Şimdi Ara

Sony Ericsson, Cyber-Shot K800 ve K790'ı resmi olarak duyurdu ; 3.2MP dijital kameraya hazırmısınız? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
47.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Insan sisince ne yazacagini bilemeyince iste boyle muhahalar sarki nakaratlari gibi tabi tabi ler ile zevzeklik yapmayi bilir senin gibiler
    quote:

Orjinalden alıntı: burakk76

tabii tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khans -- 6 Mart 2006; 0:43:17 >
  • senin gibi adamın yorumuna o bile yazılmazdı da bugün neşeli günüm idare et
  • Adamligimi nereden biliyorsun Hos bir yakinindan adamligima dair duyumlar almis olmalisin
  • evet babam çok beğenmiş seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 6 Mart 2006; 0:58:52 >
  • K790 nın bana göre tus takımı ayrı bir telden calıyo ekran tarafı ayrı bir telden calıyooo fake i bile daha hostu bea
  • Tasarım olarak 2 telefonda çok iyi
  • telin sekli semali baya hos bakalım malzeme kalitesi nasıl olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: altinok

Şu telefona bir symbian, bir de güçlü bir pil konursa bence efsane olabilecek bir telefon.

Sadece kendi fikrim.

aynen katılıyorum....
    symbian şartttttt
  • Bıktım artık ericsson tasarımlarından.Bu kaçıncı nesil tuğla?
  • siemens in de 3.2Megapiksel ürünü gelecek. Bu demektir ki gelecek senenin standardı 3.2MP ve üstü olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SharpSnip

Bıktım artık ericsson tasarımlarından.Bu kaçıncı nesil tuğla?

5465465454125454 nesil tuğla ve aynı dizayn
  • Yani bu senenin demek istedin
    quote:

Orjinalden alıntı: tanak

siemens in de 3.2Megapiksel ürünü gelecek. Bu demektir ki gelecek senenin standardı 3.2MP ve üstü olacak.

• 7610 gibi bir dizayn ucubesini GSM dünyasına kazandıranlara sevgilerimi sunar,
    kafalarında tuğla kırılsın inşallah dileklerimi sunarım
    quote:

Orjinalden alıntı: atakansah

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: realgs

7610 gibi bir dizayn ucubesini GSM dünyasına kazandıranlara sevgilerimi sunar,
    kafalarında tuğla kırılsın inşallah dileklerimi sunarım
    quote:

Orjinalden alıntı: atakansah

quote:

ben siyah kuşak 3.dan atakandan

• quote:

Orjinalden alıntı: Resident

O kadar yazmışsınız da acaba Memory stick Microyu bulabilecek misiniz bakalım .Bu bellek ancak 1 GB a kadar çıkabilir(gerçi sonradan 2 Gb ı zorlarlar ama pahalı olur.) ki fiyat ı epey pahalaı olacak .

ARKADAŞLAR ŞİMDİ K750İ DE MSD Pro KULLANIYORUZYA, K790İ ALIRSAK BU M2 (MS MİKRO) YE DÖNÜŞECEKMİ???

++++ K790 FİYATB BİLGİSİ VARMI???

++++ LENS KAPAĞI NEREDEYSE 5MM ÇIKINTILI ÇOK SORUN YARATIR GİBİ BUNU GÖMME YAPAMIYOMU BU ADAMLAR.

• bu farklı kart olayı çok bayık bi konu ya
    yine mi kart bakıcaz
    türkiyede de yoktur şimdi
    öffff
  • Telefonun ozellıklerı guzel gorunsede mercek CMOS bu da ıyı olmadıgı anlamına gelır :)

tasarım hep aynı bence guzel bı tasarım ; Tasarımında degısmesı zaten anormal olur. Otomobıllerın her yıl aynı model aracı degıstırıp durduklarını dusunun heralde bu onun gıbı bısey olur degıstırmemelerı bence dogal . Yıde Sony Ericsson u sevmıyorum . Isterse 6 mp kamera 1gb hafızası olsun yınede para vermem :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triem

Telefonun ozellıklerı guzel gorunsede mercek CMOS bu da ıyı olmadıgı anlamına gelır :)

tasarım hep aynı bence guzel bı tasarım ; Tasarımında degısmesı zaten anormal olur. Otomobıllerın her yıl aynı model aracı degıstırıp durduklarını dusunun heralde bu onun gıbı bısey olur degıstırmemelerı bence dogal . Yıde Sony Ericsson u sevmıyorum . Isterse 6 mp kamera 1gb hafızası olsun yınede para vermem :)

Güzel olsa değiştirmesinde yeter artık 4 senedir aynı tasarım bıktık be kardeşim,aynı tasarımı klonlayıp ısıtıp pişirip bişeler yapıp önümüze sunuyolar Hem bu card olayınada tav oluyorum artık.Zaten ms pro duo küçüktü 1 mm daha küçültüp bize fiyat bakımından kaçırmaktan ne zevk alıyolar bunlar ya.Sony'e de Çok kızdım çoook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SharpSnip -- 8 Mart 2006; 10:00:07 >

• k800 super olacak. 750 bile oldukca basarılıydı. sybiansız alınacak en iyi teefon diye bilirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.