Şimdi Ara

Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklık İnceleme (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
14
Favori
87.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar elimde 1 adet mevcuttur honkongdan alınmıştır
  • hayırlı olsun :-)
  • Nekadar bunun fiyatı,iphone 5 ile uyumlumu tşk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha üst modeli çıktı mı ?
  • Arkadaşlar cihazı bozuk ama kulaklığı çalışan varsa özelden fiyat verebilirmi İstanbul Anadolu Yakasındayım - Kartal

Yada bulabileceğim bir telefoncu Kadıköy de olabilir Kartal - Pendik Maltepe civarı....
  • Konuyu dün hortlattık ama takip eden kalmadı heralde :)

Başka kulaklık kullanmak istemiyorum, zira kendi kulaklığı dışarı hiç ses vermiyor.

Bulabileceğim bir yer var mı acaba. ?

Mandalı benimkininde kırıldı ama başka bir mandalı silikonla yapıştırdım kullanıyorum.

Çok kaliteli sesi var kıyamıyorum atmaya....
  • Hocam Türkiye içi bulmak çok zor, ebay gibi sitelerde bakmanız gerekir. Hatta sizin için arattım yedek parçalar ve kulaklık kısımları var ayrı ayrı ama sahte midir orijinal midir onu bilemeyeceğim. Kulaklığın tek başına ismi Genuine Sony MH755 Headset diye geçiyor. Bir tane beyazlı turunculu var bu listede,

Kulaklıklar:
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Genuine+Sony+MH755+Headset+&_sacat=0

Yedek parça ve setler
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmw600.TRS0&_nkw=mw600&_sacat=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 14 Aralık 2015; 1:55:59 >

• qx5 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam buradan geç geliyor ama sabah gündüz gözüyle bakarım...

• Benimde kulaklık kısmı bozuldu
    EBay den aldım
    Genuine yazan siyah renk geldi
    Gerçekten Orjinal

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Benimde kulaklık kısmı bozuldu
    EBay den aldım
    Genuine yazan siyah renk geldi
    Gerçekten Orjinal

Bizimle aldığınız ürünün linkini paylaşabilir misiniz? Benim de kulaklığımda sorun var.
  • Selam arkadaşlar..
    Ben de bu cihazdan aldım
    Henüz gelmedi.. Gelince yorum yapar, sorum olursa da yazarım buraya..

• Güle güle kullan. Gerçekten güzel cihaz. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol hero42 hoca..
    Benim Notebook ta bluetooth yok
    Usb dongle alsam, bu kulaklık pc sesini verir mi.
    Yani bağlantı kurulur mu Notebook ile..

• quote:

Orijinalden alıntı: volie82

Sağol hero42 hoca..
    Benim Notebook ta bluetooth yok
    Usb dongle alsam, bu kulaklık pc sesini verir mi.
    Yani bağlantı kurulur mu Notebook ile..

Tabiki verir. Yalnız bluetooth bant genişliği yüksek olsun. Bende eski bir dongle var. 10 yıllık falan. Ses anlık olarak aktarılmıyor. Mesela video oynatırken play pause yaptığınızda bir saniyelik gecikmeler oluyor. Bunun olmaması gerekir normalde. :)
  • Arkadaşlar kendi cihazımı satıyorum, Çok fazla kullanmışlığım yok, uzun süredirde kullanmıyordum. Pratik olması açısından tek kulağa takılan küçük kulaklıklardan kullandığım için uzun süredir boşta duruyor. Cihaz yatacağına birilerinin işine yarasın istedim. Aşağıda ki linkte kendi çektiğim videoyu ekliyorum.

https://drive.google.com/open?id=0B0w5keWggy69M3pQYU5peWtnZkU

Cihazın fiyatını Havale ile 115 TL olarak belirledim, normalde 120 TL ye satmak istedim ancak bu ikinci el sitelerin komisyonları v.s baya yüksek olunca iki taraf içinde bir avantaj olmadığını gördüm. Bu yüzden kargo yarıya yarıya olsun diye 115 TL olarak belirledim tekrardan fiyatı. Alacak arkadaşlar özel mesaj ile iletişime geçebilirler, şimdiden hayırlı olsun.

• Ah be hocam
    2 gün önce yazsan direkt alırdım
    Aslında ben de letgo dan birinden aldım
    Yarın gelecek nasipse... Neyse hayırlısı...

Hero hocam o bahsettiğin band olayını ben bilmiyordum
    Bende de çook eski bir dongle var
    O zaman onu kullanmayayım.yeni bir tane alayım..
    Bu bilgiyi vermen iyi oldu. Eyvallah hocam..

• Güle güle kullanın hocam sizde, hayırlısı olsun nasip kısmet işi bu işler.
  • yarım saat önce geldi cihaz..
    cukulata 76 nın yazdığı :
    Sony Ericsson MW600 Bluetooth kulaklığı RESETLEME…
    - Eğer tüm cihazlarının (Telefonlar, bilgisayar ve MW600) eşleştirmeleri unutmasını istiyorsan bu cihazlarda MW600 eşleştirmesini sonlandır ve bu cihazların (Telefonlar, bilgisayar ve MW600) bluetooth bağlantısını tamamen kapat…
    - Sony Ericsson MW600 Bluetooth kulaklığı kapat
    - MW600 güç düğmesine sürekli basılı tutarak eşleştirme moduna al (güç düğmesine ekranda dönen daireyi görünceye kadar basılı tut ve bırak)
    - Güç düğmesini tekrar basılı tutarak ve telefona cevap verme tuşuna bir defa bas.
    - Cihaz kendiliğinden kapanacaktır ve artık resetlenmiştir.
    - Şimdi istediğin cihazların bluetooth bağlantısını tekrar aç ve MW600 ile yeniden eşleştir.

MW600' ü iki ayrı telefonla eşleştirip sonra tek telefonla kullanmaya devam etmek istediğinde bağlantı kurma sorunu yaşayacak olursan bu bilgi lazım olacak.

ile cihazı resetledim. sıfırlandı. telefon ile sorunsuz eşleşti**** çalar sorun yok. arayan kimliği sorun yok. seste sorun yok. dahili radyoda sorun yok..
    şükür. sıkıntısı yok :)

cihazı çok çok beğendim.şu an şarja taktım. VR uygulamaları için almıştım .esas amacım buydu.
    bir diğeri (sadece street fighter oynarım:):) oyunda kullanmak. nadiren de telefonda film.. radyo falan işim olmaz:):) VR için süper ;);)

şimdi gideyim de usb 4.0 destekli dongle alayım.. pc ile eşleştireyim.

daha önce de dediğim gibi .cihazı letgo aracılığı ile istanbul dan aldım..;)

bir sorum olacak.. philips 8109 tv m var.. wifi smart android bir cihaz.. soundbar a kablosuz bağlanıyor( muş. en kısa zamanda soundbar da almayı düşünüyorum..) MW600 ü tv görür mü.. yoksa o soundbar lar wifi ile mi bağlanıyor..bilginiz var mı..

tekrar diyorum.. almayı düşünenlere direkt olarak tavsiye ediyorum. hiç düşünmesinler.. ;); Teşekkürler..

• volie82 kullanıcısına yanıt
    bulabilsek alacağız da yok ki artık piyasada

geçen hafta doğubanka baktım yok hiçbir yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

bulabilsek alacağız da yok ki artık piyasada

geçen hafta doğubanka baktım yok hiçbir yerde

Karaköy alt geçide bir göz atın hocam
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.