Şimdi Ara

Sony Ericsson W950i ANA KONU, İNCELEME VE PAYLAŞIM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
24.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Tiésto

bende peşin fiyata 450 YTL ye aldım ankamalldan

istanbulda peşin 450 ytl ye alabileceğimiz biryer varmıdır acaba
  • Cihazı Ankara-AnkaMall'daki Sony Shop'ta 450 milyona gördüm. Fiyatında büyük düşüş olmuş. Daha önce bir kaç tane PDA kullanmış biri olarak cihazı alıp incelediğimde hayal kırıklığına uğradım. Sebepler şu şekilde:

1. Menüler çok ama çok yavaş
    2. Modüler yapısı Windows Mobile'daki kadar esnek değil
    3. PDA kullananlar Today ekranına çok alışkın olduğundan ana ekran çok garip gelebilir
    4. Hafızası genişleyebilir değil
    5. Stylus çok uyduruk
    6. İşlemci hızı çok düşük
    7. Konuşma süresi çok az

Cihaz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istediğimde satıcı ne yazıkki yardımcı olamadı. Sattıkları ürün hakkında bilgi veremediler açıkçası çok ayıpladım. Cihazda Windows Mobile'da olduğu bir tarayıcı olup olmadığını göremedim. MSN gibi ilave uygulamalar sanırım kurulabiliyor ama Windows Mobile'a aşinaysanız bu cihaz biraz basit kalıyor açıkçası. Fiyat konusunda çekici gibi ama bir miktar daha ilave edilip bu paraya iyi bir PDA alınabilir.

• evet bende katıldım aranıza bugun aldım tel 450 ytl
  • Telefon 450ytl ye çok mu uygun? 6120C ile bunun arasında kaldım... Kamerayı pek de kullanmam ama....
  • quote:

Orjinalden alıntı: jinxy

Cihazı Ankara-AnkaMall'daki Sony Shop'ta 450 milyona gördüm. Fiyatında büyük düşüş olmuş. Daha önce bir kaç tane PDA kullanmış biri olarak cihazı alıp incelediğimde hayal kırıklığına uğradım. Sebepler şu şekilde:

1. Menüler çok ama çok yavaş
    2. Modüler yapısı Windows Mobile'daki kadar esnek değil
    3. PDA kullananlar Today ekranına çok alışkın olduğundan ana ekran çok garip gelebilir
    4. Hafızası genişleyebilir değil
    5. Stylus çok uyduruk
    6. İşlemci hızı çok düşük
    7. Konuşma süresi çok az

Cihaz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istediğimde satıcı ne yazıkki yardımcı olamadı. Sattıkları ürün hakkında bilgi veremediler açıkçası çok ayıpladım. Cihazda Windows Mobile'da olduğu bir tarayıcı olup olmadığını göremedim. MSN gibi ilave uygulamalar sanırım kurulabiliyor ama Windows Mobile'a aşinaysanız bu cihaz biraz basit kalıyor açıkçası. Fiyat konusunda çekici gibi ama bir miktar daha ilave edilip bu paraya iyi bir PDA alınabilir.

1) Menüleri hızlandırmak için ayarlardan geçiş sekmesini kaldır...
    2) Telefon Windows Mobile kadar esnek değil doğrudur ama piyasada bir dünya oyun ve program mevcut...
    3) Today ekranı yeterli. Ayrıca ana ekrandaki menü tuşunun yanında istediğin birkaç uygulamayıda koyabiliyorsun
    4) 4 GB fazlasıyla yetiyor. Kullandığım dönem boyunca hiç ekstra hafızaya gereksinim duymadım...
    5) Katılıyorum. Dikkatli kullanılmazsa kırılabilir...
    6) İşlemci hızının düşük olmasının avantajı olarak pil süresi gayet iyi.
    7) Konuşma süresi hakkında yorum yapamam, zira çok telefonla konuşan biri değeilim... Umarımf aydalı olabilmişimdir

• quote:

Orjinalden alıntı: 09nanometer

Telefon 450ytl ye çok mu uygun? 6120C ile bunun arasında kaldım... Kamerayı pek de kullanmam ama....

Tabiki de W950i
  • Yabeylr şey diyecektim bu tel güncellemesi yada firmware varmıki bazen telfon menuler arası donma yapıyor ve arada video oynatırken geç açıyor bunun bir yolu varmıdırki.Birde şey diyim tel daha ilk şarjı 2.5 saat yetermi yoksa gine 16 saat filan varmı
  • 450 ye kredi kartı tek çekim olurmuki
  • arkadaşlar bu telefonun kulaklık sesini sonuna kadar açtığımda ipod kadar ses alamıyorum. bu telefonun kulaklık sesi çok mu düşük.
    daha değişik kulaklık mı almak lazım, başka software mi kullanmak lazım, telefonu değiştirmek mi lazım nedir??

bana bu konuda gayet açık bir şekilde yardımcı olacak arkadaşlara helalinde birer teşekkür şimdiden onlara gidiyor..
  • Beyler Telefonu dün elime geçti ve tam şarjını bitrdim sarj yaptım ve ilk iş olarka cep tel güncellemek oldu zor da osla tel güncelledim .Sizce budan snra ne atmalıymı yada ne yüklemeliyim

Beyley Benim Anlamadıgm şunlar var

1)Şimdi Biz Tel Program Atıyoruz Ya O Prog. nreye gidiyor veya silmek istedigimizde neredne silecez nasıl açıp kapatacaz
    2)http://developer.sonyericsson.com/site/global/docstools/symbian/p_symbian.jsp?cc=gb&lc=en&ver=4000&template=ps1&zone=ps Bu Linktekiler nedir açıklarmısınız
    3)Bu Tel İlgili Güzel Patch Varmıdır Böyle Telefonu Flaslama gibi haraketli menuler yapam igib
    4)birde bu videoalrı şarkıalrı atınca belli bir süre soran gözüküyor neden
    6)Walkmen 2.0 Menusu Video Oynatmaz degilmi
    7)ben bir türlü videoalrı çalıştıramadım avi attım ilk çalıştırmadı onu analdık sorna mpeg attım olmadı 3gp attım olmadı toltaden çevirdim gine olmadı varmı önerileriniz neyle çevirip atmalı
    8)Bu tel uygu programear nrede bulabilirm
    9)Telefonunu teamsının nasıl degiştirriz theme creator le

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 3 Kasım 2007; 20:05:25 >

• arkadaşlar ben w580i alacaktım ama bugün kızılayda bu telefonu 499 ytl ye gördüm.. ama büyük ihtimal geçici bir fiyattır bu. 1400 den 499 a düşmüş. sırf bunun için bile kaçırılmaz ama bide size sorayım. w580i mi w950i mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebulgur

Beyler Telefonu dün elime geçti ve tam şarjını bitrdim sarj yaptım ve ilk iş olarka cep tel güncellemek oldu zor da osla tel güncelledim .Sizce budan snra ne atmalıymı yada ne yüklemeliyim

Beyley Benim Anlamadıgm şunlar var

1)Şimdi Biz Tel Program Atıyoruz Ya O Prog. nreye gidiyor veya silmek istedigimizde neredne silecez nasıl açıp kapatacaz
    2)http://developer.sonyericsson.com/site/global/docstools/symbian/p_symbian.jsp?cc=gb&lc=en&ver=4000&template=ps1&zone=ps Bu Linktekiler nedir açıklarmısınız
    3)Bu Tel İlgili Güzel Patch Varmıdır Böyle Telefonu Flaslama gibi haraketli menuler yapam igib
    4)birde bu videoalrı şarkıalrı atınca belli bir süre soran gözüküyor neden
    6)Walkmen 2.0 Menusu Video Oynatmaz degilmi
    7)ben bir türlü videoalrı çalıştıramadım avi attım ilk çalıştırmadı onu analdık sorna mpeg attım olmadı 3gp attım olmadı toltaden çevirdim gine olmadı varmı önerileriniz neyle çevirip atmalı
    8)Bu tel uygu programear nrede bulabilirm
    9)Telefonunu teamsının nasıl degiştirriz theme creator le

Arkadaşım sırayla cevap vermeye çalışayım

1- Denetim masası/diğer kısmında kaldır var ordan kaldırabilirsin. Tel hafızası veya memory seçip kurduğun programları kaldırabiliyorsun.
    2-Siteden pek bişi anlamadım aceleden çokda bakamadım
    3-Bende baya baktım fakat bulamadım. Ama sanırım çok yok çünkü p990 da ve p1de de görmedim
    4-Ben de öyle bi sorun olmadı şimdiye kadar
    5-Nedense 5i atlamışsın :D
    6-Real player açıyo sanırım. Ben divx player yükledim onda bakıyorum
    7-3gp açması lazım avi açmıyor diye hatırlıyorum. Divx playerla çoğunu açıyor.
    8-Direk w950 için dersen bulmak çok zor. Bu sayfayı açan arkadaş saolsun ilk sayfada bişiler eklemiş ordan bakabilirsin. onun haricinde uiq programlarını hepsi bunda da çalışıyor. Bazı series 60 programları da çalışıyor deneme yanılma yani
    9-Tema hiç değiştirmedim tema ile çok uğraşmadım da hayatımda ben yalın seviyorum.

Teli servise verdim 1 hafta sonra gelecek. Ekran aktifken çok ince bi ses geliyodu ondan götürdüm. Gelince yardımcı olabilirim başka soruların varsa elimden geldiği kadar.

• 1.arkadaslar w950mde hoparlör son sesteyken tak-tuk sesler cıkarıyyo (patlak mı ne?)
    2.alarm calarken telın sesı cok az cıkıo we artmıo

sizce teli servise götürmelimiyim
  • Arkadaşlar telefon için iyi bir medya oynatıcı(divx) bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..
  • divx player

http://rapid-share.com/files/70794207/DivXPlayer_0_1_.89.rar.html

Sony Ericsson W950i ANA KONU, İNCELEME VE PAYLAŞIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 19 Kasım 2007; 16:11:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: brt54

1.arkadaslar w950mde hoparlör son sesteyken tak-tuk sesler cıkarıyyo (patlak mı ne?)
    2.alarm calarken telın sesı cok az cıkıo we artmıo

sizce teli servise götürmelimiyim

Hocam bendedeo yüksek seste özellikle baslı şarkıalrda ypayıro çözümü yok herlade patch filan lazım
  • ben 200 evro ya aldim w950i ! bide menuler felem yavassa en son update i yapin sesu dan ozaman telde gozle gozuken bi hizlanma geliyo seste biraz artiyo galiba :) ben 4 gb nin hepsi dolu kullaniyorum deli hizli ....
  • şık telefon alann üye ssleri bolca tutarsa biligilenmiş oluruz
  • Telefonun tus takımını fazla kullanmayın derim....

Sony Ericsson W950i ANA KONU, İNCELEME VE PAYLAŞIM
  • arkadaslar ben de yeni aldim w950i yalniz radyoda bi problemim var kulaklik takiliyken bi radyoyu aciyorum ve telefon kapaniyor ilk aciksta bi problem yoktu kanal aradim hatta ama sonra radyo acilir acilmaz telefin kapanip tekrar aciliyo bunu kendim duzeltebilirmiyim yoksa hemen servise mi gonderiyim ne dersiniz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.