Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Ericsson Neo V Kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Ericsson Neo V Kullanan varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    455 Mesaj
    Arkadaşlar bu telefonu hepsiburadadan alıcaktım ama bimeks indirim yapmış şuan orda daha ucuz 730 TL.
    Daha önce bimeksten ürün almadım, siteyi tavsiye eden var mı ? Telefonda herhangi bir sorun olduğunda değişim filan sorun cıkarırlar mı ve ya garanti için gönderdiğimde..

Ayrıca yanında hafıza kartı olarak linktekini alıcam class 6 yeterlimidir?
    http://www.teknobiyotik.com/depolama/flash-kart/team-micro-sd-8gb-class-6-flash-kart-sd-donusturuculu.html

Ayrıca telefonu kullanan arkadaşlar varsa ürün hakkındaki görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

|
    |

• Teğmen
    229 Mesaj
    Ben de almayı dusunuyorm darty deki ındrmde 680e kadar duşmustu ama kacrdım smdi bimeksten 730 almayı dusunuyorm, bimeksten bsey almadm ama sonucta baya populer bı magaza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 17 Boateng • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 24 Riedmüller • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 30 Gustavo • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 33 Gómez • 34 Jüllich • 36 Emre Can • 39 Kroos • 44 Tymoshchuk • Manager: Heynckes
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Ben de almayı dusunuyorm darty deki ındrmde 680e kadar duşmustu ama kacrdım smdi bimeksten 730 almayı dusunuyorm, bimeksten bsey almadm ama sonucta baya populer bı magaza

Evet ismi duyulmuş bir marka ama hiç ürün almadığımdan güvenilmiyor işte :)

Fiyatı uygun ama bimeksten alınan ürünler hangi firmanın garantisiyle geliyor ?

Bunu bilen bir arkadaş varsa paylaşabilirmi?
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
haberler
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,147
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.