Şimdi Ara

Sony ICS güncellemesi hakkında kurulum,root etme(TR rom çıktı), kullanıcı yorumları,SS,Görüşler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
2
Favori
16.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pessimistxstyle8

başka ülkenin roomunu yuklediğin için telefon kendini yabancı hissediyor..

boşver hissetsin güncellemeleri ilk alacak gruba girdi alışır zamanla ilk olmaya
  • ben daha yüklemedim.. hep üşeniyorum 2.ve 3. parti programlar kullanmayı, birde yeni güncellemelerde ila bi eksiklik vs bişey oluyor 1-2 hafta bekleyip update centerdan güncellerim hee aklıma gelmişken; yüz tanıma özelliğinden kimse bahsetmemiş ics ile geliyor dendi yalan mı oldu yoksa* s.e nin 2.3.3 tü galiba telefonu kitlediğinde tv kapanması gibi bir cızırtıyla ekranı karartıyordu ben onda kaldım çok hoştu 2.3.4 gelince de pic oldu gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessimistxstyle8

ben daha yüklemedim.. hep üşeniyorum 2.ve 3. parti programlar kullanmayı, birde yeni güncellemelerde ila bi eksiklik vs bişey oluyor 1-2 hafta bekleyip update centerdan güncellerim hee aklıma gelmişken; yüz tanıma özelliğinden kimse bahsetmemiş ics ile geliyor dendi yalan mı oldu yoksa* s.e nin 2.3.3 tü galiba telefonu kitlediğinde tv kapanması gibi bir cızırtıyla ekranı karartıyordu ben onda kaldım çok hoştu 2.3.4 gelince de pic oldu gitti.

Yüz tanıma yok

• CM9 da takır takır çalışıyor yüz tanımlama :D
  • önde kamera olanlarında sony ics rom destekliyo kamera yoksa face unlockta yok
  • ray arc ve neo v önlerinde kamera var bu çıkan beta sürümde yüz tanımlama varmı yokmu bi karar verin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

ray arc ve neo v önlerinde kamera var bu çıkan beta sürümde yüz tanımlama varmı yokmu bi karar verin :)

var didik ya 2.kamera varsa var yoksa yok
  • varsa güzel :) bizede çıksada yüklesek :)
  • Arka kamera ile yüz tanıma uygulaması da saçma olurdu zaten. Ben şahsen istemiyorum ön kamerası olan bir telefon.
    Ama beğendiğim modelde varsa yapacak bir şey yok. Benim açımdan olsa da olur olmasa da olur . Umurumda değil.
  • face unlock iyi çalışıyor ama pil için kötü tabi
  • helal olsun size degişik yollarlarla kurcala et bi sürü iş
    olmadı google ara 2 saat oku dene boz ws. ws.

eskiden Symbian için program yazacak pozisyona gelmişdik

şimdilerde fareyi bile oynatmaya üşeniyorum be :)

benim gibiler orjinalin kıymetini zamanla anlıyorlar :)))

TR için ICS tarihi bellimi ?

yeri degil ama
    Bu arada aklıma gelmişken SES le sms yazan bişi varmı ?

Msj yazmakda zor gelio :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikonx -- 20 Nisan 2012; 14:26:09 >
  • Google sesle yazma özelliği var net olmadan çalışmıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

Google sesle yazma özelliği var net olmadan çalışmıyor ama

net dewamlı açık bende

google sesle arama varda bunu sesli sms ayarı nerdeki ben hiç rastlamadım nasıl açıcaz bunu bizim neo larda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

quote:

net dewamlı açık bende

google sesle arama varda bunu sesli sms ayarı nerdeki ben hiç rastlamadım nasıl açıcaz bunu bizim neo larda ?

Pardon eksik yazmışım ics guncellemesi ile sms yazma var sesle 2.3 romda yok
  • quote:

quote:

quote:

net dewamlı açık bende

Humm ics yi beklicez desene :)

TR de ne zaman sunulacak ics bilginiz varmı tarihi hakkında ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

net dewamlı açık bende

Humm ics yi beklicez desene :)

TR de ne zaman sunulacak ics bilginiz varmı tarihi hakkında ?

Bilmiyorum ama kesin gelmesi bir ayı geçer

• ICS kullanan arkadaşlar; ekran görüntüsü nasıl alınıyor? Bazı forumlarda güç düğmesi ile ses kısma tuşuna aynı anda basın diyorlar ama olmuyor. Becerebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkoyak

ICS kullanan arkadaşlar; ekran görüntüsü nasıl alınıyor? Bazı forumlarda güç düğmesi ile ses kısma tuşuna aynı anda basın diyorlar ama olmuyor. Becerebilen var mı?

aynen o şekilde biraz seri basın oluyor denedim bende
  • quote:

quote:

ICS kullanan arkadaşlar; ekran görüntüsü nasıl alınıyor? Bazı forumlarda güç düğmesi ile ses kısma tuşuna aynı anda basın diyorlar ama olmuyor. Becerebilen var mı?

Yok.. beceremedim :)
  • quote:

quote:

quote:

Yok.. beceremedim :)

Aynen öyle. Aynı anda güç düşmesi ve ses kısma düğmesine basılı tutun bekleyin ekran görüntüsü alacak.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.