Şimdi Ara

|*|*| Sony Ericsson K700i Hakkında Herşey |*|*| (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.317
Cevap
0
Favori
140.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: lastdeja

k700i tüm özellikleri gözönüne alındığında çok iyi bi alet ama çok iyi bi telefon diyemeyeceğim. gerçi benim gördüğüm eksiklikler daha çok yazılımla ilgili galiba. 3 haftadır kullanıyorum. gördüğüm bazı eksiklikler veya hatalar şunlar :
    1. eğer bir isme birden fazla numara kaydetti iseniz o kişi aradığında ismi sadece o kişinin kayıtlı olan bir numarasından arama yapıldığında görünüyor diğer numaralarından aradığında telefon no görünüyor isim görünmüyor.
    2. calls yani çağrılar bölümünde birden fazla no kaydı olan isimler yanlış görünüyor. telefon rehberindeki başka alakasiz bir ismi gösteriyor. calls menüsünden arama yaptğınızda aranan isim hala yanlış görünürken çevrilen no doğru görünüyor. yani çorba olmuş.
    3. kaydettiğiniz numaranın türünü değiştiremiyorsunuz. o kaydı silip yeniden başka bir türle kayıt yapabiliyorsunuz.. ki hiç pratik değil.

nokia hakikaten telefonda iyi galiba. ama soracak olursanız. k700i yi hala seviyorum.çünkü çok güzel fonksiyonları olan iyi bi alet.sadece radyo olarak düşünsek bile!.. yazdığım hataları kendi telefonlarında yaşayan oldu mu? bunlar yazılımsal bug lar olarak görünüyor ve giderilebilir. bu hataları alıp da gideren oldu mu?

2 ilave daha yapayım :

4. arama listelerinde cevapsız aramalarda eğer arayanın birden fazla araması oldu ise arama sayısını ismin başında parantez içine gösteriyor ama sadece son aramanın tarih ve saatini gösteriyor diğer aramaların tarih ve zamanları yok.

5. yine arama listesinde aynı tarihli aramalarda gece 00:00 - 00:59 arasında yapılan aramaları en üstte gösteriyor sonraki aramalar olması gerekriği gibi en sondan başa doğru sıralı. ama nedense 00:00-00:59 arasındaki aramalr her zaman en üstte. yaıltıcı yani.

• artık cep telefonlarnda en son dikkat edilen eksikler onlar
    çünkü telefonların multimedya özellikler daha önemli oldu
    o yüzden telefon rehberi hataları pek önemli değil

multimedya olarak k700i yetersiz ama o fiyata en multimedyası iyi 2 telefondan biri,diğeride sx1
  • quote:

Orijinalinden alıntı: gren

artık cep telefonlarnda en son dikkat edilen eksikler onlar

multimedya olarak k700i yetersiz ama o fiyata en multimedyası iyi 2 telefondan biri,diğeride sx1

hadi be öyle saçmalık olur mu! telefon özelliğini çıkarsınlar o zaman. o yazdığım hatalar bir telefonda olmaması gereken çok önemli hatalar. ne demek "telefon rehberi hataları pek mühim değil". güldürme beni. cep telefonu.adı üstünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastdeja -- 19 Ağustos 2005, 11:44:56 >
  • o zaman k700iye niye iyi diyorsun o özellikler önemlli diyorsan git başka telefon al herkesle çeliş ama kendinle asla
    quote:

quote:

artık cep telefonlarnda en son dikkat edilen eksikler onlar

hadi be öyle saçmalık olur mu! telefon özelliğini çıkarsınlar o zaman. zaten çoluk çocuk kullanıyo o multimedia özelliklerini daha çok. o yazdığım hatalar bir telefonda olmaması gereken çok önemli hatalar. ne demek "telefon rehberi hataları pek mühim değil". güldürme beni. cep telefonu.adı üstünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 19 Ağustos 2005, 11:45:50 >

• quote:

o zaman k700iye iyi diyorsan o özellikler önemlli diyorsan git başka telefon al herkesle çeliş ama kendinle asla

ne alaka? güldürme adamı. takım tutar gibi marka modelcilik yapmanın anlamı yok. ben gördüğüm hataları yazdım.ve çözüm arıyorum. çoluk çocukla sidik yarıştırmak için bu forumda değilim.
  • çözüm basit k700i varsa sat yoksa senin dediğn özellikte telefon al,istediğn markayı al sana k700i en iyi mi dedim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 19 Ağustos 2005, 11:56:02 >
  • benim bunlara baktığım bile yok ,ama senin içi n çok önemliyse k700i yi boşver
    quote:

quote:

k700i tüm özellikleri gözönüne alındığında çok iyi bi alet ama çok iyi bi telefon diyemeyeceğim. gerçi benim gördüğüm eksiklikler daha çok yazılımla ilgili galiba. 3 haftadır kullanıyorum. gördüğüm bazı eksiklikler veya hatalar şunlar :
    1. eğer bir isme birden fazla numara kaydetti iseniz o kişi aradığında ismi sadece o kişinin kayıtlı olan bir numarasından arama yapıldığında görünüyor diğer numaralarından aradığında telefon no görünüyor isim görünmüyor.
    2. calls yani çağrılar bölümünde birden fazla no kaydı olan isimler yanlış görünüyor. telefon rehberindeki başka alakasiz bir ismi gösteriyor. calls menüsünden arama yaptğınızda aranan isim hala yanlış görünürken çevrilen no doğru görünüyor. yani çorba olmuş.
    3. kaydettiğiniz numaranın türünü değiştiremiyorsunuz. o kaydı silip yeniden başka bir türle kayıt yapabiliyorsunuz.. ki hiç pratik değil.

nokia hakikaten telefonda iyi galiba. ama soracak olursanız. k700i yi hala seviyorum.çünkü çok güzel fonksiyonları olan iyi bi alet.sadece radyo olarak düşünsek bile!.. yazdığım hataları kendi telefonlarında yaşayan oldu mu? bunlar yazılımsal bug lar olarak görünüyor ve giderilebilir. bu hataları alıp da gideren oldu mu?

2 ilave daha yapayım :

4. arama listelerinde cevapsız aramalarda eğer arayanın birden fazla araması oldu ise arama sayısını ismin başında parantez içine gösteriyor ama sadece son aramanın tarih ve saatini gösteriyor diğer aramaların tarih ve zamanları yok.

5. yine arama listesinde aynı tarihli aramalarda gece 00:00 - 00:59 arasında yapılan aramaları en üstte gösteriyor sonraki aramalar olması gerekriği gibi en sondan başa doğru sıralı. ama nedense 00:00-00:59 arasındaki aramalr her zaman en üstte. yaıltıcı yani.

• ya böyle forum mu olur ? ! paylaşım yapmışım gördüğüm hataları yazmışım çözüm arıyorum bilgi bekliyorum aldığım cevaplara bak.. yok telefonu sat başka telefon al kendinle çelişme falan gibi abuk subuk filozofca cevaplar geliyor. çok sık karşılaşıyorum bu forumda bu türden cevaplara..herkes birilerine bişey kabul ettirmeye ya da sorgulamaya çalışıyor. asıl konu havaya uçuyor..sonra birbirine laf yetiştir dur. arkadaşım teknik olarak ya da bu konuda bir bilgin varsa bişey biliyosan yaz. kalkıp ta başka konularda akıl verme. ne yapsak..yeni bir konu açıp orda böyle teknik konuları mı paylaşmak lazım acaba? aslında önce millete forum kullanmasını öğretmek lazım..
  • o tip sorunlar firwaweden başka birşeyle çözülmez ki
    biz nasıl çözeceğiz ki
  • Bu iki sürüm arasında fark varmı.Yani yükletmeye değer mi?
    quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: ghost1802

quote:

Orijinalinden alıntı: Mr.Blof

R2AE033 yazıyor.Bu son sürüm müdür?

evet

hayır.son sürüm R2AY004 tür
  • quote:

Bu iki sürüm arasında fark varmı.Yani yükletmeye değer mi?

en güncel firmware versiyonu R2AY004 tür. ancak bu versiyonda telefon kullanımı ile ilgili ciddi(bana göre) hatalar var. Bu konudan http://forum.donanimhaber.com/m_3789669/tm.htm okuyabilirsin.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: sin_an

MİLLET K700i ile çektiğim videoları bilgisayarda izleyebileceğim bir program yok mu? quick player dediler ama o da açmadı.

quick time aciyor 3gp videolari
  • quote:

Orijinalinden alıntı: DhAk

quote:

Orijinalinden alıntı: elvis21

ARKADASLAR BEN BİLGİSAYARDAN TELEFONA VİDEO GÖNDERDİGİMDE VİDEO'YU OYNATAMITORUM ÖRNEGİN WİNAMP'TA OYNATILABİLEN BİR VİDEO'YU TELEFONA İNDİRDİGİM ZAMAN OYNATAMIYORUM.SANIRIM UZANTILARI TUTMUYOR.TELEFONDA OYNATABİLMEM İÇİN NE YAPMALIYIM......

bitane 3gp converter fln yükle, sonra indirdiğin video dosyasını 3gp formatına çevir, telefona at

Imtoo converter programi bu iş için en ideali.... maxicep.com 'dan indirebilirsin dostum

• bluetooht dongle 'i 2 gün önce aldim arkadaslar ve olay tamamdir. yükleme yapma yedek alma ve uzaktan kumanda fonksiyonu hepsi çalıştı... sorunu olan olursa destek cikmaya calişirim....

ay ben hep evdeyim cocuklar
  • Yükletmeyelim mi yani en son versiyonu?
    quote:

quote:

Bu iki sürüm arasında fark varmı.Yani yükletmeye değer mi?

en güncel firmware versiyonu R2AY004 tür. ancak bu versiyonda telefon kullanımı ile ilgili ciddi(bana göre) hatalar var. Bu konudan http://forum.donanimhaber.com/m_3789669/tm.htm okuyabilirsin.
  • s700i en baba tel beyler bosuna yormayın ellerinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 29 Ağustos 2005, 16:27:56 >
  • resim klasörlerine sifre koyma ya da tus kilitine sifre koyma varmı k700i de?? ya da bunu saglayan programlar var mı?tum arkadasların elınde telefon mıncıklayıp duruyorlar acılen sıfrelemem lazm ya da aram acılca baya bızımkılerle lutfen yardım!!!!
  • slm arkadaşlar, bende şöyle bi sorun var telefondan bilgisayara bluetooth ile resim veya video farketmez 500 kb ın üzerinde dosya gönderdiğimde kitleniyor yarıda kesiyor anlamadım gitti ancak bluetooth cihazın yazılımını kullanarak telefonun içine girip o dosyayı telefondan bilg. aktarıyorum ancak o şekilde işimi görüyorum ya benim k700i de sorun var ya da bluetooth da ama aynı işlemi s700 rahat yapıyor onda öyle bi sorun yok yazılım olarak R2ae033 vardı onda yapıyordu yeni versiyon yüklettim R2ay004 onda da yapıyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir teşekkürler....
  • nokia 6600 ların kutusundan cıkan cd yi bilgisayarına yüklersen videoları izleyebilirsin..
  • ergergun nokia 66oo ların kutusundan cıkan cd lerden bulabilirsen onları bul bilgisayarına yukle boylece k700 ün videolarını da izleyebilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.