Şimdi Ara

Sony Ericsson, Cyber-Shot K800 ve K790'ı resmi olarak duyurdu ; 3.2MP dijital kameraya hazırmısınız? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
47.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya o lens kapağı bile bi ayrı karizma bence alallala

bi gelse artık,avrupada cıkmış galba..
  • +1
  • Evet.
  • arkdşlar avrupada nerde çıkmış bilgisi olan varmı. site adresi fln bulursanız yayınlayınn...
  • oldum olası nokiadan şaşmadım N serisi mükemmel ama buda fena değil
  • almanyada temmuz 6 gibi çıkıcağı söylenmiş...inşallah doğru değildir de daha önce çıkar
  • Acele etmeyin. Kağıt üzerindeki yazanlara hemen inanmayın. K750i benim için iyi bir tecrübe oldu. Çıktıktan 6 ay sonra düzgün bir firmwaresi olur.
  • Avrupada daha çıkmadı.Bu aysonu,temmuz başı gibi çıkacak.
    Üstelik Alman sitelerinde hiç K790dan bahsedilmiyor,hep K800 için önsipariş felan var.
    Getirtmek istiyorum ama Türkiyeye K800 resnmi olarak ithal edilmeyeceği için ,ilerde bir sorun yaşarsam teknik destek alamam diye başım ağrır.K790 getirtmek istiyorum ama Alman sitelerinde
    yok hiç K790.
  • bende 14 temmuz diye duydum bugün,demekki o aralarda cikacak

quote:

Orjinalden alıntı: burakk76

almanyada temmuz 6 gibi çıkıcağı söylenmiş...inşallah doğru değildir de daha önce çıkar

• http://www.7mobile.de/shop/select?id=100599 --------------7 419 € olarak soylenmiº bu turkiyeye gelene kadar heralde YTL olarak 1,250 filan olur bence...
  • ya bu sony ne yapmaya calısıo bu nasıl bi dizayn hadi arkadası güzel ama o önü ne öle yaa

tel. heralde en kötü dizaynlar arasına sokmaya calısıo off sony off yapıon dogru duzgun bi is yap bari

bunu alıyım diodum ama bu elime alıp zevkle bakamam gecin bu aleti derim bence pisman olursunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kastle

ya bu sony ne yapmaya calısıo bu nasıl bi dizayn hadi arkadası güzel ama o önü ne öle yaa

tel. heralde en kötü dizaynlar arasına sokmaya calısıo off sony off yapıon dogru duzgun bi is yap bari

bunu alıyım diodum ama bu elime alıp zevkle bakamam gecin bu aleti derim bence pisman olursunuz

-1 Sana katılmıyorum dostum bana göre K800 ün tipi en büyük rakipleri olan N73 (Önü bir duvara çarpmış kadar düz) ve N93 (biraz daha büyüse polislerdeki telsizlerle rakabet edecek) den bile güzel BENCE.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz,sana hoş gelen bana berbat gelir,benim hoşuma giden de senin eksi notunu alabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 23 Ağustos 2006; 0:03:54 >

• simdi söle bi var kardes ben nokiacı deilim hangisi iise onun yanındayım ama bi tel. karar veremedim sony alıcam özellikleri ii ama tasarımları berbat tel. deilde oyuncakmıs gibi gelio bana

nokia alcam tasarımdarı iii ama bi yerden bi arıza vericek illa bu güne kadar en güzel satarım bence sony k700ydü ondan sonra ne sony cıkardı öle güzel bisi nede nokia dogru sölemiyormuyum w800de biraz ii gibi ama oda ya aslında bütün sontlerin sotunuydu bu tel. büyük ekran kucucuk yakısmıo böle onuda o batırıodu

simdi erkan büüük ii güsel ama ön taranının dizaynı cidden hic hos olmamıs böle eline alınca zevk alıcaksın tel. yoksa at özelliklerini sallla ilk önce dıs görünüs
  • nokıa fotoğrafta da s.e.yi alt etmeyi başardı.n93 ve n73 resmen ezmişler k790/800ü
  • quote:

Orjinalden alıntı: psikopat_demobil

nokıa fotoğrafta da s.e.yi alt etmeyi başardı.n93 ve n73 resmen ezmişler k790/800ü

nasıl anladın
  • arkadaşlar bu ezmiş geçmiş muhabbetleri nerden çıkıo???

bu iki teli eline alıp kullanan karşılaştıran
    resimlerini çeken var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaankrby

arkadaşlar bu ezmiş geçmiş muhabbetleri nerden çıkıo???

bu iki teli eline alıp kullanan karşılaştıran
    resimlerini çeken var mı

noxco karşılaştırdı (yaklaşık olarak)
  • örnek resimler bugün çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohazard -- 15 Eylül 2006; 0:09:21 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.