Şimdi Ara

Sony Ericsson LT28i, 720p ekran ve 13MP kamera ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
67
Cevap
0
Favori
11.302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Ericsson LT28i, 720p ekran ve 13MP kamera ile geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    777 Mesaj
    Bir firma çıkıp da diğerleriyle aynı özellikte olmasına rağmen , pil süresinde çığır açan , ya da vazgeçtim iyileştirme yapan bir model bile çıkarsa ortalığı alıp götürecek ama kimsenin umrunda değil .
    Para ver cihaz al , bataryası bitmesin diye yok ekran ışığını kıs yok gps kapa bilmem ne .
    Telefonuma güvenip yolda bırakmayacağını bildiğim vakitler gelsin istiyorum artık .
    Firma farketmez birisi çıkarsın yeter ...
    |
    |
  • Teğmen
    132 Mesaj
    ulan hiç kimsemi anlamıyor ekran 720p olacak 720p video çekecek demiyor ekranını çözünürlügü yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: burak3655

ulan hiç kimsemi anlamıyor ekran 720p olacak 720p video çekecek demiyor ekranını çözünürlügü yani

"arka aydınlatmalı olan bu kameranın 720p video çektiği belirtiliyor."

keşke haberi okusaydın..

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

Orijinalden alıntı: burak3655

"arka aydınlatmalı olan bu kameranın 720p video çektiği belirtiliyor."

keşke haberi okusaydın..

tüh dedigim dogruda keşke devamını okusaydım headshot olduk :D

|
    |

*2 Ghz Çift çekirdek işlemci

*1280x720 çözünürlük sunan 4.5'' amoled erkan

*powervr gpu

*13MP kamera

*2GB rem - 2GB rom

*32GB dahili hafıza + 32GB msc desteği

*2500 mAh'lik yüksek güçlü batarya

olsa iyi olurdu
    736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Sony Ericsson LT28i

*2 Ghz Çift çekirdek işlemci

*1280x720 çözünürlük sunan 4.5'' amoled erkan

*powervr gpu

*13MP kamera

*2GB rem - 2GB rom

*32GB dahili hafıza + 32GB msc desteği

*2500 mAh'lik yüksek güçlü batarya

olsa iyi olurdu

2ghz 4 çekirdek
    Aps c sensörlü kamera
    Xenon flash
    Olsa daha iyi değilmi

|
    |

Lenovo Thinkpad T460p
    Intel i7 6700HQ 6Mb 2.60GHz up to 3.50GHz vPro™ | 8+16GB 2400MHz 1.2v DDR4 | Intel HD Graphics 520 | Nvidia 940MX 2GB GDDR3 | Samsung 860 EVO 1TB SSD | 14'' 1920x1080 16.9 Full HD IPS | Wi-fi 802.11b/g/n/ac | Bluetooth 4.1 | Magnesium-Aluminium case 1.8Kg | MIL-SPEC 810G
    Lenovo Pro Dock Station 130W | Lenovo T2224d Full HD IPS
    Windows 10 Pro

• Yüzbaşı
    265 Mesaj
    Beyler bu kadar sinirlenmeyin.Verilen bilgiler biraz yanlış çevrilmiş gibi.Orjinal bilgi şu şekilde:

4.3-inch HD screen and 12MP camera -- claims to offer LTE, a 720p HD Reality display, 13MP rear camera with an LED flash and a front-facing cam capable of taking 720p HD video, and is said to take the Xperia lineup into "superphone territory."

Yani,türkçe meali:

Ekran:720p çözünürlükte
    Ön Kamera (ekranın üzerinde yer alan) 720p çözünürlükte video çekiyor.
    Arka kamera ise 13mp ( başka bilgi verilmemiş)

Arka kamera hakkında bilgi verilmediği için herkes 720p zannedip ayaklandı heralde ama ön kamera da eşşek değilse 1080 çeker heralde rahat olun :) Asıl meziyet ön kamerada olduğu için o bilgiyi vermişler anlaşılan..
  • Yüzbaşı
    615 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

çocuk mu kandırıyon, 13mp kamera yap 720p video çeksin.. aç yazılım desteği ile 1080P video desteğini, haa açamaz çünkü 13mp'le güvenemiyor :) s2 8mp olmasına rağmen dslr fotoğraf makinelerinde kapışıyor fotoğraf çekmede (1200TL'lik normal lensli makinalardan bahsediyorim :) ) üstelik 1080p video kalitesi yapıyor, gece çekimi felan süper, hatta çoğu el kameralarından daha da performanslı, s2 dslr olmamasına rağmen makro moduna aldığımda, makinaya sanki makro lensi takmış gibi şaşırtıcı güzellikte makro çekimleri yapabiliyor. ben makro çekimleri yapmayı çok seviyorum, hatta bi makro çekimimde çam ağacının kovunu çekmiştim, içinde böcek geçmek için ip incecik bir tane ağ atmış ve onu olduğu gibi almış, pes doğrsu dedim..

Pardonda şunu söyliyim 720p ile 1080p arasında ne gibi çok büyük fark var merak ediyorum ikiside aynı kalitede nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkH3R0 -- 22 Aralık 2011; 19:19:46 >
    |
    |

• Çavuş
    43 Mesaj
    1080p çekebilen bir çok telefon var.
    bence bunun 1080p+50 fps civarında çekmesi lazım
    |
    |
  • Yarbay
    2870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: esqhia

Beyler bu kadar sinirlenmeyin.Verilen bilgiler biraz yanlış çevrilmiş gibi.Orjinal bilgi şu şekilde:

4.3-inch HD screen and 12MP camera -- claims to offer LTE, a 720p HD Reality display, 13MP rear camera with an LED flash and a front-facing cam capable of taking 720p HD video, and is said to take the Xperia lineup into "superphone territory."

Yani,türkçe meali:

Ekran:720p çözünürlükte
    Ön Kamera (ekranın üzerinde yer alan) 720p çözünürlükte video çekiyor.
    Arka kamera ise 13mp ( başka bilgi verilmemiş)

Arka kamera hakkında bilgi verilmediği için herkes 720p zannedip ayaklandı heralde ama ön kamera da eşşek değilse 1080 çeker heralde rahat olun :) Asıl meziyet ön kamerada olduğu için o bilgiyi vermişler anlaşılan..

|
    |

• Teğmen
    186 Mesaj
    720 p video çekimi demiş ama bunlar söylenti zaten kesinliği söz konusu olamaz 1080 p olacağına eminim
    |
    |
  • Yarbay
    2281 Mesaj
    sony ?
  • Misafir Üyelik
    62971 Mesaj
    ee yeni sene yeni telefonlar ben galaxy s 3 ü merak ediyorum
  • Yarbay
    2262 Mesaj
    Bazı arkadaşlar yanlış anlamış heralde 720p reality ekran diyor yani 720*1280 çözünürlükte ekranı olacakmış ki bu da çok iyi....

Not:720p video kaydı değil...
    |
    |
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    sony böyle bariz bir hata yapmaz bence , arkadaşınd ediği gibi tercüme hatası olmuş .

ve...sony ericcson olarak yılın ikinci yarısına kadar bu etiketle çıkacak .

ericcson logosu birkaç ay içinde sona erecek .
    |
    |
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    kusura bakmayın , ikinci defa tekrar oldu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_Spartakus -- 22 Aralık 2011; 23:06:12 >
    |
    |
  • Yarbay
    2262 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    3869 Mesaj
    Bazı arkadaşların da açıkladığı gibi ön kamera 720p video kaydedebiliyor. Zaten arka kameranın 1080p kaydedememesi için işlemcisinin tek çekirdekli olması gerekirdi, tek çekirdekli bir işlemci ile de 1280*720 çözünürlüğündeki arayüz akıcı şekilde çalışamazdı. Çift çekirdek olması ve arka kamerasının 1080p video kaydetmesi kuvvetle muhtemel. Ayrıca cihazın LT28'den farkı LTE versiyonu içermesi olacak büyük ihtimalle. Ve cihaz ya LT26 Nozomi (Arc HD)'nin bir üstünde konumlanacak ya da Nozomi'nin Amerika versiyonu olarak piyasaya çıkacak. 1.5 ghz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye sahip olabileceği de söyleniyor. Tabii ki bunlar yabancı kaynaklardaki iddialar, esas bilgileri resmi tanıtımlardan ve açıklamalardan sonra edinebileceğiz
    Son olarak, cihaz ile çekilen birkaç fotoğraf Xperia Blog'da paylaşılmış, onları burada paylaşayım. Fotoğrafların boyutları 13mp değil, yeniden boyutlandırılmış sanırım. Ancak ben fotoğrafları gayet başarılı buldum, bakalım diğer üyeler nasıl bulacaklar

Fotoğraflar yukarıda da belirttiğim gibi Xperia Blog'un şu sayfasından alıntıdır.

Ekleme: @TuRk_OyUnCu, fotoğrafların bulunduğu linki paylaştığını görmedim, daha doğrusu ben cevap yazma ekranını açtığımda mesajın yoktu sanırım sayfayı sen yazmadan açmışım. Arada bekletince de mesajını göremedim, hoş, kaynaklarımız da aynı değil zaten ama yanlış anlaşılmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 23 Aralık 2011; 0:16:25 >
    |
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• Misafir Üyelik
    62971 Mesaj
    Bence alınmaz,alınmamalı.Çünkü artık sony ericsson devri önümüzdeki yıl bitiyor.Bundan sonra sony kendi markası altında yeni modeller çıkaracak.Dolayısıyla artık bundan sony ericsson cep telefonu alanlar birçok konuda sıkıntı yaşayacaklar diye düşünüyorum.Sonuçta sony ericsson bittiği için telefona artık destek verilmez.Android güncellemesi olmaz.Bunları göz önüne almak lazım.Artık şu birkaç ay içinde çıkacak sony ericsson modellerinde bence şirketin amacı kapanmadan önce ne kadar satarsak kardır mantığı var diye düşünüyorum.

Yani artık sony'nin modellerini bekleyip onları almak lazım.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.