Şimdi Ara

Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İnceleme (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
14
Favori
87.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam. Güzel çözüm bulmuşsunuz yapıştırarak.
    Ben kulak içi kulanklık kullanamıyorum normal kulaklık bulmuştum kısa onu kullanıyorum. Bu tarz kısa kulaklık bulmak imkansız gibi birşey yahu.
    Ben ürünü 2011 de almıştım hala çok iyi sarjı ve genel kullanım olarak. Tabi bu 5 yılda sürekli aktif kullanmadım.
  • bende uzun zamandır cihazı kullanıyorum artık pili bitti diyebilirim.Değiştirmek istiyorum ama tr de bulamadım.Yurtdışında ise çok kolay değil sanırım bulmak ebayda var.Sizler pil aldınız mı hiç?Aldıysanız nereden aldınız.
  • Resetleyip, kayıtlı cihazları silen varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sildim hocam youtubede bir tane video var. İlki eşleşme moduda açıyorsunuz. sonra power tuşundan elinizi bırakıp tekrar power ve arama tuşuna bırakmadan basıyosunuz cihaz resetleniyor.

Bu arada arkadaşlar bende kulaklığın hem klipsini hemde klipsin kasaya bağlanan kısmını kırdım. Elinde o kısımları sağlam olup bozuk olan ve işine yaramayan varsa gönderebilirmi.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam videoyu buldum hallettim teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzde52

pili bitik bir cihazım var adaptörü yok, diğer parçaları duruyor madem pili yok işinizi görürse yazın

Erdem kardeşime teşekkür ederim, mesajı yazınca özel mesajla rica etmiştim.

Sağolsun bugün elime ulaştı, İnşaAllah kısa zamanda yenilerim kasasını.

Bu haliyle bile ses kalitesi olarak gerçekten çok iyi.

Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İnceleme

• Rica ederim gule gule kullanin :)
  • Mw600 bir zamanlar bende de vardı.Ses kalitesi gerçekten harika bir alet.

Sonra Jabra Storm aldım.Tek Kulak arkası ve aynı zamanda müzik dinlenebilen tek cihaz olabilir. Hatta isteyen olursa satabilirim. İş için almıştım 1 yıldır kullanmıyorum zaten. Dün kullandım biraz.Problemi yok.

• Çok güzel bir kulaklık,keyifle kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

quote:

Orijinalden alıntı: yuzde52

pili bitik bir cihazım var adaptörü yok, diğer parçaları duruyor madem pili yok işinizi görürse yazın

Erdem kardeşime teşekkür ederim, mesajı yazınca özel mesajla rica etmiştim.

Sağolsun bugün elime ulaştı, İnşaAllah kısa zamanda yenilerim kasasını.

Bu haliyle bile ses kalitesi olarak gerçekten çok iyi.

Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İnceleme

Montaj da tamam, tekrar Ender kardeşime teşekkür ederim.

Bu forum sayesinde ihtiyacımız olan paylaşma duygusunun gelişmesi adına duyarlı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İncelemeSony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İncelemeSony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İncelemeSony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İnceleme

• Arkadaşlar bu cihazın pilini bulan ve değiştiren oldu mu? Bir türlü bulamıyorum pilini.

• Satın almak isteyen varsa elimde bir adet kutulu mw600 var dükkanıma bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Arkadaşlar bu cihazın pilini bulan ve değiştiren oldu mu? Bir türlü bulamıyorum pilini.

Aliexpres deki satıcı Türkiye'ye göndermiyor.

e-baydaki şu satıcıyı bir deneyin, belki göndrmeyebilir yazıyor ayrıntıda ama bir çok satıcı bu şekilde gönderi yapıyor.

Fiyat ta fena değil. 9,95 dolar.

http://www.ebay.com/itm/251544622693?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

• Arkadaşlar bendede mw 600 var ama klipsi ve klipsin takili olduğu yer kirildi. Elinde calismayan kasasi saglam cihaz varsa bana satabilirmi. Pm den ulasabilirseniz cok sevinirim. Bu arada elimde sağlam mw1 kasasi var igtiyaci olan om atabilir. Mw1 makinaya girdi bende soktum komple dagittim ama kasasi saglam duruyor.

• Jabra Storm satıyorum ilgilenen varsa.

Müzik dinlenebiliyor.

• mw 600 mun pili bitti şarj tutmuyor veee pil yok tr de !! gp0836L17 arayıp bulabilen varmı ? karaköy tahtakale baktım hep pili gören şok oluyor şarjlı mı bu diyerek eline alıo :) bakıo .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikmikyoknik -- 14 Mayıs 2017; 0:58:7 >
  • nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    aliexpress yolları görünüyor size galiba
  • Arkadaşlar MW600 var ama klipsi kırıldı ve yayı kayboldu. Elinde klipsi ve yayı olan fakat cihazı çalışmayan varsa bana gönderebilir misiniz ?
    Pm den ulaşabilirseniz çok sevinirim.
  • Allah korusun bizimki hala sağlam 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.