Şimdi Ara

Sony Ericsson C510 Fun Clup(C510 Hakkında Herşeyi Burda Paylaşalım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
2
Favori
164.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

sony veya sandisk olsun ama orjinal olsun
    en ucuz nerede satılıyor bilmiyorum
    ama telefon yanında 2gb kart veriyorlar yetmiyor mu?

dosttum bana hollanda dan geldi ama içinden kart çıkmadı onun için.
  • anladım
    dediğim gibi orjinal sony ile sandisk arasında pek fark yok
    ama yinede sony olursa iyi olur
  • Yeni yazılımla birlikte gece çekimlerinde bayagı bi düzelme var.Bir dahaki yazılımla daha iyi olacagı kanısındayım ve ayrıca tlfonda bayagı bir hızlanma hissettim.R1FA035(son yazılım) yazılımının artıları bunlar şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

Yeni yazılımla birlikte gece çekimlerinde bayagı bi düzelme var.Bir dahaki yazılımla daha iyi olacagı kanısındayım ve ayrıca tlfonda bayagı bir hızlanma hissettim.R1FA035(son yazılım) yazılımının artıları bunlar şimdilik.

yazılımı nasıl öğreniyorduk telefonda ?? bi de siz orjinal driver mı kullanıyorsunuz onda mı muhteşem çekiyor ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 16 Ağustos 2009; 13:53:06 >
  • >*<<*<*
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Yeni yazılımla birlikte gece çekimlerinde bayagı bi düzelme var.Bir dahaki yazılımla daha iyi olacagı kanısındayım ve ayrıca tlfonda bayagı bir hızlanma hissettim.R1FA035(son yazılım) yazılımının artıları bunlar şimdilik.

MENÜ-AYARLAR-Güncelleme servisi-Yazılım sürümü ilerleyerek yazılımı ögerenebilirsin.Evet son yazılım(R1FA035) orjinal camdriver kullanıyorum.
    yazılımı nasıl öğreniyorduk telefonda ?? bi de siz orjinal driver mı kullanıyorsunuz onda mı muhteşem çekiyor ??

MENÜ-AYARLAR-Güncelleme servisi-Yazılım sürümü ilerleyerek yazılımı ögerenebilirsin.Evet son yazılım(R1FA035) orjinal camdriver kullanıyorum.

• quote:

quote:

quote:

allah allah benim telefonda öyle bölüm yok ya

• yok daha neler
  • Akustikte biras iyileştirme yaptım.Kulaklık sesi ve basslar biraz arttı.Deneyin derim. http://rapid-share.com/files/267979456/sonymanC510-V2.rar.html
  • sonyman gerçekten yok ya yabancı ülkeden gelince mi yok ki. geçen güncelledin telefonu bitti fln dedi inşallah güncellenmiştir.
  • quote:

sonyman gerçekten yok ya yabancı ülkeden gelince mi yok ki. geçen güncelledin telefonu bitti fln dedi inşallah güncellenmiştir.

Dostum senin dalgınlıgına gelmiş görmemişsindir.Şimdi dedigim menülere gir.MENÜ-AYARLAR tıkla ve bekle hicbir yere gitme bekle şimdi yazılanlara iyi bak. Profiller-Saat ve Tarih-Dil-Güncelleme Servisi.Bulursan güncelleme servisene tıkla yazılım sürümü orada var ona tıkla ögren.
  • quote:

quote:

sonyman gerçekten yok ya yabancı ülkeden gelince mi yok ki. geçen güncelledin telefonu bitti fln dedi inşallah güncellenmiştir.

Dostum senin dalgınlıgına gelmiş görmemişsindir.Şimdi dedigim menülere gir.MENÜ-AYARLAR tıkla ve bekle hicbir yere gitme bekle şimdi yazılanlara iyi bak. Profiller-Saat ve Tarih-Dil-Güncelleme Servisi.Bulursan güncelleme servisene tıkla yazılım sürümü orada var ona tıkla ögren.

yok dostum eminim yok on onbeş kere baktım yok ya. bi de bende msn g talk da yok onlar nasıl gelecek ??

• quote:

>*<<*<*

bunu yap
  • quote:

quote:

>*<<*<*

bunu yap

olmuyor. sağ sol sol sol yukarıdaki heralde olmuyor yaa... nerde ki benim güncelleme servisi msn g talk uf ya.
  • aralardakiler yıldız oluyor onları atlama
  • benim telefonun yazılımı R1EA030 muş. 035 olaması için birkaç defa daha mı güncelleyeceğim ?? bi de msn g talk vs ne olacak nasıl yükleyeceğim onları ??
  • benim kullandığım driverdan MacRo

Sony Ericsson C510 Fun Clup(C510 Hakkında Herşeyi Burda Paylaşalım)
  • @kaan sen gece çekimleri muhteşem diyordun o senin kullandığın driverda mı muhteşem. bizimle de paylaşır mısın öyle ise ??
  • quote:

SEUS güncelleme yok diyor xD R1EA034 benimki o nasıl oluyor bide telefonun halen daha cid 52 mi bide camdriverı paylaşabilirmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 17 Ağustos 2009; 13:54:16 >
  • quote:

@kaan sen gece çekimleri muhteşem diyordun o senin kullandığın driverda mı muhteşem. bizimle de paylaşır mısın öyle ise ??

önceki sayfada paylaşmıştım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.