Şimdi Ara

SONY KD-49XE7005 & LG 49UJ630V & SAMSUNG UE50MU7000 (Xbox One X ve PS4 için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3200 TL'ye kadar limitim var. Sadece Xbox One X vs PS4 için kullanacağım.
    Başlıkta bahsettiğim televizyonları forumda araştırmam sonucunda, 50HZ olduklarını ve oyunlarda sıkıntıya yol açabileceğini yazan yorumlar gördün.
    HDR Performansları hakkında olumsuz yorumlar okudum, hdr de ekranın kararması vb.

Ve ek olarak BEKO'nun böyle çok uygun bir TV si var hz değerlerine ve kullanıcı yorumuna rastlamadım forumda.
    Beko B49L 8740 5B 4K Crystal TV (kaç hz vs)

Bahsi geçen BEKO TV -https://www.beko.com.tr/televizyonlar-4k-crystal-tv-b49l-8740-5b-tv.html

Şimdi bu 4 TV den hangisini seçmeliyim? ya da varsa 3200 tl ye kadar 50HZ üstü, HDR özelliği olan yeni tv önerisi yapar mısınız?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enhyy170431 -- 16 Mayıs 2018; 13:31:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bikaç başlıkta 630 yorumumu paylaştım bende hem pro hemde x var ayrıca oyunlarımın çoğunuda pc de oynarım. 630 görüntüsü ve renkleri abartıldığı gibi soluk donuk değil renk gamından istediğiniz ayara getirebiliyorsunuz. Panel ips olmasından dolayı biraz mat olabilir ama görüntü kalitesi kötü değil. Her açıdan izlendiğinde görüntü kaybı olmuyor. Oyunlarda input lag değeri inanılmaz tepkime hızı monitör kıvamından 13ms. Samsungun oyun modu bile 20ms. lerde. Ama gelgelelim hdr si berbat, oyunlarda hdr aktif iken karanlık bi perde iniyor ekrana, ve oynanmıyacak düzeyde.Bu kronik bie sorun her tvde var ve çözümü yok. hdrsiz sorun yok, çok güzel ve haraketli sahnelerde takılma kasma yok . Artıları eksileri yazdım karar senin. Ben tvden son derece memnunum ama sadece oyun istiyorsan ve hdr önemli bir faktörse senin için Samsung olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.