Şimdi Ara

Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İnceleme (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
14
Favori
87.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bluetooth 4.0 usb dongle aldım.. pc ye taktım..hemen tanıdı..
    driversiz şekilde kulaklığı gördü ve bağlandı. hemen sonra hata verdi sürücü falan..

cd taktım.. bomboş:(:( sonra windows üzerinden updateye bağlanarak sorun gider tarzı bir mesaj geldi.. ok dedim..
    windows update ye bağlandı. indirdi ve kurdu.. :) şuan kulaklığı pc görüyor.. stereo ve mono olarak 2 farklı türde bağlantı kurulup kulaklıktan ses alınabiliyor.. süper oldu..

atlama kopma donma yaşamadım.. tavsiye üzerine (birkaç mesaj yukarda) 4.0 ver. aldım.. sanırım onunla alakalı ;) :)

odalarda gezdim denedim. bağlantı kesilmedi.. alacak olanlara öneririm..;);)
  • Almak isteyen varsa cihazım hala satılık, dükkanıma bakabilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese slm wm 600 mpdeli uZun süre stoklarda yoktu 179 tl verip japarın spor kulaklığını aldım telden 1 mt uzaklaşınca vağlantı kesiliyordu ama kitapçığında 10 mt yaZıyor yalannnn...son sbh 54 bakıyordum ki stoklara yeniden girmiş wm600...peki arkadaşlar kaç metreye kadar çekiyor kullanan arkadaşlar bilgi verirmisiniz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimda gayet temiz siyah renk wm 600 var. az kullanılmış. ancak fabrikasyon hata var kulaklıkların klipslerinde.belli bir zaman sonra kırılıyor. elinde klips olandan klips alabilirim ve ya isteyen olursa kulaklığı satabilirim.
  • unfoundeddd U kullanıcısına yanıt
    Açık alanda bazen 10 metre dende fazla uzaklaşıyorum, çekiyor sıkıntı yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: unfoundeddd

Arkadaşlar herkese slm wm 600 mpdeli uZun süre stoklarda yoktu 179 tl verip japarın spor kulaklığını aldım telden 1 mt uzaklaşınca vağlantı kesiliyordu ama kitapçığında 10 mt yaZıyor yalannnn...son sbh 54 bakıyordum ki stoklara yeniden girmiş wm600...peki arkadaşlar kaç metreye kadar çekiyor kullanan arkadaşlar bilgi verirmisiniz teşekkürler

mw600 de sbh20 de 10 - 20 metre arası açık alanda sıkıntı çıkarmaz.

Klips konusunda ben bayadır kullanıyorum hala sağlam. Klips kıranı da ilk defa gördüm.
  • hero4262321 kullanıcısına yanıt
    Bende kırdım hocam, hanıma da almıştım onunki de kırıldı.

• Cevaplar için çok sağolun arkadaşlar peki sbh 54 mü w600 mü hangisinin tercihedilebilitesi daha yüksek sizce

• o kadar dikkat ettiğim halde kırıldı klips. kullanımla alakalı bır durum değil üretimde hata var. Klipsler takılırken bir tarafı zorlanmıs sanırım. Evet kulaklıgı bozuk olup klips olan kimse yokmu acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fnarsil

o kadar dikkat ettiğim halde kırıldı klips. kullanımla alakalı bır durum değil üretimde hata var. Klipsler takılırken bir tarafı zorlanmıs sanırım. Evet kulaklıgı bozuk olup klips olan kimse yokmu acaba ?

Hocam ben istrdim ama , eski kablolu kulaklıklardaki mandalı sıcak silikonla buna yapıştırdım bu şekilde kullanıyorum.

Atmaya kıyamıyorum ben bunun kadar sesi kaliteli dışarı ses vermeyen bir kulaklık sahibi olmadım.

Benim kulaklığın bir tanesinin kablosu ezilik ses vermemesine rağmen yinde başka kulaklık takmıyorum tek kulaklık bile yetiyor. Bir arkadaş yukarlarda linkini vermişti sadece kulaklık bile 17-18 dolar civarındaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: unfoundeddd

Cevaplar için çok sağolun arkadaşlar peki sbh 54 mü w600 mü hangisinin tercihedilebilitesi daha yüksek sizce

SBH 54 Daha yüksek gibi duruyor hocam. 300 TL civarında heralde.
  • Bu konu üzerinde okumadığım yazı kalmadı genel olarak sony modellerinin çoğunda kopma olaylarından şikayet var...
    Jabradan zaten nefret ettim
    Ben istediğim zaman kulaklığı değiştirmeyi düşündüğüm bu tip modellerden istediğim için en mantıklısı sony gelmişti sonra giyatı makul samsung sh3000 modelleri ilgini çekti
    Şimdi ise blueido i6 veya link tech i6 modelleri merceğmde ...bu kulaklıkları kullanan varmı

• merhaba arkadaşlar benim de sony wm600 model kulaklığın klipsi kırıldı üstelik hiç zorlamadığım halde bu parçayı nereden bulabilirim.yedek parça satışı yapan yer var mıdır.klips olmadan da kullanılmıyor bu alet. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhalil

merhaba arkadaşlar benim de sony wm600 model kulaklığın klipsi kırıldı üstelik hiç zorlamadığım halde bu parçayı nereden bulabilirim.yedek parça satışı yapan yer var mıdır.klips olmadan da kullanılmıyor bu alet. yardımcı olursanız sevinirim.

Bende iki tane var, benimkiler de kırıldı.
    Başka bir mandalı silikonla yapıştırdım kullanıyorum.

ama istersen presten alabilirsin.

LİNK

• pili bitik bir cihazım var adaptörü yok, diğer parçaları duruyor madem pili yok işinizi görürse yazın
  • yuzde52 Y kullanıcısına yanıt
    MERHABA madem çalışmıyor ben talibim bendekiin klipsi kırıldı bu şekilde kullanamıyorum.bir ücret talep ediyor musunuz peki ?
  • Bende klips in yayını kaybettim. O yayı bulmak zor sizden almak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Bende klips in yayını kaybettim. O yayı bulmak zor sizden almak mümkün mü?

Mini minacık bişey, hurdalığa bakarım, atmadığıma eminim inşaAllah bulurum işinize yarar.

İstanbul Anadolu yakasındaysanız elden de veririm.

• Çok teşekkür ederim makbule geçer. Bulursanız ÖM den görüşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Çok teşekkür ederim makbule geçer. Bulursanız ÖM den görüşelim.

Buldum hocam.

Mandala ne yaptıysam olmadı.

Çözüm olarak uzun zamandır sıcak silikon ile eski kulaklıkların mandalından birini monte etmiştim. Halende bu şekilde kullanıyorum.

Ayrıca üstteki fotografdaki kulaklığı aliexpres den yeni aldım 16 dolardı sanırım yani 50TL ye yakın bir fiyata ama
    aşağıdaki orjinal kulaklığı kesinlikle tutmuyor.

Bu eski orjinal kulaklığın uzun tarafı çalışmıyor içerden kablosu kopmuş. Bir kaç elektronikciye gittim uğraşmak istemediler. Kısa olan kopsaydı kullanır yenisini almazdım. ama heralde cihazı biraz kulaklara yaklaştırıp yine bu kulaklığı kullanacağım. Diğerinden hiç haz almadım.

-Kardeşim Özel mesajdan devam edelim, Sanırım Erzurumdasınız (Profilinizde öyle yazıyor.) Senin adına sevindim. Kırık mandalıda gönderiyorum belki sağlam bir yapıştırıcı falan uğraşırsınız , tırnakları duruyor.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.