Şimdi Ara

Sony Eurasia garantili PlayStation 4'da %97 İndirim İmkanı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
14.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SARIYILDIZ01

yani %80 kuralından uzaklaşmak için 1 ay beklemek gerekiyor.

ben misal 55 tl değerinde bir ürün kazandım ve %80'ini ödedim + ihaleye kalan ücreti ödedim. ürünü aldım.. Ve bir ay bekledim bundan sonra ki bütün alışverişlerimde %80 kuralı olmayacak değil mi ?

Dilediğiniz boyutta bir bidiçip paketi satın aldığınızda 1 ay beklemenize gerek yok.

Bidiçip paketi satın aldığınız andan itibaren 30 gün süreyle %80 kuralımızdan muaf oluyorsunuz ve bu 30 gün içinde kazandığınız bütün açık artırmalardaki ürünleri sadece açık artırma kapanış fiyatını ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Eğer daha önce bidiçip paketi satın almadan 55 TL değerinde bir ürün kazanırsanız da en az 44 TL tutarında bidiçip paketi satın aldığınız takdirde hem 55 TL değerinde ürünü açık artırmayı kazandığınız tutardan satın alabilirsiniz hem de bundan sonraki 30 gün boyunca kazandığınız açık artırmalarda %80 kuralından muaf olursunuz.

• 14.03.2014 Cuma günü saat 17:00'a kadar hemen al ile satın alınan Sony Eurasia garantili PlayStation 4 saat 17:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo seçeneğiyle sadece 1509 TL!

http://www.bidicin.com/dukkan-5012_sony-playstation-4-500gb

• %80 kuralı saçmalığından beri siteye girilmeyecek bi hal almıştır.bidicipe verdiğiniz parayla zaten kendinize adam gibi 9 taksitle ps4 alırsınız :) o başlıktaki %97 de dikkat cekmek içindir yüzlerce binlerce kisi katılıyor açık arttırmaya deli gibi bidiliyor lar adamlar aynı kisi 4 ürünü habire bidileyip duruyor 'otomatik bidile' saçmalığı var adam pc basında olmasa bile deli gibi bidiliyor...bence bu siteden uzak durun arkadaşlar para tuzağı !
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzzz96

%80 kuralı saçmalığından beri siteye girilmeyecek bi hal almıştır.bidicipe verdiğiniz parayla zaten kendinize adam gibi 9 taksitle ps4 alırsınız :) o başlıktaki %97 de dikkat cekmek içindir yüzlerce binlerce kisi katılıyor açık arttırmaya deli gibi bidiliyor lar adamlar aynı kisi 4 ürünü habire bidileyip duruyor 'otomatik bidile' saçmalığı var adam pc basında olmasa bile deli gibi bidiliyor...bence bu siteden uzak durun arkadaşlar para tuzağı !

Ne yazık ki açık artırmalarımızın çalışma mantığını tam olarak anlayamamışsınız. Sunduğumuz hemen al indirimi seçeneği sayesinde açık artırmayı kazanamazsanız harcadığınız tutar boşa gitmiyor ve ürünü satın alırken indirim olarak kullanıyorsunuz.

Yani ürünü zaten satın alacaksanız ürüne ödeyeceğiniz tutarı bidiçip satın alarak açık artırmamızda harcar ve bidiçipleriniz bitmeden açık artırmayı kazanırsanız ortalama %76 tasarruf edersiniz. Açık artırmayı kazanamazsanız da harcadığınız tutarı hemen al indirimi olarak kullanarak ürüne ekstra bir bedel ödemeden, üstelik hemen al seçeneğinde ücretsiz kargo seçeneğiyle ürüne sahip olabilirsiniz. Bunu bilen tecrübeli kullanıcılarımız da doğal olarak açık artırmalarımıza son derece aktif bir şekilde katılıyorlar.

Üstelik yarın saat 17:00'a kadar devam edecek kampanyamız kapsamında hemen al fiyatımız 1509 TL!

• quote:

Orijinalden alıntı: Bidicin

quote:

Orijinalden alıntı: oguzzz96

%80 kuralı saçmalığından beri siteye girilmeyecek bi hal almıştır.bidicipe verdiğiniz parayla zaten kendinize adam gibi 9 taksitle ps4 alırsınız :) o başlıktaki %97 de dikkat cekmek içindir yüzlerce binlerce kisi katılıyor açık arttırmaya deli gibi bidiliyor lar adamlar aynı kisi 4 ürünü habire bidileyip duruyor 'otomatik bidile' saçmalığı var adam pc basında olmasa bile deli gibi bidiliyor...bence bu siteden uzak durun arkadaşlar para tuzağı !

Ne yazık ki açık artırmalarımızın çalışma mantığını tam olarak anlayamamışsınız. Sunduğumuz hemen al indirimi seçeneği sayesinde açık artırmayı kazanamazsanız harcadığınız tutar boşa gitmiyor ve ürünü satın alırken indirim olarak kullanıyorsunuz.

Yani ürünü zaten satın alacaksanız ürüne ödeyeceğiniz tutarı bidiçip satın alarak açık artırmamızda harcar ve bidiçipleriniz bitmeden açık artırmayı kazanırsanız ortalama %76 tasarruf edersiniz. Açık artırmayı kazanamazsanız da harcadığınız tutarı hemen al indirimi olarak kullanarak ürüne ekstra bir bedel ödemeden, üstelik hemen al seçeneğinde ücretsiz kargo seçeneğiyle ürüne sahip olabilirsiniz. Bunu bilen tecrübeli kullanıcılarımız da doğal olarak açık artırmalarımıza son derece aktif bir şekilde katılıyorlar.

Üstelik yarın saat 17:00'a kadar devam edecek kampanyamız kapsamında hemen al fiyatımız 1509 TL!

eğer vakıf bank world art olsaydı ve taksitte faiz olmasaydı alırdım :;(

• batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Şu anda Bonus, Card Finans ve Paraf'a 3 taksite kadar vade farksız, 9 taksite kadar da vade farkıyla taksit yapıyoruz.

Bizim gibi yeni nesil şirketlerin bütün kartlara büyük holding şirketlerinin sunduğu taksit imkanlarıyla taksit yapabilmesi için daha az önyargıyla yaklaşılması faydalı olur.

PS4 açık artırmamızı kazanacak kullanıcımız piyasada başka hiçbir yerde bulamayacağı bir fiyatla ürünü satın alma imkanına sahip olacak.
  • Bu fiyata acik arttirma ile ps4 alabilen insan evladi varsa. Ben hov bisi bilmiyorum. Insanlar akilsiz degil. Bim de bile 1200 tl olan cihazi o fiyatlara vermez
    Amac bidicipten para kazanmak. Pek inandirici degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanirim sistem su sekil.

Bidicinden yetkililer kendi bidicip ile o fiyatlara alinmasina musade etmiyor. Diger taraftan vaTandas her bidicip icin para veriyor. 100 tl lik bi cihazi 80 tl ye sistemseki yetkililer biraksa zaten maldan degil bidiciplerden malin kendisi kadar para kazanir. bu kadar badit bi sistem. Alabilenin olacagini zannetmem.

• Bu arada hemen al fiyatlari uygun olursa alinabilir. Alanlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_Slap45

Bu fiyata acik arttirma ile ps4 alabilen insan evladi varsa. Ben hov bisi bilmiyorum. Insanlar akilsiz degil. Bim de bile 1200 tl olan cihazi o fiyatlara vermez
    Amac bidicipten para kazanmak. Pek inandirici degil.

E tabii ki amacımız para kazanmak ve gelir modelimiz doğrudan satışa değil, bidiçip satışına dayanıyor. Bunu daha önce yazdığımız mesajlara biraz göz atan herkes görebilir, dolayısıyla inandırıcı olmayan nedir anlayamadık. Böyle olduğunu biz zaten kendimiz söylüyoruz.

Ancak yukarıdaki açıklamalarımızı dikkatli okumuş olsaydınız açık artırmalarımızdan ürün kazanmış forum kullanıcılarının yorumlarını görebilirdiniz. Bu nedenle tekrar paylaşıyoruz:

18 Şubat 2014; 12:56:36
    quote:

Orijinalden alıntı: ozmon

Bidicindeki ps4 açık arttırmasında idim uzun süre, dün artık sıkıldım arttırmadan, bitecek gibi değildi çünkü ve hemen al ile satın aldım bugün elime geçti ps4 ( ben çekildikten sonra açık arttırmada bitmiş zaten ) Bu arada sony türkiye garantili olarak geldi.

Daha önce fifa 14 ü de bidicinden 11-12 tlye almıştım tabi harcamalarımla bana maliyeti 90 tl falan olmuştu.

Kamerayı da bimeksin indiriminden 150-160 tl gibi bir rakama almıştım

Şimdi ds4 almam gerekiyor 1 tane onu araştırıyorum ama ya fiyat çok pahalı ya da hiçbir yerde yok bekleyeceğiz artık,vita ile oynar 2. oyuncu bir süre ( denememedim ama olacağı yazıyor heryerde )

Bu arada bu mavi ışık sorununu okadar çok okudum ki açıkçası tırstım son ana kadar bozuk çıkarmı acaba diye fakat sorun yok şimdilik ps4 ümde oynuyorum.

Ps4 ü almamla birlikte stok takip konusunu da takip etmeme gerek kalmadı :D Ama yinede internette uygun fiyata görürsem almayan arkadaşlar için burada paylaşacağım.

4 Mart 2014; 2:17:49
    quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

Arkadaşlar ilk zamanlarda üye oldum bayada bir ürün kazanmıştım.

Fakat artık çok kalabalık site ürün gelmiyor yani sinir olma ihtimaliniz var.

İlk zamanlar 800 üye filan vardı ben vaktinde ürünler kazandım sonra aldığım çiplere hemen hemen denk geldi belki braz fazla kazanmışımdır.

Site güvenilir ama çok kalabalık şuan kolay kolay bitmiyor açık arttırmalar çok çetin geçiyor

nickte decoder benim en eskilere gidin görebilirsiniz.

veya örnek

http://www.hizliresimyukle.com/image/QF9

Yani açık artırmalarımızı kazanan kullanıcılarımız var ve ettikleri ortalama tasarruf oranı %76. Bir önceki PlayStation 4 açık artırmamızı kazanan kullanıcımız bu ürünü harcadığı ücretli bidiçiplerle birlikte toplam 1064,64 TL'ye mal etmiş ki eminiz Sony Eurasia garantili ürünü bu fiyata satın alabilmiş bir başka kişi bile yoktur Türkiye'de. Açık artırmalarımıza katılıp kazanamayan kullanıcılarımız da harcadıkları ücretli bidiçipleri hemen al indirimi olarak kullanarak hiçbir kayıp yaşamıyorlar.

Örneğin, devam eden PlayStation 4 açık artırmamızda en az 600 ücretli bidiçip harcayan kullanıcılarımız 600 ücretli bidiçiplerinden kazandıkları 300 TL hemen al indirimine ek olarak 100 TL ekstra indirim kazandıkları için bu açık artırmayı kazanamasalar bile bu ürünü Sony Türkiye'nin tavsiye edilen fiyatı olan 1549 TL'den satın alma imkanına sahip oluyorlar. Hatta perşembe günü yaptığımız kampanya sayesinde 1509 TL'den hemen al yapan kullanıcılarımız bile oldu.

Dolayısıyla "Bidicinden yetkililer kendi bidicip ile o fiyatlara alinmasina musade etmiyor." iddianız iftiradan öteye gitmiyor. Bu tarz iddialarda bulunan kişiler için de çok basit bir teklifimiz var:

Sitemizdeki herhangi bir kullanıcının satın almadan kendi bidiçipleriyle diğer kullanıcılarımızın açık artırma kazanmasına müsaade etmeyen hesap olduğunu ispat edin, biz de size o hesabın bugüne kadar kazandığı tüm açık artırmalardaki ürünleri hediye edelim. Buna karşılık biz bu kullanıcıların sitemizi bedelini ödeyerek kullanan gerçek kullanıcılar olduğunu ispat edersek de siz bize bu kullanıcıların ödediği toplam tutarı ödeyin, biz de sizin ödediğiniz tutarı sizin adınıza dilediğiniz hayır kurumuna bağışlayalım.

• Şu an satışta olan ps 4 için bende teklifte bulundum bir kaç sefer ama 1 kuruş olarak ilerlediği için süre yetmiyor zaten ve şuan açık artırma kapanış teklifi 110,07 tl eğer kolay bir hesaplama yaparsak 1 bidiçip = 0.50 kuruş (300 bidiçip 150 tl lik paket alınırsa) küçük bir hesaplama yapılırsa zaten bidicin.com sitesinin sahtekarlık yapmasına gerek olmadığı anlaşılacaktır. Nedeni ise 1 bidiçip =0.50 kuruş ve şuan 110,07 fiyatı
    11007 * 0.50 = 5503,5 yani çoktan bir adet ps 4 fiyatı değil bir kaç tane parası kazandılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacked

Şu an satışta olan ps 4 için bende teklifte bulundum bir kaç sefer ama 1 kuruş olarak ilerlediği için süre yetmiyor zaten ve şuan açık artırma kapanış teklifi 110,07 tl eğer kolay bir hesaplama yaparsak 1 bidiçip = 0.50 kuruş (300 bidiçip 150 tl lik paket alınırsa) küçük bir hesaplama yapılırsa zaten bidicin.com sitesinin sahtekarlık yapmasına gerek olmadığı anlaşılacaktır. Nedeni ise 1 bidiçip =0.50 kuruş ve şuan 110,07 fiyatı
    11007 * 0.50 = 5503,5 yani çoktan bir adet ps 4 fiyatı değil bir kaç tane parası kazandılar.

Sitemizde herhangi bir sahtekarlık olmadığına yönelik yorumunuz doğru olmakla birlikte hesaplamanız tam olarak doğru değil.

Sistemimizde kullanıcılarımıza hiçbir maliyeti olmayan hediye bidiçip kazandıran birçok aksiyon bulunmaktadır. Bu nedenle açık artırmanın fiyatı 110,07 TL ise harcanmış olan 11007 bidiçipin hepsi ücretli olmuyor. Dolayısıyla harcanan ücretli bidiçiplerin adedini bilmeden gelirimizi hesaplamanız mümkün değil.

Ayrıca açık artırmamızı sadece bir kişi kazanacak olsa da sadece bir adet PS4 satmayacağız. Açık artırmamızda ücretli bidiçip harcayan ve kazanamayan kullanıcılarımız da harcadıkları ücretli bidiçipler karşılığında kazandıkları hemen al indirimlerini kullanarak PS4 satın alacaklar. Hatta açık artırmamızda en az 600 ücretli bidiçip harcadıkları halde açık artırmamızı kazanamayan kullanıcılarımız harcadıkları her bir bidiçip için kazandıkları 50 kuruş hemen al indirimine ek olarak 100 TL ekstra indirim kazanacakları için PS4'ü Sony Eurasia'nın tavsiye ettiği satış fiyatı olan 1549 TL'ye mal etmiş olacaklar.

• Hesaplamada hata olmayabilir ancak mantıklı bir site kurduğunuz için tebrikler
  • Mart ayı sonuna kadar stoklarla sınırlı Sony Eurasia garantili Sony PlayStation 4 sadece 1479 TL!
  • Sitenizi günden güne takip ediyorum;

forappleproduct
    paratoner
    kazmirci
    fhsakarya
    anarchy
    rookie_27
    fb142015085410370569

Neden bu üye nicklerini verdim şimdi merak etmişsinizdir. Sitede benim bildiğim duyduğum kadarıyla aylık ürün alım sınırı var ? Fakat Allahın her günü bu üyeler ve eminim arasında saymadıklarım vardır bidilemeye devam etmekteler.. Benim yaklaşık 1 ayı aşan süredir gözlemlediğim bu üyelerin siteyi bir güzel baltaladığı. Şimdi atıyorum benim kulaklıkla işim olmaz, gidipte kulaklık bidilemem, tabi burda bir kural yok herkes istediğini bidiler ama bu saydığım üyeler ne olsa bidileme modundalar. oraya 1 kilo elma koysanız bunlar bidileme yarışına yine girecekler.. Demek istediğim bidilemeye sınır koyulmazsa siteniz üye kaybetmeye mahkum olacak. bidileme sınırıda var farkındayım ürün aldıktan sonra yine bidiçip almaları gerek falan filan, ben derdimi anlatamadım siz veya başkası anlar diye yazdım...

hayırlısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 4 Nisan 2014; 15:20:09 >

• roverman kullanıcısına yanıt
    Bu saydığınız kullanıcıların neredeyse hepsi sitemizi 2 seneyi aşkın süredir kullanan ve sunduğumuz hemen al indirimi veya cüzdan gibi uygulamalarımız sayesinde hiçbir kayıp yaşamayacaklarını bildikleri için ciddi miktarda bidiçip satın alan ve harcayan aktif kullanıcılarımız.

Biz de kullanıcılarına bedava ürün kazandırmayı taahhüt eden bir oyun sitesi değil, bir alışveriş sitesi olduğumuz için de sitemize yeni kaydolan kullanıcılarımız bu kadar çok bidiçip harcamadan ürün kazanmak istedikleri için sitemizin en aktif ve en fazla alışveriş yapan kullanıcılarının bidilemelerini engellememiz söz konusu değil. Ancak sitemizden herkes adil bir şekilde faydalanabilsin diye kazanım limitleri uyguluyoruz ve bu kazanım limitleri müsait olan her kullanıcımız dilediği kadar açık artırmaya katılmakta serbest.

Sitemizde hiç para harcamadan veya hemen al indirimi olarak kullanmayı düşünmediği için sadece 20 TL değerinde bidiçip satın alarak açık artırmalarımızı kazanacağını düşünen ancak sitemizin aktif kullanıcılarıyla rekabet edemedikleri için kazanamayan kullanıcılarımız sitemizden bir şey elde edemezken açık artırmada sonuna kadar gitmeyi göze alan kullanıcılarımız http://www.bidicin.com/urun-29490_sony-playstation-4-500gb-sony-eurasia-garantili'ü her şey dahil 888,19 TL'ye mal edebiliyorlar.

• 8-10 yıl önce bir site vardı benzersiz en düşük teklifi veren kazanıyordu buda onunun gibi bir sistem sanırım. o sıralarda çok yeni olduğu için millet olayı zor çözmüştü ama bakıyorum ki bu kadar zaman geçmiş hala pekte anlaşılır bir sistem olamamış:)

mantık mükemmel. Eğer dediğim sistemse hocam sizde teklif paketi satıyormusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

8-10 yıl önce bir site vardı benzersiz en düşük teklifi veren kazanıyordu buda onunun gibi bir sistem sanırım. o sıralarda çok yeni olduğu için millet olayı zor çözmüştü ama bakıyorum ki bu kadar zaman geçmiş hala pekte anlaşılır bir sistem olamamış:)

mantık mükemmel. Eğer dediğim sistemse hocam sizde teklif paketi satıyormusunuz.

Dediğiniz gibi sistemimiz hala çok anlaşılmamakla birlikte aslında kullanıcılarımız açısından son derece avantajlı bir sistem. Bahsettiğiniz benzersiz en düşük teklif sitelerine benzer şekilde biz de teklif paketi satıyoruz ve bu teklif paketlerinin sitemizdeki adı bidiçip paketi. Ancak o sitelerden farklı olarak bizim sitemizde satın aldığınız ve kullandığınız teklif paketleri katıldığınız açık artırmaları kazanamazsanız boşa gitmiyor ve size hemen al indirimi kazandırıyor.

Kazanamadığınız açık artırmalarda harcadığınız her bir ücretli bidiçip için 50 kuruş hemen al indirimi kazanıyorsunuz. Sitemizden satın aldığınız 300 bidiçip paketlerinde de bir bidiçip size 50 kuruşa mal olduğu için açık artırmalarımızda hiçbir kayıp yaşamamış oluyorsunuz. Dolayısıyla kullanıcılarımıza hem heyecanlı hem de çok avantajlı bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Kazandığınız açık artırmalarda ortalama %76 tasarruf ederken kazanamadıklarınızda da hiçbir kayıp yaşamıyorsunuz.

Örneğin son düzenlediğimiz Sony PlayStation 4 açık artırmasını kazanan kullanıcımız açık artırmayı hiç bidiçip paketi satın almadan sadece 8 kuruşa kazandı.

http://www.bidicin.com/urun-32120_sony-playstation-4-500gb-sony-eurasia-garantili

• Bidicin B kullanıcısına yanıt
    ps4 için açık artırma ne zaman da bir oluyor ??
  • Yalandan ibaret.
    Şu an devam eden açık artırmada 55 bidiçip 36 kuruşa alınabiliyor.
    tam 0 saniye kala ne hikmetse ANONYMOUS adlı bot alıyor.

SİZİN gibi yalancıların yatacak yeri yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.