Şimdi Ara

Sony Ericsson W950i ANA KONU, İNCELEME VE PAYLAŞIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
24.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: quentin

arkadaslar ben de yeni aldim w950i yalniz radyoda bi problemim var kulaklik takiliyken bi radyoyu aciyorum ve telefon kapaniyor ilk aciksta bi problem yoktu kanal aradim hatta ama sonra radyo acilir acilmaz telefin kapanip tekrar aciliyo bunu kendim duzeltebilirmiyim yoksa hemen servise mi gonderiyim ne dersiniz

Son yazılım güncellemesi yaparsan büyük bir ihtimalle sorunun düzelecektir
  • buyuk ihtimalle yazilim guncellemesiyle sorun cozulur ama..
    1- yazilimi nerden bulup yukleyebilirim sorunsuz sekilde
    2- yazilimi ben mi yuklemeliyim yoksa servise mi gondermeliyim
    3- ben guncelleme yaparsam garanti ile ilgili bir problem olurmu
    tesekkurler...
  • quote:

buyuk ihtimalle yazilim guncellemesiyle sorun cozulur ama..
    1- yazilimi nerden bulup yukleyebilirim sorunsuz sekilde
    2- yazilimi ben mi yuklemeliyim yoksa servise mi gondermeliyim
    3- ben guncelleme yaparsam garanti ile ilgili bir problem olurmu
    tesekkurler...

http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/softwaredownloads/w950i adresinden gerekli programları kurarak güncelleyebilirsin.Uptade Service Programını kur bilgisayarındaki firewall ve virüs programlarını bir süreliğine deactive konuma getir güncelleme yaptıktan sonra telefonu baglamanı ve ne şekilde yapacağını programı izleyerek uygulayabilirsin.

• quote:

arkadaslar ben de yeni aldim w950i yalniz radyoda bi problemim var kulaklik takiliyken bi radyoyu aciyorum ve telefon kapaniyor ilk aciksta bi problem yoktu kanal aradim hatta ama sonra radyo acilir acilmaz telefin kapanip tekrar aciliyo bunu kendim duzeltebilirmiyim yoksa hemen servise mi gonderiyim ne dersiniz

Versiyon update yap...
  • peki arkadslar tesekkur ediyorum yardimlariniz icin en kisa zamanda update yapacagim umarim bi problem kalmaz
  • arkadaslar yazilim guncellemesi yapiyorum ama yaklasik bir saattir tanimlama devam ediyor yazisi ekranda sizce bu durum normal mi bence degil :( bu arada pc ye driveri kurmadan yapiyorum bu islemi onunla ilgili bi problem olabilir mi acaba olmamasi lazim ama bilmiyorum sizce beklemelimiyim yoksa ne yapmam gerekiyor simdi
  • arkadaslar ikinci denememde guncellemeyi yaptım şuan sorunsuz ve daha hızlı ekran parlaklığı da artmış durumda herkese teşekkürler yardımlarınız için
  • quote:

arkadaslar ikinci denememde guncellemeyi yaptım şuan sorunsuz ve daha hızlı ekran parlaklığı da artmış durumda herkese teşekkürler yardımlarınız için

Herhangi bir problemde herkes birbirine yardımcı olacak tabiki bunun için bu başlık altında w950i ciler olarak toplanıyoruz.Herkese iyi forumlar..

Güncelleme yaparken firewall+antivirüs programlarına takılıyor onun için güncelleme sorunu için ilk bu konuya dikkat etmemeiz gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulflymax -- 27 Kasım 2007; 20:36:52 >

• Arkadaşlar siz bluetooth la bilgisayarın internetini kullanmayı başarabildiniz mi?
  • arkadaşlar bende yeni w950 aldım da... bu yazılım günceleştirmeyi beceremedim. forumda da arattırdım bulamadım. bana türkçe adım adım güncelleştirmeyi anlatan bi link falan verebilirmisiniz acaba?
  • Kapalı alanlarda çekim sorunları yaşıyorum.
    Bazen sinyal tamamen gidiyor.
    Bu sorun başkaları tarafından acaba yaşanıyor mu?
    Eğer yaşanmıyorsa servis vermeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar 350 ytl'ye 2.el kvk garantili kutulu tam takım var alınırmı acil cevaplarınızı bekliyorum birde w810i ile w950i arasında ses farkı nasıl söylerseniz çok memnun olurum radyo sesi nasıl birde onu merak ediyorum.
  • Arkadaşlar merhaba. W950İ bilgisayara bağladığımda (ve cd yi tam yüklediğimde) normal yada hızlı mod diye bir secenek cıkıyor hızlı dedigimde cıkan programda şarkıları telefonuma yüklemek istedigimde memory disjk ya da telefon baglayın diyor ki zaten takılı. normal modda bagla dedigimde ise çok yavaş bir transfer hızı ile karşılaşıyorum lütfen mesajlarınızı esirgemeyiniz saygılarımı sunuyorum
  • Merhaba arkadaşlar... Mesajlarda geçtim de telefon defterinde bile ş,ğ ı gibi Türkçe karakterler yok. Son Türkçe dil i de yükledim tele ama yok. Bilgisi olan var mı ?
  • arkadaşlar w950i'nin oynattığı video formatını bilen var mı ?
  • arkadaşlar cd'nin içindeki disc2phone programıyla usb'den şarkıları attım ama telefonda bulamıyorum şarkıları nereye atmış olabilir ?
  • Güncel fiyat listesi (23.02.2008):

Ereyon.com: 1.102 YTL / 1.080 YTL (Havale ile)
    Genpatech.com: 1.374 YTL / 1.319 YTL (Havale ile)
    Hepsiburada.com: 499 YTL /484 YTL (Havale ile)

Genpa ve Ereyon'da sanırım fiyat güncellemesi yapılmamış.
  • Bu telin niye bu kadar fiyatı düştü yavss bi ara baktım 1000ytlnin üzerindeydi şimdi baktım 499ytl :S şaşırdımm
  • Ben kullandım, kullanıyorum

Yalnız bilgisayarla eşleştirmede sorun yaşayabiliyorum. Onu da şöyle çözüyorum: Önce telefonun ve bilgisayarın bluetoothunu açıyorum, sonra windows oturumu kapat-aç yapıyorum (tam bir restarta göre çok daha kısa sürüyor), cihazı eşleştirdikten sonra Pc Suite programında Mobil Ağ Bağlantısından Bluetooth modemi seçip bağlan diyorum ve 5 sn içinde işlem tamamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: cruelsole

Arkadaşlar merhaba. W950İ bilgisayara bağladığımda (ve cd yi tam yüklediğimde) normal yada hızlı mod diye bir secenek cıkıyor hızlı dedigimde cıkan programda şarkıları telefonuma yüklemek istedigimde memory disjk ya da telefon baglayın diyor ki zaten takılı. normal modda bagla dedigimde ise çok yavaş bir transfer hızı ile karşılaşıyorum lütfen mesajlarınızı esirgemeyiniz saygılarımı sunuyorum

kardeş snn pc nin usb versionu 1,1 versiondur ondan yavaştır 2,0 usb versiona sahip olsa 1,1 in 10 katı hızlı veri aktarabilirsin varsa 2,0 version usb ye tak pc nin önünde olur genellikle ama bunu alcağıma w960i alırım daha hoş görüntüsü var hem daha şık hem daha ii özellikleri var

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.