Şimdi Ara

SONY'İ BIRAKIYORUM, HAYDİ EYVALLAH!.. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
15.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rev no kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alaskey

Xz1 almayı düşünüyordu almayayım mı hocam altarnetif olarak ne alabilirm 2000-2500 arası

XZ1 de ekran da çizgi sorunu var bunu dikkate alın.
  • neurotoxin1 kullanıcısına yanıt
    Ben de Z5i garantinin bitmesine 2 ay kala Ankara Teleservise verdim. Şarjın az gittiğinden, kamerada siyah leke durumundan, ekrandaki beyaz lekelerden bahsettim verdiğim not kağıdında. Ekran, kasa, boyası sökülen güç tuşu, arka cam, batarya, kamera sensörü değişmiş şekilde 3 günde geri aldım. Garantide sıkıntı yaşayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir Ankara Teleservise. Cihazı sıfırlayıp yolladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ; 11.1 mm yaptım bide 200 gr yaptım daha ne istiyonuz
    diyor.... SONY... sizde yok SONY şöle yaptı yok böle yaptı diyonuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 27 Mart 2018; 15:56:22 >
  • z3+ da ekran yanığı oldu gönderdik ekran kasa değişti geldi eyvallah dedik

ardından tekrar oldu gönderdik 1 ay sonra siyah giden telefon gelmedi yerine beyaz gönderdiler.aldık eşimize verdik.

beyaz istesek alırken beyaz alırdık dimi

dedim z3+ da oluyor bu ekran yanığı, z5 de ısı borusu vs bunda olmaz dedik gittik z5 aldık.

1 yılını doldurmadan z3+ gibi aynı yerde sağ üst kenarda ekran yanığı oldu

göndersek geri gelmeyecek,yedek ekran yok denecek.garantisi devam 1 yıl daha var.

pat diye beyazı falan gelecek diye korkuyorum.

sonuç olarak sony gibi çok sevdiğim ama bitik bir makranın telefonunu almayın.

biz yandık siz yanmayın.son çıkardığı ucubeden bahsetmeye gerek yok.

SONY PİŞMANLIKTIR.NET !!!
  • Siz bi de haftasonu açacağım konuyu görün

SONY ile konuşma ss lerini atacağım, asıl rezillik sonra gelecek

• Noldu parayı vermiyorlar mı?

Sistem kimde işliyor en son niye para ödenmiyor THH onaylayınca olay bitmiyor mu ??

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Maalesef bitmiyor

İcraya verdim

• MSCEO kullanıcısına yanıt
    siz pişmanlık nedir bilmiyorsunuz/ görmediniz esas pişmanlık casper via8c dir 40 lira verdim yok olmadı yapamadılar 60 lira ıııhh 75 verdim yıne ıııhh enson 150 verdim yine olmayınca ben bu telefonla mı uğraşıcam diyip sony xperia x compact aldım elime uygun.
  • neurotoxin1 kullanıcısına yanıt
    telefonu ben kapaklı kılıflı ve şeffaf kırılmaz cam filtreli olarak kullanıyorum.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Burç Bey'in revizyon numarası 4 diye hatırlıyorum

Bugün KVK dan aradılar ibraname gönderdiler. Onu imzalayıp telefonu göndereceğim, parayı alacağım

• Nihayet

Telefonu aldığın mağazaya mı yoksa Sony TR yr mi yolluyorsun ??

Kvk ya göndereceğim ama ibraname Sony Eurasia Pazarlama A.Ş adına

• Anladım iyi iyi kurtulmuşsun en kısa zamanda paranı alırsın inşallah telefon alcaksam U11 alırdım şuan fiyatını çok makul.

Benim telefonda da sıkıntı var İzmirdeyim KVK ve Teleservice de var hangisine yollayım hangisinden memnun kaldın ??

• tam xz1 siparis edecektim bu konuyu gordum =D kafam karisti simdi
    Teleservice telefonumu bozdu

KVK da telefon bozuk olduğu için yapmamıştı zaten

Ama hiç değilse Teleservice yi aradığınızda en kısa zamanda cevap veriyorlar, kvk için ise illa paralı hattı aramak lazım

SONY kullanıcıları ise Teleservice nin daha iyi olduğunu söylüyorlar ama şahsi fikrim, telefonu vermeden önce detaylıca fotoğraf çekmeniz (sağlam olduğuna dair) ve gerekirse buna dair tutanak da tutturmanızı tavsiye ederim

• Ben de şu an hakem heyeti kararı bekliyorum, vereli 1 ay oldu bakalım, Ankara.

Xperia x compact kullandım, cihaz tam 4 defa bozuldu. 3' ü durduk yere kapanma ve her seferinde de ekranda izler oluşmuştu.

Allah var, servis tarafında hiç sıkıntı çekmedim. Adamlar 1 günde sorunsuz yapıp verdiler ama cihaz 2 ay geçmeden tekrar bozuldu.

Ankara Kızılay Teleservice gerçekten çok iyi gördüğüm kadarıyla, en azından servis önerisi isteyen ve Ankara'da yaşayanlara kesinlikle öneririm, KVK' dan uzak durun.

Bilhassa, Sony' den uzak durun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alın o çok sevdiğiniz, çok beğendiğiniz Sony TR'nin müşterisine verdiği önem kaliteli hizmet anlayışı. Bazı zekiler de "Diğer markalar sanki çok faklı!.." diyor ya ona ayar oluyorum. Arkadaşım bana ne diğer markaların kalitesinden şuan, elimdeki cihaz Sony, muhattabım Sony, tabii ki de Sony'i eleştireceğim, bana ne Samsung'un satış sonrasındaki hizmet kalitesinden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Alın o çok sevdiğiniz, çok beğendiğiniz Sony TR'nin müşterisine verdiği önem kaliteli hizmet anlayışı. Bazı zekiler de "Diğer markalar sanki çok faklı!.." diyor ya ona ayar oluyorum. Arkadaşım bana ne diğer markaların kalitesinden şuan, elimdeki cihaz Sony, muhattabım Sony, tabii ki de Sony'i eleştireceğim, bana ne Samsung'un satış sonrasındaki hizmet kalitesinden...
    Burç kardeşim bence durum o kadar vahim değil. Neden böyle söylüyorum, aynı durumu bende Apple iphone değişim cihazı gönderdiğinde yaşadım fakat servisi arayıp durumu söylediğimde problem olmadığını genelde cihazların iki hafta içerisinde kayıt ettirildiğini söylediler.

Dedikleri gibi de oldu bir hafta sonra sorgulama yaptığımda cihaz kaydı yapılmıştı.

Yani büyük ihtimalle senin durumda aynı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.