Şimdi Ara

Sony Ericsson, Cyber-Shot K800 ve K790'ı resmi olarak duyurdu ; 3.2MP dijital kameraya hazırmısınız? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
47.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu K790i nin ne zaman çıkacağını bilen varmı?
  • K800 sanırım gelmeyecek TR'ye,, hoş zaten 3G de gelmiyor
    varsın k790 alırız yaw Bu arada ağustos-eylül gibi çıkacak
  • handycam serisi beklemek daha mantıklı bence w800 veya k750 hemen eskiyecek tel değil video olayı (k790 ve k800deki) can sıkıcı be yaw
  • bende w800i var benkekini satıp bundan mı alsam diye düşünüyorum
  • vay be 3.2 kusura bakmayın yeni gördüm topici bende artık telefonlarda fotograf makinası seviyesine geldi.
  • Sen birde o 3,2 MPnin neler yapabileceğini bir gör
    Titreşim önleme,kırmızı göz önleme, tek seferde 9 kare poz yakalama,
    gerçek Xenon flash vs....
  • tahmini fiyatı ne olacak bunların? uçuk bi fiyatla çıkmazsa alacağım. 6600 la daha fazla gitmeyecek, ömrümü yedi bu telefon
  • 1 tekliği geçmez. benim tahminim 950-1000 arası olur
  • Çok güzel telefonlar,ama fiyatları ne olursa olsun ben 2010 yılına kadar telefon değiştirmeyi düşünmüyorum(gibisinden bir söz söyleyeceğimi sanmayın).
    quote:

Orjinalden alıntı: realgs

1 tekliği geçmez. benim tahminim 950-1000 arası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 19 Nisan 2006; 21:50:34 >
  • 1000 dolar olmaz bence 700-800 arası
  • se insafldır be 1000 ytl yi geçmez
  • arkadaşlar bu telefonun video formatı hakkında bilgisi olan varmı hangi çözünürlükte çekiyo.bilgisi olan yazarsa sevinirim
  • telefon gerçekten on numara ama telefonların hızına da yetişilmiyorki
  • arkadaşlar k790i nin yeni fotoları ve videolarını bulursanız yayınlar mısınız?
  • Cep telefonu üreticileri bitmek bilmeyen tüketici isteği ve yine tüketicilerin ucuza kaliteli fotoğraf makineleri almak istemeleri nedeniyle zor durumda.Piyasanın %75 ini 5 büyük telefon firması alıyor.geriye kalan 30'u aşkın telefon üreticisi ar-ge harcamalarına dev bütçeler ayırarak birşey üretebiliyorlar.birçoğu da birleşme kararı alıyor.

Demek istediğim her yeni çıkacak üründe tüketicilerin her isteklerinin olması bir telefon üreticisinin ileride biz ne yapabilirizde yeni birşey üretebiliriz sorununu doğuruyor.

Yeni çıkacak olan K800'ün K750'ye göre farkı görüntü kalitesinin biraz daha iyi olması.Bence K750'ye sahip olanların K800 almaları için çokta fazla etkileyici bir nedeni yok.
  • Arkadaşlar Stuff adlı dergide haziran 2006 da k800i nin tr de olacağı yazıyor.Bu sizce doğru olabilirmi?
  • Bence K750i ye kıyaslan çok daha özellikli bi kere cyber-shot yeter bence xenon flash kamerasında ki mp farkı ve 9 kere ard arda çekim özelliği adeta bir fotp makinası içinde mp3 player ve cep telefonu monte edilmiş gibi bişi yani ama k750i de iyide olsa bu kadar iyi bi kamera yok AMAAAA bide düşündürücü olan nokta joistik olayı k750i deki gibi o kısmı tozlanıp bi zaman sonra işlevinde aksaklık olur mu olmaz mı ???

quote:

Orjinalden alıntı: Darkpower

Cep telefonu üreticileri bitmek bilmeyen tüketici isteği ve yine tüketicilerin ucuza kaliteli fotoğraf makineleri almak istemeleri nedeniyle zor durumda.Piyasanın %75 ini 5 büyük telefon firması alıyor.geriye kalan 30'u aşkın telefon üreticisi ar-ge harcamalarına dev bütçeler ayırarak birşey üretebiliyorlar.birçoğu da birleşme kararı alıyor.

Demek istediğim her yeni çıkacak üründe tüketicilerin her isteklerinin olması bir telefon üreticisinin ileride biz ne yapabilirizde yeni birşey üretebiliriz sorununu doğuruyor.

Yeni çıkacak olan K800'ün K750'ye göre farkı görüntü kalitesinin biraz daha iyi olması.Bence K750'ye sahip olanların K800 almaları için çokta fazla etkileyici bir nedeni yok.

• uyduğum kadarı ile joistik lerinaltına yeni koruyucu plak yerleştirmişler toza ve aşınmaya karşı.Umarım bu sorunları çözer...
  • Joystick K750i deki gibi çıkarsa yandınız
  • Gerçi altına alsa bile arada sırata temizlene bilecek bi yolu bulunur ya bi şekilde o kasa açılıyodur eminim...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.