Şimdi Ara

@@@ SONY HC-40 YARDIMI:HAFIZA KARTINDAKİ FOTOLARI NASIL PC YE AKTARIRIM @@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sony kamera aldım fakat bu picture packgage programını kullanamıyorum...makinayı sadece usb den bağlayabiliyorum....bu hafıza kartına çektiğim resimleri nasıl bilgisayarıma aktarıcam lütfen birileri yardım etsin yaa...

• dostum oncelıkle hayırlı olsn.. ii gunlerde kullan.... bnde gecen gun bi sony cam aldım... ama bn henuz usb den pc ye tanıtamadım. verdıklerı o pictırepackard mı ne yukledm. ama usb den canı ıstedıı zaman goruo. canı ıstemdıı zaman gormuo... bu gece bi format atıcam. muhtemelen pc den kaynaklanıo... bakalım ondan sona usb den bi tanıttııım su aletı... sona orenecem bunun herseyini... o zmn snle burda paylasırız fikirlerımızı ;)
  • ok senden haber bekliyorum....
  • Hafıza kartına çektiğin resimler için kamerandan USB özelliğini STD-USB olarak ayarlayacaksın. Taşınabilir disk olarak görür o zaman.
    Görüntü aktaracaksanız USB Streaming seçin. Ama görüntü aktarımı için usb tavsiye etmiyorum. FireWire kullanın. Farkı ilk saniyede anlayacaksınız.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 4 Ağustos 2005, 12:30:20 >
  • valla eğer fireware çıkışım yanık olmasa idi hiç buraya yazı bile yazmayacaktım vallaaa...çook sağol yardımın için
  • ya yeterrrr..... bnm kamerayı nıye usb den gormuo bu pc... ya pc de 6 usb gırısı war. hepsıne teker teker taktım hepsınde de yenı aygıt bulundu dedi. tanıttım usb yi. ama kameranın lcd ekranından BURN vcd mı ne ole bi tusa basıorm CONNECTING YOUR MACHINE gibi bi yası cıkıo kamerada daa sona bi haat oldu dio. erişilemedı dio... bn napıcam bunu ark lar war mı bi bilen...?
  • merciless

O Burn VCD, dandik bir şey. Picture Package'nin yüklü olmasını gerektiriyor vs. Pinnacle Studio kullanın. Rahat edersiniz.

Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogukan_karabay

merciless

O Burn VCD, dandik bir şey. Picture Package'nin yüklü olmasını gerektiriyor vs. Pinnacle Studio kullanın. Rahat edersiniz.

Saygılar

baba Picture Package yuklu ztn... ama bu usb yi mı tanımıo pc nedir annmadım kı... yoksa bn eksık bişi mı yapıorm... eer bu konuyu Pinnacle Studio ile halledebileceımı dusunuosan. onu indirebileceım guncel bi link war mı ? bnde arastırıorm bulurrsam koyacam buraya mıllet faydalansın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogukan_karabay

Hafıza kartına çektiğin resimler için kamerandan USB özelliğini STD-USB olarak ayarlayacaksın. Taşınabilir disk olarak görür o zaman.
    Görüntü aktaracaksanız USB Streaming seçin. Ama görüntü aktarımı için usb tavsiye etmiyorum. FireWire kullanın. Farkı ilk saniyede anlayacaksınız.

Saygılar

dostum sen bi harikasın.............çok sağol be STD-USB etkinleştirmek gerekiyormuş.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.