Şimdi Ara

SONY'İ BIRAKIYORUM, HAYDİ EYVALLAH!.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
15.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamlar Bende Sony Markasını çok seven biri olarak birkaç şey paylaşmak istedim,

Kullandığım sony telefonlar, T10, T100, T630, K310, W810, W850, W910, sony Z1, sony Z2 bunlar hariç deneyimlediklerim de oldu.

bu modellerde en sevdiklerim, w810 ve z2 en sevmediğim ise kalitesel anlamda çöplük olan w910. bunların arasında birkaç farklı marka kullanmışlığım var,
    uzun süre Samsung 8150 INNOV 8 kullandım ne diyim gördüğüm en iyi telefonlardan biriydi. her yönüyle. yeni nesilde ise sony'de Z1 modeli beyaz renk olarak başladım
    2200tl ye almıştım teknoda'dan telefonu kullandım 6 ay sonra dokunmatik gitti önce tekledi sonra komple gitti. servise götürdüm götürmeden önce yine bu forumu inceledim
    necatibey teleservice şubesi için inanılmaz kötü yorumlar vardı dedim yandık herhalde. çok önyargılı gittim öğlen 3 te oradan çıktım 5 gibi beni aradılar anakart problemi
    varmış ve anakart temin edilemediği için bana z2 önerdiler siyah renk sıfır şok oldum tabi hemen kabul ettim. ertesi gün gittim kutusu açılmamış sıfır cihazı kendim
    açıp inceledim tertemiz. o gün bugündür hala z2 kullanıyorum 1 kez servise gitmedi. gitmeyede niyeti yok gibi görünüyor (maşallah) 4 kez aha kesin gitti dediğim türde
    yere çakıldı telefon ama hiçbirşey olmadı yüzüstü bile düştü tel reset bile atmadı. 1 yerinde çok küçük kozmetik ezik var zor görülüyor 1 gram boyası soyulmadı hala
    tertemiz kılıfsız sadece ekran filmi ile kullandım. bütün güncellemelerini yaptım hiç rom filan atmadım. ortalama 1 gün batarya gidiyor. artık bu noktada değişim
    ihtiyacı hissettiriyor. uzun lafın kısası ben bu konuda çok memnun kaldım tasarıma gelirsek inanın diğer yuvarlak oval elips v.s hiçbir model ilgimi
    ben sony de bu tasarımı seviyorum bu nedenle 3 güne xa1 plus alacağım. fiyat ve özellikleri karşılaştırınca alternatif bulamadım. hatta yeni modelleri xz2 ve xa2 bile
    bana itici geldi oval tasarımları nedeniyle hakkında hayırlısı diyorum sony için belki de bu benim alacağım son sony olabilir eğer samsung veya diğer
    üreticiler gibi tasarımlara giderse diğer nesil ne olur onuda görücez. ayrıca android olarak sorunsuz çalışan bir sisteme sahip ben çöken program diye birşeyi 1-2 kez hariç
    bilmem software konusunda çok iyi. herkesi memnun edemezsiniz bunun zaten yolu yok. insanlar sevdiği beğendiği şeyleri alırlar.

• T630 sonrasın da m2 daha sonra m4 ve z3 compact en son x compact aldım

Şu anda sinir hastası teşhisi kondu inanmayanlara ilaçlarımı pm den atabilirim
    Garanti servisinden ugraşmaktan ruh sağlığım bozuldu sony'nin allah belasını versin
    İyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z5 premium kullanıyorum ve şu kulaklık yazılım sorunu yüzünden telefondan nefret ediyorum
    soundabaut diye bir şey demişler ama bu programla selfi çubuğu çalışmıyor
    felaket derecede sony den soğudum
    o kadar para ver telefon al küçücük bir yazılım sorununu çözme
  • ilk akıllı telefonum xperia z idi. 2014 şubat ayında lg g2 ve xperia z arasında kalmıştım. tam g2 alacaktım siyah rengi olmayınca z aldım ama iyi ki g2 almak gibi bir hataya düşmemişim dedim sonra. g2 yi kötülemek açısından söylemedim, z nin performansı g2 ye göre kısıtlı ekranı da kötüydü ama benim kullanımım açısından daha iyi bir telefon. ahize sorununu saymazsak ve kameram çizikti kullanıyordum telefonu 2,5 sene sonra o kadar düşmeye rağmen kırılmayan telefon en sonunda 1-1,5 metreden fayansa düşünce dayanamadı kırıldı. o an fark ettim neyi kaybettiğimi, 1 sene o leş telefon e4 ü kullanmak zorunda kaldım. sonra geçen yaz z5 premium aldım. ufak tefek sıkıntıları olsa da güzel telefon hala kullanıyorum. şu an imkanım olsa xperia z ultra mor alırdım. o xperia z keyfini daha az yaşıyorum z5 premium da iyi yanları çok olsa da. hatta xperia z ultranın mor rengi olsa anneme vermeyi düşünüyordum z5 premiumu. ama bir yandan da saçmalama diyorum. bilmiyorum tüm cihazları kullanmadım sony telefonların sıkıntılı yanları olabilir ama her zaman o xperia z keyfini özleyeceğim. şimdi açtım telefonu bakıyorum keşke ekran çalışsa da kullanabilsem diyorum bağlanmışım telefona yıllarca. seviyorum kısaca markayı. sadece şu ekran kaydırma olayını bile o kadar özlüyorum ki.http://prntscr.com/k6fp26

ya telefonla eskisi kadar işim yok zaten. arama ve nette gezme. bir daha zorunda kalmadıkça telefon almam herhalde. belki xperia z yi yaptırırım eski sürüme dönerim. arada ekranı falan kaydırırım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.