Şimdi Ara

SONY ERİCSSONUN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TELEFONU HANGİSİ ? SONY ERİCSSONCULAR İÇERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydin60

Dünyanın ilk SYMBIAN cihazı olan R380s' ide unutmayalım. Zamanında çok istemiştim almayı ama olmamıştı..

p800 p900 p910 p990 atasıdır
  • W810 ile devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • p990i bence en güzellerinden. ama parçası yok. ya şu telefonun hurdası var mıdır elinizde şöyle güzel kasadır düzgün kamera tuşudur. bana onlar lazım kamera tuşu ble yeter:)
  • Daha önce de yazmıştım w810

• stil olarak t700

walkman olarak w910

son olarak Elm
  • W995 forever..

• W880... O yıllarda o incelikte telefon ve 2 mp kamerasının 3.2 kalitesinde olması
  • K750i ile başladı serüven zamanının iyi telefonlarındandı. Şimdi c901 kullanıyorum tasarım ince ve zarif kamera özellikleri bir telefona göre oldukça iyi tabi şimdi android cihazlarla karşılaştırırsak modeli eski ama kullanılabilecek telefonlardan. c905 özellik olarak beğendiğim wifi gps vs. fakat biraz kaba bir telefon c901 tercih ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life&Death

W880... O yıllarda o incelikte telefon ve 2 mp kamerasının 3.2 kalitesinde olması

w880i 2 mp değil miydi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

W880... O yıllarda o incelikte telefon ve 2 mp kamerasının 3.2 kalitesinde olması

Öyle demiş zaten.

• quote:

quote:

arkadaş 2mpx kamerasının 3.2 mpx telefonlar gibi kaliteli çektiğinden bahsetmiş mesajında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

quote:

quote:

arkadaş 2mpx kamerasının 3.2 mpx telefonlar gibi kaliteli çektiğinden bahsetmiş mesajında

kafa leyla olunca yanlş anlaşılıyor kusura bakmayın
    nokianın 3.2 sine göre iyi olabilir ama w810i nin 2 mp inin yanına gelmiyor. ben alayını kullandım.
    ya o değil de arkadaşlar p990i nin kamera tulunu nasıl tamir ederim? o tuş çalışsa tipoyu bile bırakırım belki.

• zombi7406 Z kullanıcısına yanıt
    p990i yi sağlam bi S.E tamircisine göstermen lazım herkes yapamaz kamera tuşunu yada ebaydan bak kamera tuşu vardır parçaları orada
  • quote:

p990i yi sağlam bi S.E tamircisine göstermen lazım herkes yapamaz kamera tuşunu yada ebaydan bak kamera tuşu vardır parçaları orada

şimdi ben burada telefon tamircisiyim dersem şaşıracaksınız
    abi bu cihazın parçasını bulamıyorum ben. elinde hurda olan yok mu ki diyorum ben.
    daha doğrusu ben hem telefon tamircisi hem blgsayarcı hem ses sistemleri üzerine çalışıyorum
    ama ne aman bu sonhy ile ilgili sorun olsa kafayı yiyorum. ban acil kamera tuşu ve ön tuş takımı lazım bu telefonun

• zombi7406 Z kullanıcısına yanıt
    foto çok iyi çıkmış tuşlarıda bi araştırma gerekiyor yada hurda p990 bulacaksın oda zor ama
  • quote:

foto çok iyi çıkmış tuşlarıda bi araştırma gerekiyor yada hurda p990 bulacaksın oda zor ama

abi bu telefon harika telefondu. düşünsene 2006 da bu foto
    ama o nalet tuş yüzünden kullanamıyorum.
  • quote:

quote:

2006 da öyle çeken başka markaların cîhazları yoktu bende o zaman w810 vardı halâ duruyor taş gibi

• quote:

quote:

quote:

2006 da öyle çeken başka markaların cîhazları yoktu bende o zaman w810 vardı halâ duruyor taş gibi

şimdi bile bazı telefonlar böyle çekebiliyor. onlar da bilmem ne lens kullanıyoruz diye hava atıyor.
    w810i de vardı bende k750i de. sonra k750i de çaldırınca artık yeni seriye geçelim dedik ve tipoyu aldık. o da iyi de bu p990i başka ya

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.