Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SxXXxN

X8 için ICS beklemek hayal olur.

Google'ın mobil işletim sistemi Android desteğini arkasına alan Sony Xperia serisi için Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' yol haritası bugün itibarıyla tekrardan gündeme geldi. Sony Mobile'ın hazırladığı blogda geçen bilgilere göre Ice Cream Sandwich güncellemesinden faydalanma şansına ilk olarak Xperia Arc S, Xperia Neo V ve Xperia Ray kullanıcıları erişecek. Bu modeller için güncellemenin nisan ayının ortasından itibaren yayınlanmaya başlayacağı bildiriliyor.

Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active ve Live with Walkman kullanıcıları ise mayıs sonu - haziran başına doğru güncellemeye kavuşacak. Sony'nin Las Vegas'da düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda tanıttığı Xperia S modeli için güncelleme 2012 yılının ikinci çeyreğinin sonuna doğru yayınlanacak. Elbette verilen tarihlerin ülkeden ülkeye, operatörden operatöre değişebileceğinin altını çizmekte fayda var.

Hocam dediğin gibi sony tarafından beklemek hayal olur zaten sistem gereksinimleri de karşılamıyor da Cyanogem Mod ICS üzerinde çalışıyorlar.Umarım daha stabil olur da kullanabiliriz. Bu arada nedense walkman live hastalığı oldu bu ara bende :D

• mesaj yazarken hatalı yazdığımı bir kelimeyi geri giderek nasıl düzeltiyotuz?
    yani hatalı kelimeye tıklıyorum ekrandan ama imleç oraya gelmiyor çoğu zaman. yanındaki kelimeye, ortasına yani bunu nasıl yapıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuluraptor

quote:

Orijinalden alıntı: sspartacuss

quote:

Orijinalden alıntı: zuluraptor

merhaba arkadaşlar xperia 8 eski telefonumdaki savannah dr.mad melodisini yeni telefonuma yüklemek istiyorum ama bulamıyorum nereden bulabilirim? yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam markette zedge diye bir uygulama var onu indir büyük ihtimalle orada bulursun, bulamasan bile belki daha güzel bişeyler bulursun oldukça fazla zil sesi var

Program indirmeden direk zedge.net adresinden de bakabilirsin.

vallahi internette bulamadım biliyorum o siteyi ama oradada yok malesef. biri yükleyip buraya atsa süper olacak :D
    o melodi bana çok güzel şeyler çağrıştırıyor. yoksa gidip telrar o telefonu alıcam :D

https://RAPİD-SHARE.com/files/3430276913/Ringtone_Exported_By_AirDroid.zip buyur hocam inşallah işini görür. :D Bütün ringtonelar burada. :D (aradaki - işaretini ve harfleri ufaltarak yazarsanız açılacaktır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resul_1748 -- 1 Nisan 2012; 13:28:50 >

• teknosada 350 tl idi
  • ICS çıkmazsa çıkmasın böyle iyi zaten :)
  • slm bende bugün bir x8 aldım yalnız ilkkez android bi telefon kullanıyorum güncellemeleri fln nasıl yapabilceğimi. "root" un ne olduğunu ve nasıl elde edeceğimi hangi uygulamalrı indirmem gerektiği konusunda vs yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: war90

slm bende bugün bir x8 aldım yalnız ilkkez android bi telefon kullanıyorum güncellemeleri fln nasıl yapabilceğimi. "root" un ne olduğunu ve nasıl elde edeceğimi hangi uygulamalrı indirmem gerektiği konusunda vs yardımcı olurmusunuz.

Hayırlı olsun, telefonu biraz kullanıp alışın, ondan sonra root işine girin. Telefon size yetersiz gelmezse gerek bile yok zaten orjinalliğini bozmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

slm bende bugün bir x8 aldım yalnız ilkkez android bi telefon kullanıyorum güncellemeleri fln nasıl yapabilceğimi. "root" un ne olduğunu ve nasıl elde edeceğimi hangi uygulamalrı indirmem gerektiği konusunda vs yardımcı olurmusunuz.

Hayırlı olsun, telefonu biraz kullanıp alışın, ondan sonra root işine girin. Telefon size yetersiz gelmezse gerek bile yok zaten orjinalliğini bozmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lemon143

quote:

quote:

hayırlı olsun rootsuz güzel rootsuz benim de ilk android telefonum ama bakhttp://resim.donanimhaber.com/m_52747747/mpage_1/f_/key_//tm.htm#52747747 bu linkin sonunda uzun bi yazı yazmıştım. yardımcı olur sana biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun rootsuz güzel rootsuz benim de ilk android telefonum ama bakhttp://resim.donanimhaber.com/m_52747747/mpage_1/f_/key_//tm.htm#52747747 bu linkin sonunda uzun bi yazı yazmıştım. yardımcı olur sana biraz.

Ogren su isi teknik

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=58290960

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

quote:

quote:

quote:

Ogren su isi teknik

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=58290960

müdür direkt olarak yazıya gitmeyi diyosan işyerinde onu engelliyo şuan yaptığın sanırım o ben ki öhm. ekşisözlük yazarı. ben ki en bi teknik bi insan işyerinde filtre var karışa karışa buna karışıyo müdahale etmiyorum karşılıklı anlaşıyoruz böyle iyi böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhanrekin

mesaj yazarken hatalı yazdığımı bir kelimeyi geri giderek nasıl düzeltiyotuz?
    yani hatalı kelimeye tıklıyorum ekrandan ama imleç oraya gelmiyor çoğu zaman. yanındaki kelimeye, ortasına yani bunu nasıl yapıyoruz?

Hakkaten buna göre dokunmatik bir kalem var mı, mesaj yazmak tam bir işkence
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigen

quote:

enteresandır ben düzelteceğim kelimeye tıkladığım anda bırakın kelimeyi, tam düzelteceğim harfin yanına geliyo imleç...
    ve benim bi karışım 25cm'dir.. gocamandır elim. telefonunuzda bi sıkıntı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: bigen

quote:

Kalem sanmiyorum et tele deyecek :)
  • Merhabalar yaklaşık 2-3 hafta gingerdx kullandıktan sonra pc companion ile stock rom'a döndüm daha önce cwm ile dönüyordum bu sefer komple sıfırlansın dedim ama cihaz nedense çalışırken arada birden reset atıyor birde genel bir kasılma var alette dahili hafıza falan da boş link2 sd kullanıyorum.Herhangi bir tavsiyesi olan var mı?
  • rehberdeki bir kayıta özel zil sesini nasil yapcez ???
  • arkadaşlar forumu takip ede ede kafayı kırrmak üzereyim.x8 mi yoksa xperia mini(ST15i)mi derken habire kafam karışıyor.Alamadım gitti.st15i alacaktım,ilgili başlıklarda ekranda titreme,geri tuşunda sorunları okuyunca iyice soğudum.çok özellik aramıyorum.x8de çoklu dokunma özelliği var mı?öneriniz nedir?x8 mi st15i mi?x8in sorunları var mıdır?artık bir karar vermeme yardımcı olun lütfen.aylardır kaldım böyle. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt07

arkadaşlar forumu takip ede ede kafayı kırrmak üzereyim.x8 mi yoksa xperia mini(ST15i)mi derken habire kafam karışıyor.Alamadım gitti.st15i alacaktım,ilgili başlıklarda ekranda titreme,geri tuşunda sorunları okuyunca iyice soğudum.çok özellik aramıyorum.x8de çoklu dokunma özelliği var mı?öneriniz nedir?x8 mi st15i mi?x8in sorunları var mıdır?artık bir karar vermeme yardımcı olun lütfen.aylardır kaldım böyle. şimdiden teşekkürler.

x8den ne bekliyosam aldım. kararsız kalıp mini'yi tercih etmemiştim ben de alırken. iyi ki etmemişim diyorum ama mini'yi kullandığım için değil, x8 bana yetebildiği için.. çoklu dokunma root ile olabiliyor (androidi üst sürümlere güncelleme gibi bi durum,tel garanti dışı kalır)
    en sevmediğim özelliği her gün şarj etmem, başka sorun yok benim için. zaten bütün androidler öyle. kaldı ki x8, miniye göre daha çok tutulan bi telefon olduğu için buradan da istediğin soruya cevap bulursun her şeyin çözümü geri kalan tam 32 sayfada (mini konusunun iki katından fazla ) var nasılsa

• quote:

Orijinalden alıntı: resul_1748

Merhabalar yaklaşık 2-3 hafta gingerdx kullandıktan sonra pc companion ile stock rom'a döndüm daha önce cwm ile dönüyordum bu sefer komple sıfırlansın dedim ama cihaz nedense çalışırken arada birden reset atıyor birde genel bir kasılma var alette dahili hafıza falan da boş link2 sd kullanıyorum.Herhangi bir tavsiyesi olan var mı?

Telefonu orjinal haline hangi programlarla geri dönüyorsunuz. Geri döndüğünüzde marketten indirdiklerimiz siliniyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue051

rehberdeki bir kayıta özel zil sesini nasil yapcez ???

Rehberden kişiye dokun düzenleye gir en alta da göreceksin.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.