Şimdi Ara

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..: (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.952
Cevap
3
Favori
512.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelirken senin adına kesilmiş faturayı havaalanında gümrük görevlilerine ibraz etsinler.
    %10 vergisini ödeyip tescil ediliyor ve bu belge ile abone merkezlerinde kayıt yaptırıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ziborotty

Cellat eger buhttp://forum.donanimhaber.com/m_6727064/tm.htm alttaki foto sen cektiysen doktora git hemen sana el kremi yazsın aynı hastalık bende de vardı ama doktor gittim nemlendirici gibi bir şey yazdı bu arada telefon kaç ytl ve cok guzel artık kameramın telefon ozelligi oldu gibi bir şey heralde

yok,onlar internetten bulma resimler(arkadaş foruma girmiyor bu aralar..ben cevaplayayım..)

dediğin resimler bunlar olsa gerek..

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..:

...bikaç foto daha var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 2 Mayıs 2006; 17:18:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Gelirken senin adına kesilmiş faturayı havaalanında gümrük görevlilerine ibraz etsinler.
    %10 vergisini ödeyip tescil ediliyor ve bu belge ile abone merkezlerinde kayıt yaptırıyorsun.

yani tel.'i almanya'da kullanıma açmasınlar mı ???

bi de gümrükte vergiyi odemeden gecirirlerse; tel. Türkiye'de çalışmaz mı ???(yani cebinde sanki kendi telefonuymuş gibi...)
  • k800 n80 resimlerinde xenon flaş ın büyük etkisi ortada.hakkaten aşağıdan koca flaş aparatını takmak yerine gerçek flaş ı telefona koydular mükemmel
  • quote:

Orjinalden alıntı: pininfarina

Alttaki gercekten K800 ile cekilmişsse HELAL DERİM BEEE!!

Sony Ericsson K800 camera interface

İşte delili

• quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

quote:

İşte delili

gündüz gibi aydınlık,renkler doğal..asıl flaş budurgece çekiminde de dijital kamera gibi..gündüz zaten aynı olduğuna kesin gözüyle bakabiliriz..çok az fark olur..aratmaz yani..k750i bile dij. kamera gibi çekiyor zaten..

al sana tam bi "cyber-shot"..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 2 Mayıs 2006; 22:19:05 >

• arkadaşlar benim tel. getirme soruma cevap verebilecek biri yok mu ???
  • foto konusunda k750i gibi uzun süre rakibi olmayağını düşünüyorum
  • quote:

quote:

İşte delili

her şeyin sadece mp ile olmadığının en büyük kanıtı
    n80 de k800de 3.2 mp ama arada o kadar çok fark var ki teknik anlamda ki fotoğraftanda açıkca anlaşılıyor her şey
    şimdi kim çıkıpta n80de 3 mp fotolar yakın falan diyecek bakalım
    zaten k800ün rakibi n93 olur genel anlamda

• quote:

Orjinalden alıntı: gren

quote:

quote:

İşte delili

her şeyin sadece mp ile olmadığının en büyük kanıtı
    n80 de k800de 3.2 mp ama arada o kadar çok fark var ki teknik anlamda ki fotoğraftanda açıkca anlaşılıyor her şey
    şimdi kim çıkıpta n80de 3 mp fotolar yakın falan diyecek bakalım
    zaten k800ün rakibi n93 olur genel anlamda

evet bencede n80 kamera konusunda n90 dan ileri gidemez.k800 serisi ile yarışacak tek telefon n93 olur.

• arkadaşlar sizin paylaşmak istediğim bazı konular var.
    öncelikle tel.imi deiştirmek istiorum. bunun sebebide türkiyede tel. piyasasının sürekli fiyat aşamasındaki düşüşüdür.
    yurt dışından tel. almayı düşünüorum ama yeni telefonlar çok. bu konuda da size sormak istedim.
    k800i-w900i-n80 telefonları arasında çelişkideyim sebep olark çıkışş tarihleri ve fiyatlarıdır. tam bi kesnlik arıyorum.
    haziranın son haftasına kadr çıkakacak tüm telfonları değerlendircem.
    bu dediğim telefonlar haziranın son haftasına kadr çıkarmı ve fiyatları ne olurrr....
    cevaplarınızı bekliorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: by kara

arkadaşlar sizin paylaşmak istediğim bazı konular var.
    öncelikle tel.imi deiştirmek istiorum. bunun sebebide türkiyede tel. piyasasının sürekli fiyat aşamasındaki düşüşüdür.
    yurt dışından tel. almayı düşünüorum ama yeni telefonlar çok. bu konuda da size sormak istedim.
    k800i-w900i-n80 telefonları arasında çelişkideyim sebep olark çıkışş tarihleri ve fiyatlarıdır. tam bi kesnlik arıyorum.
    haziranın son haftasına kadr çıkakacak tüm telfonları değerlendircem.
    bu dediğim telefonlar haziranın son haftasına kadr çıkarmı ve fiyatları ne olurrr....
    cevaplarınızı bekliorum

İyi de arkadaşım N80 ve w900 zaten piyasada mevcut. Çıkmayan k800 o da haziran sonu gibi
    zaten

• okonuda ok. bn bi tek w900ün tr ve yurt dışı piyasında olduunu biliorum 1.254 ytl fiyt.
    w900ü n80 ve k800e ekstra bi model olark düşündüm. yani dier ikisi yetişmezse w900ü düşünürüm die.
    fkt n80 var dedin. nerde var piyasaya çıktığını bilmiorum... adres verrsen sevnrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by kara -- 13 Mayıs 2006; 22:39:13 >
  • forumda n80 başlığı bile var bi bak istersen
    n80 asıl muhabbeti orda
  • Artık heryerde yaygınlaştı be kardeş, nerde oturuyosun sen ? İstanbulda bayağı var yani....
    quote:

okonuda ok. bn bi tek w900ün tr ve yurt dışı piyasında olduunu biliorum 1.254 ytl fiyt.
    w900ü n80 ve k800e ekstra bi model olark düşündüm. yani dier ikisi yetişmezse w900ü düşünürüm die.
    fkt n80 var dedin. nerde var piyasaya çıktığını bilmiorum... adres verrsen sevnrim

• ok burak n80i ordan hallederim. k800 haziran sonu dedin bu yurt dışı için mi yok sa tr içinmi. bide sence hangisi daha gzell. ince ayrıntılara takılıoorum. telln tm özellklerini bilmeme rağmn helndaha telli merk ediorum.
  • arkadaşlar bn samsunda oturuyorum burdanda bi kaç kişiden duydum çıkıtığını ama gray market malları olduğunu duydum... peki arkdşlar k800hakkında ne diosunuz. tr ve yut dışındaki trhleri ne olurrr.
  • haziran gibi bekleniyor türkiyede
    ama w810 da 2 ay gecikmişti
    ben ağustosu bulur herhalde diorum buraya gelmesi

k790da resim var mp3 kalitesi var başka bi şi yok,
    yine joystick koymuşlar, bi de o kamera kapağı 1. hafta özerkliğini ilan edicek gibi duruyo
    n80 ise akıllı telefon
    dizayn olarak da n80
    ama n80 de pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 13 Mayıs 2006; 22:54:17 >
  • quote:

ok burak n80i ordan hallederim. k800 haziran sonu dedin bu yurt dışı için mi yok sa tr içinmi. bide sence hangisi daha gzell. ince ayrıntılara takılıoorum. telln tm özellklerini bilmeme rağmn helndaha telli merk ediorum.

Haziran sonu yurtdışı için söylenen tarih. TR'ye gelmesi eylülü bulacak gibi...
    Valla ses ve fotoda k800 iyi olacaktır..
    Ama wi-fi, symbian, video da N80 üstünlüğü olacak..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.