Şimdi Ara

SONY ERİCSSONUN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TELEFONU HANGİSİ ? SONY ERİCSSONCULAR İÇERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şimdi millet dokunmatikten başka kullanmıyor ... neredeyse hepsi aynı .. fakat bu telefonlarda kendilerine ait has bir karakteri vardı gibi
    belkide o günler etkisinde kalmışım bilemiyorum ...

biraz üzüntü biraz sevinç oluştu ))
  • Eski günler geldi aklıma ne heyecanlanmıştım ilk telefonumu aldığımda sanki 40 yıldır kullanıyomuş gibmiydim k750i unutamayacağım telefondu benim için sonra k850i ve devamında Xperia x10 ve Xperia S i kullandım şimdi sıra Z1 de. Hiçbir telefon bana sony i unutturmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandıklarım K750i ve w810 çok memnundum ama ilk K750i ilk telefonum ondan yeri ayrı bende sony ericsson birlikte daha kaliteliydi

• K750 i derim giderim efsane bir telefondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Şu telefonu tek elle acıp kapatmak vardı.. Millet "nasıl yaptın onu? bi daha yapsana" derdi hep

SONY ERİCSSONUN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TELEFONU HANGİSİ ? SONY ERİCSSONCULAR İÇERİ

ilk se cihazım tek gecerim gülle gibi aletti ,2006 almıştım bu sene pili eskidiği için kullanamıyoruz

bu telefonun modeli nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• antonidas kullanıcısına yanıt
    sony ericsson s700 süper alet.bulursam size kamerasından bir örnek atayım 1.3mp olmasına rağmen süper bir kalitesi vardı.
  • ultraslan.1905 kullanıcısına yanıt
    K serisi çok iyiydi. özellikle K850 i . O döneme göre kamera ve ses kalitesi gayet üstündü.
  • ve de K 850 nin eşsiz tasarımını da eklemeyi unutmayayım.. Tuşların şekli ve renkli çizgili çerçevesi hala gözümün önünden gitmiyor ..
  • 3 telefon kullandım

1- K750i (buharlı havada uzun süre kaldı bir şeyi yoktu ama içerden su tanecikleri vardı diye içini açmıştım ve çöp etmiştim telefonu)
    2- W995 (2. el olarak 300 e sattım ama hala iyi mi ettim kararsızım)
    3- Xperia L (yeni aldım, w995 kadar iyi foto çekemiyor, onun kadar iyi müzik performansına sahip değil, kamerası kırmızıyı turuncu, moru lacivert çekiyor)

kararım açık ara w995. yeniden piyasaya sunsalar, sadece güncelleyecekleri şey kamera 720p olsa yeniden alırdım.
  • 688

• quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

ve de K 850 nin eşsiz tasarımını da eklemeyi unutmayayım.. Tuşların şekli ve renkli çizgili çerçevesi hala gözümün önünden gitmiyor ..

K850İ bulsam hemen alacamda yok aramdağım telefoncu kalmadı ne denizlide var nede izmirde

• ultraslan.1905 kullanıcısına yanıt
    İŞmdi ama zorlanılır yaw tuşlara basmak felan.Dokunmatik aldı beni benden. KEşke k850nin renkli çizgi hatlarını bulunduran biraz sportif tarzda bi tel cıkarsalar .
  • antonidas kullanıcısına yanıt
    S700

Bence en iyi telefonudur sony nin zamanında kullandım..

w715 i de çok severdim.. oda efsanedir benim için.. yanlız tasarımı sony yapıyor gerisi boş... iphone 4 bile sonyden esinti
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansevencan

S700

Bence en iyi telefonudur sony nin zamanında kullandım..

w715 i de çok severdim.. oda efsanedir benim için.. yanlız tasarımı sony yapıyor gerisi boş... iphone 4 bile sonyden esinti

sağolasın, daha önce bulmuştum.
    Yinede sağolasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • w810i kullanıyordum 2 sene öncesine kadar.sırasıyla galaxy ace ve xperia sola kullandım.ikisinden de w810ideki kaliteyi alamadım.tamam iyi güzel gelişiyo telefonlar filan ama o walkman serisi bir başkaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

3 telefon kullandım

1- K750i (buharlı havada uzun süre kaldı bir şeyi yoktu ama içerden su tanecikleri vardı diye içini açmıştım ve çöp etmiştim telefonu)
    2- W995 (2. el olarak 300 e sattım ama hala iyi mi ettim kararsızım)
    3- Xperia L (yeni aldım, w995 kadar iyi foto çekemiyor, onun kadar iyi müzik performansına sahip değil, kamerası kırmızıyı turuncu, moru lacivert çekiyor)

kararım açık ara w995. yeniden piyasaya sunsalar, sadece güncelleyecekleri şey kamera 720p olsa yeniden alırdım.

aynen bende seviyorum o telefonu
  • k750i süperdi.
    ses, kamera performansı bugün bile birçok telefonu geride bırakabilir bence..
    super bass vardı cihazda
    xenon flaş entegre ediliyodu.
    böyle yazınca çıksa alırım diyorum :)
  • Sony Ericsson w800i. Bu telefonu alan kişi akustik atmakla falan uğraşmazdı, kendi orijinal akustiği zaten çok iyiydi. w800 bulamadığımdan dolayı w700 aldım ama telefona akustik atamadım, ses bok gibi, megabass hiçbir işe yaramıyor. Ah benim eski w800 olucaktı da güüm güüm müzik dinleyecektim anasını satayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 8 Şubat 2014; 3:23:19 >
  • W580 efsaneydi xperia mini pro, go kullandım ama hiç biri o telefon kadar güzel değildi.
  • W810i ve k750
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.