ancak görüntü kalitesi olarak oldukça iyi, (önceki TV Samsung 46D6000 3D idi ondan da iyi). Herhangi bir ışık sızması, banding sorunu yok. Ses kalitesi çok doyurucu değil ama ben sinema sistemi ile kullandığım için sorun olmuyor. Full HD/4K filmlerde herhangi bir takılma sekme olmadan izleyebiliyorum. AVI, MKV, MPEG1, MP4, HEVC, MOV formatlarında sorunsuz film izleyebiliyorum. Kanal geçiş hızı (teledünya conax modül) biraz gecikmeli. Sesli uzaktan kumanda büyük kolaylık. Biraz daha yorumlara bak. Karar senin.

• quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

LG sj800v modeline muadil hangi Sony TV almalıyım?

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/73041-79154/sony-kd-49xe8005_lg-49sj800v/

Ama LG alırken çok iyi araştır ve yorumları oku. Ben sıkıntı çekmiştim ve geri vermiştim LG 49UH770V.
  • hunky H kullanıcısına yanıt
    49xe8005te hdr yok mu? birde 4k filmleri 60 fps izleyebilir miyiz sj800v'deki gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

49xe8005te hdr yok mu? birde 4k filmleri 60 fps izleyebilir miyiz sj800v'deki gibi?

https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/XE8005-XE8066-XE8077-XE8088-XE8096-XE8099-Series/specifications

Her ikiside var hocam.
  • selam arkadaşlar,bende 8005 alarak aranıza katıldım
    servis kurulum yaparken nelere dikkat etmeliyim
    karşılaşabileceğim sorunlar varmıdır.
  • Şu 49xe8005 bu kadar para etmez ama başka seçenek te yok gibi

50 hz 4k trilimunos ekran vs hepsi bir arada 8005 te

Gönül isterdiki 8505 veya 8577 ama malum baş belası dolar kuru yüzünden fiyatları iyice tavan yaptı daha yanlarına yaklaşılmıyor...

55 inch 4k smart tv 100 hz 4000 TL civarı bulmamız neredeyse imkansız değilmi arkadaşlar ?

• arkadaşlar bu tv de manuel frekans ayarı nasıl yapılıyor bulamadım.
    filbox frekans girecemde.
  • KD-49XE8005 için v6.2858 sürümüne donanım yazılımı güncellemesi yayınlanmış. Android TV 7.0 Noguat olmuş.

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-xe80xx_x80xxe_xe83xx-series/kd-49xe8005/downloads/00015010
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

KD-49XE8005 için v6.2858 sürümüne donanım yazılımı güncellemesi yayınlanmış. Android TV 7.0 Noguat olmuş.

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-xe80xx_x80xxe_xe83xx-series/kd-49xe8005/downloads/00015010

Güncellemeyi yükleyen oldu mu, herhangi bir sorun var mı?

• 2 gün önce Sony KD-49XE8005 aldım televizyon ile ilgili 2 sorum var, Google play dışından apk olarak yüklediğim uygulamlar anasayfaya gelmiyor Ayarlar>Uygulamalar>Uygulama ismi>Aç şeklinde uygulamayı açıyorum bunun çözümü var mı? 2.Soru: Tv ile Logitech k400 kullanıyorum klavye ayarlarında TR seçmeme rağmen televizyon kapatıp açınca varsayılan Android klavyesi seçili oluyor bunun çözümü var mı?
  • korkmaztaha kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıdan google play girip yükleme yapılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkmaztaha

2 gün önce Sony KD-49XE8005 aldım televizyon ile ilgili 2 sorum var, Google play dışından apk olarak yüklediğim uygulamlar anasayfaya gelmiyor Ayarlar>Uygulamalar>Uygulama ismi>Aç şeklinde uygulamayı açıyorum bunun çözümü var mı? 2.Soru: Tv ile Logitech k400 kullanıyorum klavye ayarlarında TR seçmeme rağmen televizyon kapatıp açınca varsayılan Android klavyesi seçili oluyor bunun çözümü var mı?
    1- Discover-->Uygulamalarım-->Uygulamalarını Düzenle burada gelen listeden seçebilirsin.

2- bluetooth klavye kullanmadığım için bilemiyorum.

• Cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.