Şimdi Ara

## Sony Ericsson G700: Business Edition ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Sony Ericsson G700: Business Edition ##

Cep telefonu pazarında önemli bir konuma sahip Sony Ericsson, bir kaç gün önce C905, S302, F305, J132 ve K330 gibi modellerini tanıtarak yaz ayına iddialı bir giriş yapmıştı. Tanıtım gününde ''G700: Business Edition'' da sessiz sedasız yerini aldı. Telefonu standart G700'den ayıran tek fark ise kamera modülüne yer verilmemiş olması. Bazı bölgelerde ve iş yerlerinde fotoğraf çekiminin yasak olduğu, bazı kullanıcıların kamera özelliğine önem vermediği düşünülürse firmanın güzel bir alternatif sunduğunu söyleyebiliriz. G700: Business Edition'ın teknik özelliklerini özet geçecek olursak telefonda 3G desteği, UIQ arayüzünü kullanan Symbian OS işletim sistemi, 2.4 inç boyutunda dokunmatik ekran, 160 MB dahili bellek, FM radyo, Bluetooth v2.0 bağlantısı bulunuyor. Telefonda, normal G700'ün aksine WI-FI desteğini görmek isterdik. Telefon için hedef alınan pazar Asya olurken fiyatlandırma hakkında yorum yapılmadı.

Teknik özellikler:

Şebeke: Triband (UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900)
    İşletim sistemi: Symbian OS, UIQ
    Boyut ve ağırlık: 106 x 49 x 13 mm / 99 gram
    Ekran: 2.4 inç 240x320 piksel 262.144 renk dokunmatik TFT
    Bellek: 160 MB dahili + Memorystick Micro desteği
    Kamera: Yok
    FM radyo: Var, RDS desteği
    WI-FI: Yok
    Bluetooth: Var, v2.0 + A2DP

• Ekran çözünürlüğü iyi, wi-fi olsaymış keşke ama kamera olmaması kötü olmuş teşekkürler @..Knight..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çağdaş

Ekran çözünürlüğü iyi, wi-fi olsaymış keşke ama kamera olmaması kötü olmuş teşekkürler @..Knight..

evet ya ama kamera oLmaması kötü ama tam anlamıyla iş telefonu oLdunu gösterir bu. Keşke Wi-Fi de oLsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoBo` -- 28 Haziran 2008; 12:38:42 >
  • 1 hafta kadar önce görmüştüm ben de sanırım. Tek farkı kamerasız olması.
  • Kamera yok onu anladıkta Business Edition bi telefonda Wifi niye yok?
  • kırpılmış iş telefonu
  • Wifi kesinlikle olmalıydı bence de.
    Madem iş adamlarına yönelik üretiyorsun ...
  • Yeni telefonu formüle dökünce sonuç aşağıdaki gibidir.

Nokia 6300 - kamera = Sony g700 + ( nokia 6300 konuşma süresi x 3 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 28 Haziran 2008; 14:12:14 >
  • business edition ve wifi yok. böyle bi saçmalık olamaz herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: dest

business edition ve wifi yok. böyle bi saçmalık olamaz herhalde

kesinlikle katılıyorum.symbian işletim sistemine yenimi gecti sony kusura bakmayın sony e pek sıcak bakmazdımda.eger symbian kullanıyorsa cok iyi bi alternatif olur benim için
  • Sony Ericsson, uzun süredir Symbian işletim sistemini telefonlarında kullanıyor.

- P800
    - P910
    - P990
    - P1
    - W950
    - W960
    - M600
    - G700
    - G900
  • artık nokia nın tekelinden kurtulmak istiyorum ama bir çok kişiye sorun nokia ile başlayan herkez nokia devam eder.sony kimde varsa cok dikkat ettim en alt modelinde bile kulaklıkla mp3 kalitesi nokia ya 10 ceker.siteye girip modellere bakıcam
  • Tutmaz bu telefon wi-fi olmazmı iş telefonunda
  • Sanırım ikinci bir w950 vakası olacak. Umarım mantıklı bir fiyatla çıkarda öyle olmaz.
  • Evet aynı durum. ama bunu alcagıma w950 alırım hiç olmazsa walkman. (ram daha iyi tabi g700 de)
    quote:

Orjinalden alıntı: join

Sanırım ikinci bir w950 vakası olacak. Umarım mantıklı bir fiyatla çıkarda öyle olmaz.
  • wifi nin olmaması kötü olmuş gerçekten... ama kamerasız olması normal karşılanabilir... @knight in de dediği gibi yasak olan ortamlar var... laptopunu yanında taşıyan işadamları için iyi bir tercih olabilir (zira o zaman wifiye ihtiyaç duymazlar )
  • Dün Mediamarkt`tan Sony Ericsson M600i aldım 199 YTL ye...m.p.3 çalarken çok kaliteli ses veriyor..
    Sony Ses işini çözmüş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarnat1985 -- 28 Haziran 2008; 18:39:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.