Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.520
Cevap
21
Favori
282.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu müzikçalardaki arka planı nasıl değiştirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajon Rondo 9

Acaba telefon android güncellemesinde sorun yaratır mı? Ve sizce tekrar 600 TL'ye düşer mi arkadaşlar?

Ben geçen hafta sonu vatandan 600 TL'ye 3 ay ertelemeli 10 taksite almıştım. Bir daha ayn fiyata satarlarmı bilmem.
  • neo çok iyi de pahalı..
  • indirim yok!!!
  • İndirim olmamasına hiç şaşırmadım. Beklenir...
  • ben bu hafta alacaktım ya ne şanş varmış arkadaş bende!!!
  • Walkman livede Xperia Raydaki gibi Flash Player varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scream1818 -- 18 Aralık 2011; 15:35:19 >
  • Telefon çok hoş, xperia pro mini ile arasında gidip geliyorum ama korkularım da yok değil.
    İsmi walkman olsa dahi eski walkman serileri gibi etkileyici gelmiyor bana. Xloud özelliği bile xperia serisinin hemen hepsinde var.

Bir de arada kalmış bir seri gibi geliyor bana, bu nedenle Sony Ericsson gereken önemi vermeyip desteğini erken çekebilir.
  • Çok yakın zamanda Media Markt'ın açılışı olacak,indirimlerden de bahsediliyor.Telefona orada bakacağım,tabi olursa...Ne kadara alırsam kârlı bir alışveriş olur?
  • Bana kalırsa 500'den fazla etmez. Lakin 600'e kadar alınabilir diye düşünüyorum.
  • bu telefon niye diğer yerlerde yok acaba? bi de arkadaşlar sizce yılbaşında olması muhtemel kampanyayı mı beklesek acele etmeyip?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Bana kalırsa 500'den fazla etmez. Lakin 600'e kadar alınabilir diye düşünüyorum.

500 den fazla etmez mi ?
    1 ghz işlemci
    adreno 205
    android işletim sistemi
    sonyericsson marka güvencesi

markayı geçtim bu özellikleri herhangi bir telefonda 500 tl ye bul bizde görelim etmez mi eder mi ?
    iddia ediyorum bu fiyat seviyesinde rakibi yok live with walkman in ! aksini düşünen alternatif sunsun . hodri meydan

birde telefonun çözünürlüğünü düşük bulan arkadaşlar 320*480 piksel 3,2 ' bir ekran için oldukça makul. şarjının uzun gitmesi için yapıldığını düşünüyorum.

lütfen hiç bir ürünü incelemeden, üzerinde düşünmeden , BİLMEDEN , ÖYLESİNE(maksat forumda mesaj sayısı artsın diye) , övmeyin ya da karalamayın yazdığınız bir şeyin gerekçelerini yazın . Sonuçta bir çok insan forumdaki yorumlara göre alışveriş yapıyor kimseyi yanlış yönlendirmeyin.

edit: 3,2 yerine 3,7 yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhalim -- 19 Aralık 2011; 0:02:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanhalim

quote:

Bana kalırsa 500'den fazla etmez. Lakin 600'e kadar alınabilir diye düşünüyorum.

500 den fazla etmez mi ?
    1 ghz işlemci
    adreno 205
    android işletim sistemi

markayı geçtim bu özellikleri herhangi bir telefonda 500 tl ye bul bizde görelim etmez mi eder mi ?
    iddia ediyorum bu fiyat seviyesinde rakibi yok live with walkman in ! aksini düşünen alternatif sunsun . hodri meydan

birde telefonun çözünürlüğünü düşük bulan arkadaşlar 320*480 piksel 3,7 ' bir ekran için oldukça makul. şarjının uzun gitmesi için yapıldığını düşünüyorum.

lütfen hiç bir ürünü incelemeden, üzerinde düşünmeden , BİLMEDEN , ÖYLESİNE(maksat forumda mesaj sayısı artsın diye) , övmeyin ya da karalamayın yazdığınız bir şeyin gerekçelerini yazın . Sonuçta bir çok insan forumdaki yorumlara göre alışveriş yapıyor kimseyi yanlış yönlendirmeyin.

Katılıyorum hocam. 1 ghz işlemci, android 2.3, sweep panorama çekim yapabilen 5 mpix kamera. 500 TL'ye nerde varmış bu özelliklerde telefon?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanhalim

quote:

500 den fazla etmez mi ?
    1 ghz işlemci
    adreno 205
    android işletim sistemi

birde telefonun çözünürlüğünü düşük bulan arkadaşlar 320*480 piksel 3,7 ' bir ekran için oldukça makul. şarjının uzun gitmesi için yapıldığını düşünüyorum.

Ekranı 3.7 ' Deil 3.2 '.

• quote:

Orijinalden alıntı: scream1818

Walkman livede Xperia Raydaki gibi Flash Player varmı?

Cevap veren yokmuu :/ ?
  • quote:

quote:

Flash player yoksa bile android marketten indirebilirsin zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

quote:

Ben Xperia Ray ile Walkmanin arasında kaldım yaa :/ Walkmanin ekranı xperia rayın ekranından daha geniş gibi...Sence hangisini alayım ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Xperia Ray ile Walkmanin arasında kaldım yaa :/ Walkmanin ekranı xperia rayın ekranından daha geniş gibi...Sence hangisini alayım ?

Ben üstünu tamamlayabilsem ray alırdım o kadar param olmadığı için walkman live aldım

• aynı şeyi düşünmüşüz hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben üstünu tamamlayabilsem ray alırdım o kadar param olmadığı için walkman live aldım

Rayın ekranı walkmanin ekranından biraz küçük gibi geldi bana ? Yani rayın ekranı 3.3 ' olmasına ragmen cok dar geldi bana . Walkmanin daha geniş resimlerde falan ?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.