Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SONY KAMERAMI USB ILE BILGISAYARIMA BAGLIYAMIYORUM.YARDIM LUTFEN

7
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> SONY KAMERAMI USB ILE BILGISAYARIMA BAGLIYAMIYORUM.YARDIM LUTFEN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    386 Mesaj
    ARKADASLAR SONY CAMERAMI USB GIRISI ILE BILGIDSAYARIMDA GOREMIYORUMCD VEYA DISKET CIKMADI KUTUDAN.NASIL GORDUREBILIRIM BILGISAYARA???LUTFEN YARDIM ARKADASLAR.SIMDIDEN TESEKKURLER

|
    |
  • Binbaşı
    1607 Mesaj
    İnternet sitesinden sürücüsünü indirebilirsin...
    |
    |
    YA KARDES SONY NIN SITESINDE OYLE BIR SEY GOREMEDIM BASKA YOLU YOKMU BUNUN?YARDIM EDEBILECEK ARKADASLAR VARSA LUTFEN YARDIM
    |
    |
  • Binbaşı
    1607 Mesaj
    http://www.sony.com.tr/view/ShowSiteSection.action?section=tr_TR_Contact&site=odw_tr_TR Sayfasından yardım isteyebilirsin. İlgileniyorlar...
    |
    |
    işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir. Sony kameralar windows 98 de problemli olabilir görmediği oluyor. Benzer bir sorunu bende yaşamıştım.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    |
    |

Orjinalden alıntı: nizarkan

ARKADASLAR SONY DCR HC32E VIDEO KAMERAMIN SURUCUSU PAKETTE CIKMADI.INTERNETTEN INDIREBILECEGIM BIR YER VARMI YONLENDIRIRSENIZ SEVINIRIM.YARDIMINIZ ICIN TESEKKURLER

http://www.css.ap.sony.com/downloads/electronics/sw/sonyhb2.exe
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
google reklamları
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,223
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.