Şimdi Ara

Sony Ericsson, Cyber-Shot K800 ve K790'ı resmi olarak duyurdu ; 3.2MP dijital kameraya hazırmısınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
47.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya telefon çok süperde,neden video çözünürlüğü 176x144 hala??? sen git 3.2mp kamera koy ama videoyu 0.025mp yap! olacak iş değil! inşallah daha çıkmadan bu sorunu düzeltirler!
  • iyi iyi, biraz daha gelişsin telefonlar da ucuzlasın yav , kaç seneden beri ilk telefonum olan 8310 la idare ediyoruz. alırız bi tane bunlardan.
  • dağıldım
    "k" serisi gibi yok
  • Haberdeki imla hataları düzeltilirse güzel bir haber. Başlıkta dahi hata yapılmış.
  • Şu telefona bir symbian, bir de güçlü bir pil konursa bence efsane olabilecek bir telefon.

Sadece kendi fikrim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

ya telefon çok süperde,neden video çözünürlüğü 176x144 hala??? sen git 3.2mp kamera koy ama videoyu 0.025mp yap! olacak iş değil! inşallah daha çıkmadan bu sorunu düzeltirler!

handycamde de vga video 1mpx kamera olur artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@XWeLL -- 4 Mart 2006; 14:01:39 >
  • Video ile işi olan adamlar almayacak bu teli arkadaşlar 2 + 2 = 4
    Ben beğendim valla denerim bu aleti. Alırsak da başında en az bir sene gider
  • http://rapid-share.de/files/14572577/k800.wmv.html

bunu daha önce başka topiclerde vermiştim. Burası da yeri sanırım.

Arkadaşımızın birinin vermiş olduğu k800 tanıtım videoları parçalar halindeydi. Ben de sizler için

tek video haline getirdim.. Hala izlemeyenler için iyi olacağını düşünüyorum. Linkteki - işaretini kaldırın
  • hayırlısıyla bi çıksalardı piyaaya şunlar
  • büyük ihtmalle video işini handycam e bırakmak istiyor se

birde beyenmediğiniz cmos sensörler profesyonel kameralarda kullanılıyorlar. cmos deyip geçmeyin yeri geldiği zaman ccd den daha kaliteli olabiliyorlar
  • SE'nin Nokia'laşmaya başladığının bir kanıtıdır bu tel (w950i i de dahil)...

3,2 kamera koyuyorsun ama video çözünürlüğü 176*144...Bu çözünürlükte video kalitesi süper olsada bi işe yaramaz....

W950i içinde geçerli olan ve bu telefonada koyulmayan wi-fi....Hala anlayamıyorum 2006 yılının ortasında çıkacak bir telde wi-fi olmaması çok saçma...Hele birde o alet iletişim aleti olunca...

Ama bunlara rağmen güzel sayılabilecek ve ömrü kısa tellerden biri bence...

Ekranının büyük olması bence çok iiii inşallah SE kasa sorununu çözmüştür...Yoksa denemeden almayın derim bu teli...
  • şöyle bir optik zoom olsa ama nerde

Güzel telefon, özellikleri falan ama K750'mi bunun için değiştirmeye deyeceğini sanmıyorum.Ben Handycam'leri bekleyecem.Onlarda bence 2x optik falan olur.ya da CCD sensör.HDV falan olacakmış, 3.2 mp olacak diyorlar ama acaba foto kalitesi K790 kadar iyi olur mu?

Her ne olursa olsun bekleyip görecem.Onlar ancak tr'de 2007 başı çıkar.Ben de o zamana kadar K750 ile devam ederim.Bir tane Panasonic DMC-TZ1 alırım olur biter
  • Handycam???? Biraz bilgi verir misiniz??
  • benim w810i gume gitti bunlarin arasinda ama ben genedew810i istiyom ondan nehaber ,gelicekse hemen gelsin yoksa bi mp3 player alcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: TEKNODE

Handycam???? Biraz bilgi verir misiniz??

realgs'in açtığı topicte var.SE handycam ürünleri çıkaracakmış.Video özellikleri çok gelişkin olacak falan filan...
  • Evet bir yazı tercümesi yaptığım topikte var.
    Se ürün konseptini değiştiriyor.
    K ve W yi birbirinden uzaklaştırıyor.K'lar Cybershot ile fotoda,
    W'ler walkmen ile müzikte ihtisaslaşacaklar.
    Bunun yanında Sonynin Video kameralarında kullandığı Handycam marksaı ile video özellikleri üstün yeni bir segment oluşturacak ve ilk "handycam" tel sene sonunda SLİDER oalrak çıkacakmış.
    Şu an üstünde çalışıyorlarmış bu slider tipli handycamın.Bu arada bu handycamda da 3,2 MP olma
    ihtimali yüksekmiş ama zaten sene sonu yada 2007 başı 4 yada 5 MPliyi piayasaya verebilecekleri için
    "wauuuw" denecek bir durum olmaz.
    Başka bir segmentte Play stationun başarısı ve bunun mobile hali PSP nin tutulması ile oyun segemntli tel yaratıp piyasaya vereceklermiş ama ona daha var.

Not: arkadaşlar K800 neden iyi video çekmeyecek diye boşuna kasmayın adamlar Handycam tellere saklıyorlar onu.

quote:

Orjinalden alıntı: TEKNODE

Handycam???? Biraz bilgi verir misiniz??
  • bi videodur gidiyo ben de anlamıyorum sanki her telefonda olması gerekir gibi, her telefon resim çekmesi gerekir gibi...
    k sersinden basediyoruz foto çekiminden bahsediyorum, n videosu? video ile işi olan adam zaten şu an bile gidip w900, n90 veya d600 alabilir...
    k serisini takip eden foto özelliklerine bakar msela ben bu best shot özelliğini de çok sevdim, gerekiyordu çünküayrıca flash sistemi de çok başarılı, durduk yere masraf çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

n80 daha iyi bence

ne açidan arkadasim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bomber

quote:

Orjinalden alıntı: noxco

Bana N70 i çağrıştırıyor şekli

Aynı telefondan behsediyoruz, değil mi?

Bunun neresi N70'e benziyo.Tuştakımı diyecem olmayacak.Arkası diyecem hiç olmıycak

Bu telefon çok güzel ama şu QCIF video öldürmüş telefonu be öldürmüş

Sen yap o kadar şey bir tessar koyma.ya da manuel diyafram.Bir de CMOS sensör koy, olacak iş değil

unutma ticaret zekasi
  • karizma ve symbian bakımından
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.