Şimdi Ara

Sony Experia XA almalı mıyım sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 1000-1500 Tl arası 2 yıl idare edebilecek bir telefon almak istiyorum ama bu telefonu kendime daha yakın buldum arkadaşlar.

Telefondan beklentilerim:
    1. Mesaj atsın, arama yapsın, internete girsin, fotoğraf ve video çeksin yani klasik telefon gibi kullanayım.

Telefonu ne amaçla kullanacağım:
    1.Sosyal medya ve internet, az da olsa oyun ve uygulama, az da olsa video ve fotoğraf çekme.

Normalde çok fazla telefon kullanan biri değilim, anlamışsınızdır. Sony'nin bu telefonu, fiyat, tasarım ve özellik bakımından ihtiyacımı karşılıyor ama bazıları şarjının çok çabuk bittiğini ve bataryasının sorunlu olduğunu, bazen kendi kendine açılıp kapandığını söylüyorlar.

Sizin fikirleriniz neler?

• Arkadaşlar yok mu yorum yapacak?
  • Sony nin telefonlarında sorunlar oluyor,risk diyelim biraz,başka telefonlara yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 15 Kasım 2016; 13:52:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönül rahatlığıyla alabilirsin. çok fazla da memnun kalırsın.
    lg ve samsung alma da hemen hemen her modeli sorunlu lg nin. samsung da 1 yıl sonra çöp. geriye sony ve htc kalıyor sadece. halis muhlis çin tlf larını saymıyorum.

• xa yerine xa ultra alırsanız daha iyi olur.
  • Şebeke az çekiyor. Xa ultra modelinde sorun varmış muhtemelen bu cihazda da var. Bence alma. Başka modellere yönel.

• Ben 3 gündür xa ultra. Kullanıyorum. Çok memnunum.

Hız, tasarım vb. Super telefon.

Arayış hala devammı bilmiyorum ama kesinlikle al derim.
  • aktassa A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, 1 hafta sonra alıyorum telefonu
  • aktassa A kullanıcısına yanıt
    Hocam hala sony xperia xa kullanıyor musunuz kullanıyorsanız nasıl bir telefon sesin karşıya gitmemesi sesin cızırtılı gelmesi şebekenin normalden az çekmesi gibi sorunlar var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basketbol oyuncusu B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 25 Aralık 2016 tarihi itibariyle telefonu kullanıyorum. Telefon konuşmalarında sesin karşıya iletilmesi ya da cızırtı gibi hiçbir problem yaşamadım. Kamerası gayet iş görüyor, hiç kasma yaşamadım, tasarımı da gayet şık. Benim ihtiyaçlarımı karşıladığı için bir sıkıntı yok fakat sizi bilemem ama önerebilirim. Uzun süre oyun ve uygulama çalıştırırsanız ısınabiliyor bu arada

• 9 aydır XA kullanıyorum. Teknik Servis benim cihaza zarar verdi birkaç defa. Tüketici hakem heyetinde alırsın soluğu.

Kamerası iyi değil bence. Ön kamera hele ki

• Telefonu almışsın bu arada. Ben para iadesi alırsam başvurdum. Param gelirse Xperia X alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Basketbol oyuncusu

Hocam hala sony xperia xa kullanıyor musunuz kullanıyorsanız nasıl bir telefon sesin karşıya gitmemesi sesin cızırtılı gelmesi şebekenin normalden az çekmesi gibi sorunlar var mı

Sandıkların arasında sesin karşıya gitmemesi, ekranda karmaşık gökkuşağı gibi çiziklerin çıkması, kendi kendine uygulamaya girip çıkması dışında sorun yaşamadım.

Sony nin çözümü açık ve net oldu.

Fabrika ayarına resetleyip göndermiş. Sorun kronikmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.