Şimdi Ara

SONY DSLR SLT A37 1299 TL..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DSLR için iyi bir giriş makinası olabilir düşüncesindeyim. Yorumlarınızı bekliyorum...

http://www.darty.com.tr/e_commerce/DSLR-Foto-raf-Makinesi/SONY/SLTA37K-CE-p-75177-c-42.htm

Kampanya fiyatı her an değişiyor, bilginize.... 1099 Dan başladı, iki saat önce 999 tl idi, şimdi 1299 tl, her an değişiyor fiyat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulyunus -- 21 Haziran 2013; 21:35:40 >

• 1049 TL yazıyor, başlığı düzeltirsen iyi olur ;)
  • Ekrani kotu olan modelmiydi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

Ekrani kotu olan modelmiydi bu.

Ekranı kötü olan model derken ne demek istediniz? Genelde ekranlar 3" ancak bu modelde 2,7" yani Canon'un 1100D modeli gibi düşünebiliriz.
  • özellikleri güzelmiş aslında ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Ekranı kötü olan model derken ne demek istediniz? Genelde ekranlar 3" ancak bu modelde 2,7" yani Canon'un 1100D modeli gibi düşünebiliriz.

EKRANI ÇÖZÜNÜRLÜK OLARAK ÇOK KÖTÜ DİYORLAR..BİR ARAŞTIRIN ALMADAN ÖNCE..
  • quote:

quote:

quote:

Düşük çözünürlükte olmasının ne gibi bir dezavantajı olur?
    Ben şahsen resim üzerinde düzenleme yapacaksam bilgisayara aktarıp yapıyorum. Çözünürlüğü yüksek olması resim düzenlemesi yaparken lazım olur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

quote:

quote:

Düşük çözünürlükte olmasının ne gibi bir dezavantajı olur?
    Ben şahsen resim üzerinde düzenleme yapacaksam bilgisayara aktarıp yapıyorum. Çözünürlüğü yüksek olması resim düzenlemesi yaparken lazım olur diye düşünüyorum.

TUVNERA BOŞVER A37 Yİ..650D DEN HABER VER SEN..SENİNLE BİRLİKTE 18-135MM LENSLİ 650D ALIRSAK BU MİLLET ORTADAN İKİYE ÇATLAR..BEN BAKIYORUM DEVAMLI TAKİPTEYİM..DENK GELİRSE HABERDAR EDECEĞİM..

• Nasıl bir makine olduğunu merak edenler için özeti :

http://www.photographyblog.com/reviews/sony_a37_review/conclusion/
  • İyi fiyat. Lens dahilse yanıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ekran çözünürlüğünün ürünü almak isteyenlerin önceliği olacağını sanmıyorum. Gövde çözünürlüğü iyi olduktan sonra ekran sadece çektiğimiz fotoğraflara o an bakmamıza ve bazı ayrıntılara izin veren bir şey. Ürünü alan ya da kullanan birisi olsa keşke, yorumlarını okurduk

• ekran çözünürlüğü bence en son düşünülcek şey..

size şunu söyleyeyim aşağıdaki 650d ile karşılaştırma analizini gördükten sonra herkes durup düşünür bence...

http://kiyas.la/tr/fotograf-makinesi/karsilastir/Canon-650D-vs-Sony-SLT-A37

bakın ve şaşırın... sony bütün karşılaştırmalarda, 3100,5100, 600d,650d.. hepsinde açık ara önde.. çok ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

ekran çözünürlüğü bence en son düşünülcek şey..

size şunu söyleyeyim aşağıdaki 650d ile karşılaştırma analizini gördükten sonra herkes durup düşünür bence...

http://kiyas.la/tr/fotograf-makinesi/karsilastir/Canon-650D-vs-Sony-SLT-A37

bakın ve şaşırın... sony bütün karşılaştırmalarda, 3100,5100, 600d,650d.. hepsinde açık ara önde.. çok ilginç...

Ne alaka.

Motor hacmine bakıp araba alınmazki.

Kaldı ki bunun dışında ekranın yüksek çözürlüklü olmasının önemli olacağı nokta şudur.

Bir nesneye manuel netleme yaparken optik vizör kullanılmıyor ise düşük çözünürlük kabus olabilir. En rahastsız edeceği nokta budur düşük çözünürlüğün.

Bu arada Satürn de de aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 20 Haziran 2013; 23:55:56 >

• Darty'den almayin sorun morun cikar basiniza bela alirsiniz.isinizi sansa birakmayin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: yucak

Darty'den almayin sorun morun cikar basiniza bela alirsiniz.isinizi sansa birakmayin bence.

Geçen yıl Sony video kamera almıştım. 3 gün sonra kargo eve geldiğinde kutunun üzerinde "Sony Çanta Hediyelidir" yazdığını görünce; internette çanta hediyesi ibaresi yazmadığı halde müşteri hizmetlerine email ile durumu bildirip çantayı da istedim.
    2 gün sonra çantayı da herhangi ek bir masraf ödettirmeden gönderdiler.
  • quote:

quote:

Darty'den almayin sorun morun cikar basiniza bela alirsiniz.isinizi sansa birakmayin bence.

Geçen yıl Sony video kamera almıştım. 3 gün sonra kargo eve geldiğinde kutunun üzerinde "Sony Çanta Hediyelidir" yazdığını görünce; internette çanta hediyesi ibaresi yazmadığı halde müşteri hizmetlerine email ile durumu bildirip çantayı da istedim.

Bizim valla siemens camasir makinesinden dilimiz yandi.kokacaktik neredeyse birkac kisiye hasarli urun gonderdiler.sorunlu oldugunu servis belirttikten iki hafta sonra urun elimizde yok dediler para iadesi yapacagiz dediler.para iadesi yapmalari da uc haftaya yakin surdu.bu arada elimizde yok dedikleri urunu tekrar satisa koydular hatta yine siteden bir arkadas aldi ama son durum nedir bilemiyorum.o yuzden pek alisveris yapma taraftari degilim.uyarayim istedim

• FİYAT 999 TL'YE DÜŞTÜ...
  • Almayın 850 TL yide görür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bizim valla siemens camasir makinesinden dilimiz yandi.kokacaktik neredeyse birkac kisiye hasarli urun gonderdiler.sorunlu oldugunu servis belirttikten iki hafta sonra urun elimizde yok dediler para iadesi yapacagiz dediler.para iadesi yapmalari da uc haftaya yakin surdu.bu arada elimizde yok dedikleri urunu tekrar satisa koydular hatta yine siteden bir arkadas aldi ama son durum nedir bilemiyorum.o yuzden pek alisveris yapma taraftari degilim.uyarayim istedim

Para iadesi konusunda ben de Darty ile sorun yaşadım. Tam 3 ay bekledim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Almayın 850 TL yide görür

Peki sizce sony'mi yoksa linkteki makinamı?
    http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60002029&Productid=ftaynszpenep1m

bugün almam gerek birini...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.