Şimdi Ara

*/*/*SONY GT300 'ü OLANLAR KULÜBÜ *\*\* (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
0
Favori
48.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 370 oraya verene kadar internette 325 e felan taksitle satan bi sürü site var ordan al

ben 360 a gt300 aldım carerfourdan be hemde 18 taksit yapıyo adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 13 Haziran 2006; 0:05:49 >
  • roverci arkadaşım öncelikle gt 200 de cdyi gt 300 den daha rahat çıkarabilirsin ama gt300de yapman gereken sadece bir düğmeyle ön baneli açıp dcyi takman olacak.ama gt 200 de teybin içine yani cd çalara toz girme ihtimali daha yüksek bunu unutma.bu arada gt 500 den bahseden arkadaslara uyarım olacak.gt500 sonynin mağazalarında yok çünkü yasal olarak türkiyeye gelmemiş.Bunun dışında gt 300 ün gri ön panelli olanda ya kaçak geliyor yada sahtesi.Orginal sony dstirbütörünün getirdiği sadece gt200 ve gt 300 ün siyah ön panelli olanıdır.
  • gt300 de cd için kafa çıkarılmıyor sadece tek tuşla kafa aşağı iniyor bukadar basit.düşünsenize gt200 ün ön panelde kocaman bir cd deliği ve yoldaki dıyardaki bütün tozu içine alıyor.Peki o toz nereye gidiyor?tabiki cd çaların lazerine gidecek ve ses kalitesi otamatik olarak düşecek.Benden tavsiye az fiyat farkı için çok şey kaçırmayın düşünerek alın almak istediklerinizi.bu arada gt serisinin aux çıkışıda çok önemli bir konu cd çalar bozulsa bile sorun yok.
  • heh birde unuttum doğubankta bende bakmıstım biyere orjinal sony nin getirdiği ürün değildi adam çakallık yaptı ama satamadı bana onun dısında biyerde vardı ama genede almadım.sonra kadıköy yazıcıoğluna baktım orjinal eurasia garantili olarak 300 ytlye aldım.330 du ama pazarlık yaptım.sony mağazasındada 370 falandı.ama pisman değilim valla pioneer kolonların hakkını veriyo ses çıkışı:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dracula2005

roverci arkadaşım öncelikle gt 200 de cdyi gt 300 den daha rahat çıkarabilirsin ama gt300de yapman gereken sadece bir düğmeyle ön baneli açıp dcyi takman olacak.ama gt 200 de teybin içine yani cd çalara toz girme ihtimali daha yüksek bunu unutma.bu arada gt 500 den bahseden arkadaslara uyarım olacak.gt500 sonynin mağazalarında yok çünkü yasal olarak türkiyeye gelmemiş.Bunun dışında gt 300 ün gri ön panelli olanda ya kaçak geliyor yada sahtesi.Orginal sony dstirbütörünün getirdiği sadece gt200 ve gt 300 ün siyah ön panelli olanıdır.

yani Gt300 S modeli var varda satış yapan çıakrcı kişiler sahtesini getiriyo olabilir.

Bu yüzden SONY bayi ya da SONY bayiliği yapan elektronik eşya dükkanlarından alınız.

1- Ürünü iyice inceleyeniz, Sony yazısı kabartmalı ve her sony marka elektrnoik eşya da olduğu gibi metalik bir renkte zaten resimleri de var.

2- Kafa konulan kutusunda Kabartmalı sony yazısı var.

3- Kutu içeriği ve ürünün görsel kaliteside göz önünde bulundurulmalı.

4- Türkiye genel dağıtıcısı olan EurAsia Bandrollü garanti belgesinin olmasına mutlaka dikkat edniz eğer yoksa ürün sahtedir ve garanti kapsamı dışındadır yani sony marka değildir.

5- İkinci önenmli bandrol TRT bandrolü. Türkiyede her elektronik TRT radyo ya da televizyon yayını alan alette bulunması gereken bir bandroldür Bu cd çalarda radyo yayınlarını çektiği için TRT bandrolü olması zorunda

Eğer TRT bandrolü yoksa , ülkeye kaçak girilmiş sayılır. Bandrolsüz Eşya kullanmak ve satmak suçtur.

Bu saydığım madelere uyarak alırsanız sadece sony değil tüm ürünleri böyle araştırarak alırsanız, hem ülkemizde kaçakcılığın önüne geçmiş oluruz hemde kaliteli gerçek mal kullanmış oluruz. Aşırı ucuz mallardan sakının mesela bi mağzada 460 diğer mağzada 300'e satıyorsa bunda bi iş vardır.

Fiyatı örnek olarak verdim
    şimdi euro yükseldi fiyatlar uçmuştur eskiden de 300 YTL alanlar falan varsa demesinler bizim mal sahte. Yukarıdaki şartlara uyuyorsa gerçek üründür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 13 Haziran 2006; 1:19:39 >

• Arkadaşlar merhaba 2005 model hyundai getz aldım
    birde buna sony gt300 almak istiyorum. Sizce buna uygun 4 kapıya hangi marka ve özellikte kolon takmalıyım (en iyi performansı almak için).
  • aynı renk araba bende var

orjinal hoparlörleri değişme bence ben pişman oldum

sadece teybi değiş 2 de tweeter al tamamdır senin işin
  • boğulmazmı ses orjinal kolonlarla? bu arada niye pişman oldun?
  • çünkü asıl problem teypteymiş

ayrıca şuan 4 kolondanda tiz geldiği için baş ağırtıyor uzun süre yüksek sesle dinleyince

ayrıca orjinal hoparlörlerin şekli çok bozuk olduğundan yerine uyduramıyorsun bu yüğzden saca bağladoım ama ayna kopacaktı nerdeyse baslarda

altına mdf kestirdim ama yine hala zangırdama var

2 tiz al koy arabaya yeter
  • VE SONUNDA ALDIM...
    MALTEPE CARREFOURDAN...
    DÖNÜŞ TRAFİĞİ İŞKENCE GİBİYDİ... HERGÜN KÖPRÜ TRAFİĞİNİ KULLANANLARA ALLAH SABIR VERSİN. ÇILDIRTICI BİR TRAFİK VARDI KÖPRÜDE....
    SONY GT 200...
    HENÜZ İNCELEYEMEDİM. YARIN SABAH TAKACAĞIM...
    ANCAK SONY STANDINDA TAKILI OLAN GT 200 Ü DİNLEDİM. SES OLDUKÇA İYİYDİ....
     */*/*SONY GT300 'ü OLANLAR KULÜBÜ *\*\*
  • hayırlı olsun

yalnız benim gt300 den şıkır şıkır ses geliyo teybin altına elimi bastırınca ses gidiyo ama si üre snra yine ses yapıyor

neden olabilir
  • @roverci hayırlı olsun..bu arada fiyatını sorabilir miyim? bugün autoshopta 369 ytl ye gördüm baya pahalı geldi bana..
  • quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

@roverci hayırlı olsun..bu arada fiyatını sorabilir miyim? bugün autoshopta 369 ytl ye gördüm baya pahalı geldi bana..

359 a gt300 var carrefourda

270-280 olması lazım
  • ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDİYORUM...
    FİYAT: 22,42 * 12 = 269 YTL (WORD CARD)...
    ASLINDA 18 TAKSİTLİ KAMPANYA VARDI. 2 GÜN ÖNCE BİTMİŞ...

JACKDANİELDS,
    TEYBİNİ BEN TAKMIŞ OLSAYDIM SES YAPMAZDI. ŞAKA BİR YANA, BİLEZİK DENİLEN PARÇA (ÇD ÇALARIN TAKILIP SABİTLENDİĞİ SAC) SIKI OLARAK TAKILMAMIŞ OLABİLİR. AYRICA TİTREŞİMİ ENGELLEMEK İÇİN, TEYBİN ARKASINA TAKILAN VİDALI PLASTİK TAKOZ VAR. O DA TAKILMAMIŞ OLABİLİR...
  • BAHSETTİĞİM TAKOZ BU...

BAZI ARKADAŞLAR, GT 200 ÜN İÇİNE TOZ GİRECEĞİNİ SÖYLEMİŞLER... AMA RESİMDE DE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ, KORUYUCU FİLTRE VAR... TIPKI GT 300 DEKİ GİBİ... YANİ TOZ HER İKİ MODEL İÇİN DE TEHDİT OLUŞTURMUYOR...

• Yine yeni yeniden hayırlı olsun.
  • İŞLEM TAMAMDIR...

• valla herkes en iyi secimlerden birini yapmis.bende subat ayinda almanyadan aldim gt300.bana 230 ytl gibi bir rakama mal oldu ordan

ama cok iyi..cok ayar mevcut.kumandasi da devamli elimde arabadayken
  • Güzel durmuş fakat biraz göze batıyor sanki. Bundan önceki nasıldı bilmiyorum ama kenarlık olarak o boş kalan yerlere alt ve üstteki maun kaplamanın benzerinden ya da benzer bir renkten bir çerçeve uydurulabilir mi? Uydurulursa nasıl durur, erişimi engeller mi? Fakat bu haliyle de güzel. Biraz kullanılınca üzerine kullanılmışlık havası gelince daha iyi duracaktır.
  • roverci hayırlı olsun Sende sony ekibine katıldın Bi topic açalaım sonyciler diye .

Neyse, alet çok şık durmuş arabada, güle güle kullan kardeş Birde o takozu bende takmadım yani sony servis tekmadı o takozu takınca ne oluyo onu anlamadım. Teyibi bi yere mi sabitliyo.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.