Şimdi Ara

sony ericson t610&630 fark ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fark nedir bilen varmı ??? ve mp3 calma ozellıgı varmı
    simens cx65 mi yoksa daha iyimi???

• Pek farkı yok ama t630 daha hızlı bağlantı olarak ve görüntüsü daha hoş.Bence ekran daha net.Bu arada mp3 çalma özelliği yok.siemens i boş wer.T630 çok ii bi telefon
  • t630 ile t610 arasında çok büyülk ekran netlik farkı var..
  • cx65 de bt yok ama kö var akran görüntüsüde güzel ve fotograf kalitesi t630 dan yüksek
    t630 sadece 100 fotograf saklıyor ayrıca video çekim yapamıyor cx65de de radyo yok ama 2000 adet fotograf var.
  • SIEMENS ST60 nasıl

mp3 gerçek ses çalabilcek telefon arıyorum
  • 2 telefonu da çok inceledim. 610 ekran bakımından ve tasarım olarak belki iyi olabilir ama o para farkına değer mi bilmiyorum!!!
  • st60 alma bluetooth-kızılötesi yok. sadece vga kamera var, o kadar. onlara para vereceğine nokia 3650,n-gage veya sıfır motorola mpx200
    alabilirsin.
  • t630 ekranı 610 a göre çok iyi
  • en önemli fark çözünürlük ekran tabii...bir de şekil hafif değişik...ben t610 u tutarım...daha güzel bence tuşları da daha rahat...
  • ikisinin ekranı da 65,536 renk fakat t630 un ekranı TFT olduğu için daha parlak ve renkleri canlı gösteriyor. ikisinin çözünürlüğü de 128x160.
  • doğru haklısın en doğrusunu dedin neticede görüntüde fark kalıyor....
  • sadece ekran farkı var ama ikiside birbirinden güzel ve seksi.
  • bence t610 daha iyi...tuşlar çok rahat 630 tıkış tıkış....
  • thanks arkadaşlar
  • t610 da t630 da verilen parayı hak etmiyor tek artıları bazılarına tipi hoş geliyor ve bluetoothu olması. bence cx65 ikisinden de daha iy bir telefon... ekranı fotograf kalitesi, karizması, fiyatı hepsinden daha iyi, foruumda bulabilecegin cx65 kaynagıda cabası...

http://forum.donanimhaber.com/m_899379/mpage_01/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allume -- 25 Kasım 2004, 20:06:09 >
  • iki tel arasındaki bariz fark bu tft ekran farkıdır.bu yüzden 630 çektiğin resimler 610 a göre telde daha net görünür ama bilgisayara attığında bi fark olmadıgını anlarsın cunku iki telin de kullandıgı mercekler aynı...
  • t 630 un ekranla t 610 ekranı arasında bi fark goremedim acıkcası bence tek fark tipte bide baglantıda fark olabilir..
  • Daha t610'dan mı bahsediyorsunuz arkadaşlar eskidi artık o teller bence cx65 hepsine beş basar...her yönden
  • bu arada t630 da bluetooth da kızılöteside var. tek fark ekran ve tip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.