Şimdi Ara

Sony Garanti Rekoru/Sorulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba z3 compact cihazımın ekran açılması ve kapaklarındaki kapanmama probleminden dolayı 15.02.2016 TARİHİNDE kargoya verdim Sakaryadan İstanbul kvk ya , cihaz 16 şubatta ellerine geçmiş ve bugün 19.02.2016 tarihinde cihazımı kargoya verdiklerini açıkladılar hayret ettim daha önce iphone cihazımı yollamıştım neredeyse mahkemelik olacaktık insanlar sony servisi çok kötü vs diyor fakat 4 günde işlemi bitirip yollamaları garip bi şekilde memnun etti beni :D sorum ise : Cihaz hakkında bilgi almak için aradım , ben ekran açılması ve kapaklarda problem var diye yolladım konuştuğum kişi ise , ''ekran değişmiş, şarj kapağı değişmiş , kamera değişmiş , kulaklık ve usb jack değişmiş vs söyledi böyle yollayacklarına sıfır yollama ihtimalleri nedir , büyük ihtimalle pazartesi günü elimde olacak cihaz.

• Sıfır yollamazlar hocam, kafalarına silah dayasan yollamazlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kaç arkadaşıma aynı şekilde 1-2 sıkıntıdan yollanan cihazlar oldu mesela kapak değişimi denip fakat garantiyi aradıklarında kameranızda değişti jack girişleride değişti gibi şeyler denmiş , cihazların sıfırları yollanmışta o yüzden merak ettim teşekkür ederim
  • Cihaz geldikten sonra sorun yaşarsan ne bileyim mesela arka kapak tekrar atarsa kapaklar tam oturmazsa gibi, tekrar servise yollarsın yine değişen bir şey olmazsa hakem heyetine gidersin değişim istersin veya para iadesi.
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    ^cihazım geldi bugün kamera değişimi istemediğim halde güzelim kameramı değiştirmişler ve kamerada leke varr

• quote:

Orijinalden alıntı: Beldekent

^cihazım geldi bugün kamera değişimi istemediğim halde güzelim kameramı değiştirmişler ve kamerada leke varr

bakın bu dramdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.