Şimdi Ara

Sony Ericsson W950i ANA KONU, İNCELEME VE PAYLAŞIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
24.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam W960 özellik olarak W950 den iyi yani wi-fi 8gb ve 3.2mp kamera. simdi bunları kendi acımdan degerlendirecek olursam wi-fi kullancak yerim cok az. evdeki net kablolu. ama PAN sistemini kullanarak bluetoothla pc ye baglanıp pc nin baglanmıs oldugu kablolu modeme baglanıp internete girmek mümkün.
    8gb hos güzelde bana 4gb de yeterli kameraya gelince simdiki kameralı telefonumla en son kac sene önce foto çektigimi hatırlamıyom
    fiyata gelince dedigim gibi W950 1549 YTL den teknosada acıldı. buna dayanarak W960 1700 YTL den asagı acılmaz diyorum. ve de bicok yerde W950 nin 1000 YTL nin altına düsmeyecegini okudum.

SAYGILARIMLA
  • ben mart ayında aldım w950 biraz tuzluydu ama olsun (1350/6 taksit aldım genpadan) tel 208 mhz ama cok hızlı ozellikle galeri de 2-3 mb lık resımler arası gecıste hıc bekleme yok ama teli azına kadar doldurursan kasar benımkı 2,1 gb dolu Telin en ii yanıysa widyo cooook kalıte yaa ha bide benım stylus kalemım kayboldu
  • dostum geçmiş olsun ama bildiğim kadarıyla stylus kalemleri satılıyor 15-20 ytl gibi bişi olması lasım
  • hepsiburada.com da vardi sanirim 3li pakette 40 ytl idi faruk normal kalemlemi idare ediyon hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 3 Eylül 2007; 22:22:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: taken21

hepsiburada.com da vardi sanirim 3li pakette 40 ytl idi faruk normal kalemlemi idare ediyon hala

• @megaturk dostum yeni telefonun W950İ hayırlı olsun..
    Bu arada W950İ görüntüsü çok güzel tasarım olarak harika çok hoşuma gidiyor..
    E2 den sonra en iyi seçimi yapmışsın...
    telefonun hızı nasıl takılmalar felan varmı acaba..???
  • verdigin saniyeler beni endislendirdi ama vazgecmem w950 den
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiller

@megaturk dostum yeni telefonun W950İ hayırlı olsun..
    Bu arada W950İ görüntüsü çok güzel tasarım olarak harika çok hoşuma gidiyor..
    E2 den sonra en iyi seçimi yapmışsın...
    telefonun hızı nasıl takılmalar felan varmı acaba..???

Ram miktarı 10 MB ın altına düşünce hafiften takılma başlıyor oda yavaşlama şeklinde oluyor. Donma yaşamadım daha

Bu arada ram i 10 MB ın altına çekmek için aynı anda 8 yada 9 uygulamayı açmak gerekiyor

• megaturk dostum bi sorum var;
    ayni anda iki sis uygulaması yani misal agile messenger ile bowling oyununu ayni anda acmak mümkünmü?
    simdiden tesekkurler
  • quote:

megaturk dostum bi sorum var;
    ayni anda iki sis uygulaması yani misal agile messenger ile bowling oyununu ayni anda acmak mümkünmü?
    simdiden tesekkurler

İstersen 2 değil 5 tane açarsın. Bi uygulama açıkken diğerine geçersin
  • tessekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

quote:

megaturk dostum bi sorum var;
    simdiden tesekkurler

İstersen 2 değil 5 tane açarsın. Bi uygulama açıkken diğerine geçersin

yaa benım telı guncellemeden once 2 java uygulama acamıodum acınca eskısı kapanıodu ama guncellemeden sonra acılıo dün deneyınce gördüm ama son günlerde telde bi sorun cıktı hoparlör de megabass eq dayken tak tuk sesler cıkıo garantıye götürcem bakalım...

• arkadaslar memnun musunuz telefondan? bende almayi dusunuyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: benbenor

arkadaslar memnun musunuz telefondan? bende almayi dusunuyorum ne dersiniz?

Memnun değilim.208 MHz işlemcisi çok düşük ve menü geçişleri de bayağı yavaş.ekran kalitesi çok iyi değil,çünkü çözünürlük düşük ve 262000 renk.ama yine de kötü değil.
    Ses konusuna gelince.diğer walkman telefonlardan daha üstün, ama N91'in epey gerisinde kalıyor.
    4GB flash hafıza kullanması güzel avantaj.

daha merak ettiklerin varsa yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeni_Surprizi -- 7 Eylül 2007; 18:22:42 >

• 2.6 inç boyutunda bir ekran için 240x320 piksel çözünürlük pek yeterli gelmeyebilir. Ancak günümüzde bu çözünürlük standart hale gelmeye başladı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

2.6 inç boyutunda bir ekran için 240x320 piksel çözünürlük pek yeterli gelmeyebilir. Ancak günümüzde bu çözünürlük standart hale gelmeye başladı.

doğru. 2.4" ten daha büyük ekrana 320x240 pixel çözünürlük yetersiz kalıyor.N95,W950i,P990i gibi telefonlarda en azından 352x416 pixel çözünürlük uygulanmalıydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeBeto18

quote:

Orjinalden alıntı: benbenor

arkadaslar memnun musunuz telefondan? bende almayi dusunuyorum ne dersiniz?

Memnun değilim.208 MHz işlemcisi çok düşük ve menü geçişleri de bayağı yavaş.ekran kalitesi çok iyi değil,çünkü çözünürlük düşük ve 262000 renk.ama yine de kötü değil.
    Ses konusuna gelince.diğer walkman telefonlardan daha üstün, ama N91'in epey gerisinde kalıyor.
    4GB flash hafıza kullanması güzel avantaj.

daha merak ettiklerin varsa yardımcı olabilirim

Dostum task ta arka planda çalışan uygulamaları kapatarak kullanmayı dene. Gerçekten çok faydasaı oluyor.

Bu akşam walkman 2.0 ı inceleme yazısına ekleyecem

• yaa swiss manager programının bedawa suresı bıtmıs acılmıo tel sifrer istio he bi de bence 240*320 piksel yeterli he daha yuksek olsa ii olrdu ama YETERLİ ve ben telefonun yawas olduunu kesınlıkle dusunmuyorum!! bi de bi sorum olcak::: bu teli bi kac ay sonra satmayı dusunuyorum ama cok ucuza gidecek galiba KACA GİDER?? 25/03/07 DA ALDIM genpa 2 yıl garantılı telefoncular cok az para werıo yaa sook oldum
  • Bende ikinci eli ne kadar eder diye soracaktim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.