Şimdi Ara

Sony IFA etkinliği saat 17:15'da [Canlı Yayın]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony IFA etkinliği saat 17:15'da [Canlı Yayın] 

Almanya'nın Berlin şehrinde düzenlenen IFA fuarı hızlı başladı. Kısa bir süre önce Acer, Asus ve Huawei yeni ürünlerini tanıtırken sıra Sony'e geldi.

Japon devinin canlı yayını başlamak üzere. Yeni akıllı telefonların resmiyete kavuşacağı yayını takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tanıtılan ürünler hakkında detaylı bilgileri canlı yayından hemen sonra donanimhaber.com ana sayfasında bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Dileyen kullanıcılar yayını bu bağlantıdaki Sony blogundan da takip edebilirler. 

• Sony bloğundaki canlı yayın playerı insanlık ayıbı.
  • Kamera ve pil ve ses üzerinde çok durdular, inşallah G4'ten çok üstün olur

• sony z5 ve z5 premium ne kadar türkiye pazarına girer ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luzbel

sony z5 ve z5 premium ne kadar türkiye pazarına girer ?

Fiyat olarak soruyorsan benim tahminim, Z5 2500 TL olur. Premium modeli ise en az 2700 TL diyorum ben.
    Compact ise bu sefer 1900 bandından giriş yapar gibi geliyor bana.
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    kafa taslak bir tarih versen ne zaman gelir sence ? en geç hangi tarihler arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luzbel

kafa taslak bir tarih versen ne zaman gelir sence ? en geç hangi tarihler arası

Bana kalırsa en geç ekim ortası falan Türkiye'de olur eğer tabi üretim bandında bir aksaklık olmazsa. Çünkü o tarz durumlarda 3. dünya ülkelerini arka plana atıyorlar.
    Ben ilk defa twitter'da Sony'nin çıkardığı bir telefonun hashtag'ini anasayfada görüyorum ve 100 yorumun 99'u olumlu yönde çünkü bu insanlar seviyorlar abartılı özellikleri.
    Umarım elini çabuk tutar da Ekime kalmadan piyasaya sürer telefonu.
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    Keşke ekimde olsa ama kasımda Türkiye lansmanı yapılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru

Keşke ekimde olsa ama kasımda Türkiye lansmanı yapılacak.

Zaten lansmandan hemen ertesi gün veya o gün gün içerisinde satışı da başlamış olur. Eğer iyi tepkiler alırsa satışı öne çekme amaçlı lansman tarihini erkene alabilirler. Fakat önceki modellerin üretim bandından oluşan sorunlardan dolayı yaşanan gecikme meydana gelirse ki umarım gelmez yoksa Aralık ayını bile bulabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.