Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Ericsson S700i 260YTL

0
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Giriş
      2560 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      23 Mart 2004

20 Aralık 2006 19:29:00 Konu Sahibi
      Sony Ericsson S700i

Telefonu ben başkasından 2nci el aldım ne zaman aldığımı tam hatırlayamıyorum ama en azından 7-8 ay olmuştur... Garantisi kutusu yok.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=tr&lc=tr&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10140&zone=pp&lm=pp1&pid=10140

Telefonun durumu; Sonyericsson'ların kasalarının soyulduğunu bilmeyen yoktur, benim telefonumda da bu sorun mevcut yani bazı yerler soyuldu.. Bunun dışında ekranında derin çizikler falan yoktur, kullanımdan kaynaklanan ufak şeyler var. Kasasında da kullanımdan kaynaklanan çizikler mevcuttur.. Donanım ve yazılım olarak kesinlikle hiçbir problemi yoktur, telefon sorunsuz şekilde çalışmaktadır. IMEI de kayıtlıdır zaten aylardır sorunsuz çalışıyor...

Telefonun fotoğraflarını koyamıyorum çünkü fotoğraf makinem yok. Ancak webcam'den gösterebilirim

İçerik olarak;

- Sony Ericsson S700i
      - Orjinal stereo mikrofonlu kulaklık (Arada bir temassızlık mı yapıyor ne anlamadım çalışmayabiliyor)
      - 32MB Sony Memory Stick Duo MAGİC GATE
      - Orjinal şarj aleti

Bir de satılık mp3 çalarım var..

http://forum.donanimhaber.com/m_11103588/mpage_1/key_//tm.htm#11103588

Bunları satıp kendime sıfır telefon alacağım... Eğer isteyen arkadaş olursa bana taksitle telefonu alabilir, farkını da anlaşırız Toshiba TS608 almayı planlıyorum 400-420YTL civarı bir telefon neredeyse denk...

Fiyat: 260 YTL

İkisine de müşteri çıkmadan satamıycam sanırım, çünkü alamam yeni telefonu...

SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-GeN -- 20 Aralık 2006; 19:53:26 >

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Satılık Köpek
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.