Şimdi Ara

*/*/*SONY GT300 'ü OLANLAR KULÜBÜ *\*\* (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
0
Favori
48.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. TUŞLAR KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN, KUMANDA ŞART.
    2. BENİM ŞU ANDAKİ TEYBİM DE SONY. KAFAYI TAKIP ÇIKARMAK GERÇEKTEN ZOR. YENİLERİNDE DE BU SORUN DEVAM EDİYOR DEMEKKİ...
    3. BENİM ARAÇTA, İÇ IŞIKLANDIRMA KIRMIZIYA YAKIN SARI. GT 200-300 LERİN RENGİ DE AYNI ANLADIĞIM KADARIYLA. BU AÇIDAN PROBLEM YOK....
     */*/*SONY GT300 'ü OLANLAR KULÜBÜ *\*\*

OBJEKTİF YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER....

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

valla cd değiştirmek hiç zor değil
    ama kapağı yerine takma dersen işkence çekiyorum resmen
    daha iyi bi sistem olabilirdi
    belkide ilk çıkma kafalı teybim ondanda olabilir ama bence kullannışlı bi kafa değil
    ayrıca ilk kez akşam gördüm teybi
    arabanın her yeri yeşil ışık olduğundan sırıtmış biraz ama gayet güzel
    birde tuşları bence çok küçük alışnması zor olacak
    geröi ayarları yapınca kumanda yeterli
    ve bence kesinlikle teyp kumandakı olmalı kumandasız dikkati dağılıyo insanın küçücük tuşlarda

• eywallah

eğer kırmızı ışıkların varsa kesinlikle uyar

şuan daha hiçbir özelliğini bilmiyorum

klavuzunu okumaya zamanım olmadı

o yüzden bütü nayarlar 0 duruyor

ama ses acayip değişti dediğim gibi
  • beyaz ashow seyrediyordum da cevap yazamadım

roverci, yani CD takmak zor değil yani kafayı aç kapa zaten müzik keyfin hiç kesilmiyo anca Cd yi çıakrınca müzik keisliyo bu bir.

İkincisi vallaha kafayı takıp çıkarmak kolay(sen bunu sormamışın ama) gerçi benim teyp yuvası yukarıda daha rahat çıkarıp takıyorum

ses kalitesi çok güzel

roverci bişi daha diyecem, aracında cd çaları kontak açıkken çalma durumunda ayarlattır teybi açık unutmatma ihtimalin olmaz

valaha başka diyecek bişi bulamıyorum Ha benim için tek dez avantajı çukurlu yollarda giderken radyo kanalını kaydedecem demi mesela 6. sayıya kaydedece 6 ya uzun süre basıyorsunuz tabi bu süre biraz uzun tutulmuş bi çukurda eliniz kayıyo ve kaydedemiyorsunuz.

Ama tabi yeni tip TV lerdeki otomatik radyo kanal hafızası var BTP tuşumu ne ona biraz basılı tutunca radyo kanallarını ayalayıp FM1 - 2 falan yarleştiriyo.

Radyo kanalları geçişini, sayılar ile yapabildiğiniz gibi , albüm atlama tuşu ile yapabiliyorsunuz ayrıca bu yolla yapınca mesela 6. son kanal'a geldi demi tekrar albüm atlama tuşuna basınca FM2 1. kanala geçiyo yani otomatik geçebiliyo diğer yerden mode tuşuna basıp da FM değiştirebiliyorsunuz ama bu daha kolay.

CD çalar bana yakın olduğu için kumandayı pek kullanmıyorum zaten dikkat çekmesin diye ortalıkta da bırakmıyorum

Kullanma kılavuzunu okuyun mutlaka güzel bilgiler var.

• YAZILIMCI,
    SABAH CARREFOURDAYIM. BU İŞİ BİTİRECEM. AMA HALA 200 MÜ 300 MÜ KARAR VERMİŞ DEĞİLİM.
    SEN HİÇ MERAK ETME, BİR ALAYIM BEN ONUN İNCİĞİNİ BONCUĞUNU BIRAKMAM. NOKTASINA VİRGÜLÜNE KADAR OKURUM. UYGULARIM.
    BU ARADA TEYBİ KENDİM TAKACAĞIM. YANİ CERYAN OLAYINI KONTAKTAN DÜŞÜNMÜYORUM. BEN KOLAY KOLAY AÇIK UNUTMAM. BEN DE KUMANDA OLAYINI PEK SEVMİYORUM. ORTALIKTA OLAN HİÇBİR ŞEYİ SEVMİYORUM.
    BİRAZ ÖNCE SONY TR SİTESİNDE KARŞILAŞTIRMALI OLARAK ÖZELLİKLERE BİR GÖZ ATTIM. ASLINDA SES VE GÜÇ OLARAK BİR FARK YOK. SANKİ GT 200 ALACAKMIŞIM GİBİ GELİYOR. BAKALIM SABAH NEYE KARAR VERECEĞİM...
  • valla gt200 ün kumandası olsa idi onu alırdım

carrefourda fiyat çok iyi

maltepedekinde sony bayisi bile çok daha yüksek fiyat vermişti bana

bende gidip carrefourdan aldım üstelik salı günleri orda %5 trinkpara verdiğinden 20 lira daha ucuza aldım

o para ilede dün şampuan aldım
  • anaaa bizim arabadan bizde pioner vardı çaldılar şimdi kenwood var hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun inşallah arabam olursa 2yıl sora bende deli şeyler yapıcam!
  • BU KADAR OLMAZ...
    SABAH (12:00 GİBİ) BAYRAMPAŞA CARREFOURU ARADIM. GT 200 VE GT 300 VAR DEDİLER.
    SAAT 14:00 GİBİ GİTTİM. MAALESEF SATILDI DEDİLER.
    FİYATLAR, GT 200: 14,95*18=269 YTL;
    GT 300: 21,05*18=379 YTL.

MAĞAZADAN BEYLİKDÜZÜ CARREFOURU ARATTIRDIM ORDAN DA YOK CEVABI ALDIM.

DIŞARDA MAĞAZALARDA FİYATLAR ÇOK UÇUK.
    EVKURDA, GT 200 E 389 YTL; GT 300 E 466 YTL ÇEKTİLER.
    SONY BAYİİNDE, GT 200 E 215 EURO; GT 300 E 255 EURO DEDİLER.

EVE GELDİM VE İSTANBULDAKİ BÜTÜN CARREFOURLARI ARADIM. SADECE MALTEPE DE VARMIŞ. O DA BANA ÇOK UZAK...
    EN SON AVRUPA YAKASINDAKİ CARREFOURLARA MAİL ATTIM. ÜRÜN GELDİĞİNDE BENİ ARAYIN DİYE. BAKALIM SONU NE OLACAK...

EDİT: BU ARADA EVKURDA İKİSİNİ DE DETAYLI İNCELEDİM.
    GT 200 ÜN KAFA TAKIP ÇIKARMA VE CD DEĞİŞTİRME OLAYI, GT 300 E GÖRE ÇOK DAHA PRATİK VE KOLAY.
    GT 200 E KARAR VERMİŞ DURUMDAYIM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 10 Haziran 2006; 20:26:48 >

• ben maltepeden almıştım

3-4 tane gt300 vardı orda

salı günü alırsan %5 trinkpara veriyo

atla dolmuşa gel yaw
  • BU TRİNKPARA OLAYI SADECE SALI GÜNÜ MÜ OLUYOR? CARREFOUR KARTI YETERLİ Mİ?
    VALLA 10 SENEDİR İSTANBULDAYIM. BU SÜREDE EN FAZLA 2-3 KEZ DOLMUŞA BİNMİŞİMDİR.
    FATİH TEN HANGİ DOLMUŞA VEYA OTOBÜSE BİNMEM LAZIM. BU ARADA (ARABAYLA GELİRSEM) 1. KÖPRÜDEN ÜCRETLİ GEÇİŞ VAR MI? OGS-KGS FİLAN YOK BENDE DE...

quote:

ben maltepeden almıştım

3-4 tane gt300 vardı orda

salı günü alırsan %5 trinkpara veriyo

atla dolmuşa gel yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 10 Haziran 2006; 20:38:50 >
  • 1. köprüde 1-2 gişe vardı ama hala varmı bilm iyom

bu tarafta kadıköy ve maltepe carrefourda salı

kozyatağında perşembe günü %5 trinlpara var

trinkpara kartı olması yeterli

mecidiyeköyden tuzla arabalarına binersen önünde inersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: roverci

BU KADAR OLMAZ...
    SABAH (12:00 GİBİ) BAYRAMPAŞA CARREFOURU ARADIM. GT 200 VE GT 300 VAR DEDİLER.
    SAAT 14:00 GİBİ GİTTİM. MAALESEF SATILDI DEDİLER.
    FİYATLAR, GT 200: 14,95*18=269 YTL;
    GT 300: 21,05*18=379 YTL.

MAĞAZADAN BEYLİKDÜZÜ CARREFOURU ARATTIRDIM ORDAN DA YOK CEVABI ALDIM.

DIŞARDA MAĞAZALARDA FİYATLAR ÇOK UÇUK.
    EVKURDA, GT 200 E 389 YTL; GT 300 E 466 YTL ÇEKTİLER.
    SONY BAYİİNDE, GT 200 E 215 EURO; GT 300 E 255 EURO DEDİLER.

EVE GELDİM VE İSTANBULDAKİ BÜTÜN CARREFOURLARI ARADIM. SADECE MALTEPE DE VARMIŞ. O DA BANA ÇOK UZAK...
    EN SON AVRUPA YAKASINDAKİ CARREFOURLARA MAİL ATTIM. ÜRÜN GELDİĞİNDE BENİ ARAYIN DİYE. BAKALIM SONU NE OLACAK...

EDİT: BU ARADA EVKURDA İKİSİNİ DE DETAYLI İNCELEDİM.
    GT 200 ÜN KAFA TAKIP ÇIKARMA VE CD DEĞİŞTİRME OLAYI, GT 300 E GÖRE ÇOK DAHA PRATİK VE KOLAY.
    GT 200 E KARAR VERMİŞ DURUMDAYIM...

466 YTL mi oha oha oha Napmış bunlar yaaa ben 350 'ye aldım yaaa. Euro yüksel di yaa acaba ondan mı ki.

• quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orjinalden alıntı: Tc Çoşkun

kuyruğu eğri: yeni bir mal,eşya alınınca "bunun kuyruğu eğri"derler.yani yiyecek içecek ısmarlada bunun şerefine yiyelim içelim.demek anlamında

edit:ben bişi anlamadım ama sen anladıysan helal olsun

Ehliyetide ilk aldığımızda hadi ıslatacaz ıslatacaz diye ehliyeti kaptırmıştık bişiler ısmalardıktan sonra alabilmiştik ehliyeti, ne kutlama mereaklısı milletiz yaa

Eee neler istiyorsunuz kutlamada

eee nereye gidiyoruz bi test edelim aleti

• TEŞEKKÜRLER...

quote:

1. köprüde 1-2 gişe vardı ama hala varmı bilm iyom

• hayırlı olsun
  • hayırlı olsun mesajları bana geliyo sanırım

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: roverci

TEŞEKKÜRLER...

quote:

1. köprüde 1-2 gişe vardı ama hala varmı bilm iyom

1.köprüde nakit gişeleri kalktı.asyadan avrupaya geçerken 1.veya 2.köprü,avrupadan asyaya geçerken ogs veya kgs yoksa sadece 2.KÖPRU aklında bulunsun

• quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

şahsen ben bi zorluk yaşamıyorum Önce sağ tarafı sonra sol tarafı takıyorum tamam. Çıakrırkende önce sağa basatırım sol tarafı çekiyorsun o da taam

ben alıştım doğrusu

evet yaa bu kafa çıkartıp takmak biraz zor.bide yeni oldugu için dikket ediyosun felanama akşamları çok hoş ışık veriyor yaw

• ya arkadaslar bende pioneer a6920 var 360 wattlık acaba bu teyble ıyı olurmu bide bunun fiyatı gercekten 270 ytl mı ben ısparta da sony bayısıne sordum adam pesın 370 olur dedı
  • GT 200 DEN BAHSEDİYORSAN,
    CARREFOURDA 270 YTL, SONY BAYİİNDE 215 EURO...
    BİR DE "DOĞUBANK" A BAKACAĞIM...

quote:

Orjinalden alıntı: entelhasere

ya arkadaslar bende pioneer a6920 var 360 wattlık acaba bu teyble ıyı olurmu bide bunun fiyatı gercekten 270 ytl mı ben ısparta da sony bayısıne sordum adam pesın 370 olur dedı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.