Şimdi Ara

Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
16
Favori
24.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba mk3 için selfie çubuğu tarzı bişey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCkopat065 -- 25 Temmuz 2017; 15:46:10 >
  • Arkadaşlar merhaba . Sony RX100 M2 cihazımı satıyorum . Az bir süre kullanıldı . Aldığım günden itibaren orjinal kılıfıyla kullandım . Gerçekten sıfır gibi . Orjinal kılıfını da yanında veriyorum . İlgilenen olursa İstanbul veya İzmir elden teslim edebilirim . (1250TL)

Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larrylaffer -- 20 Haziran 2017; 12:15:22 >

• Makineyi kullanan arkadaslar SD Kart secimi konusunda yardimci olabilirse sevinirim cidden.

4k video cekimi yapilacak. Bir de sormak istedigim 5er 7ser dakikalik video cekimleri yapilirsa 64 gb kart ne kadar idare eder? (h264 formati kullanmiyor sanirim sony, o yuzden videolar cok yer kapliyor sanirim.

Genelde seyahat amacli kullanilacagini varsayarsak, ne kadarlik bir kart is gorur?

Tesekkurler
  • 64 GB lık sdxc kart gerekiyor u3 olanlardan. Sandisk extreme pro 95mb/s tavsiye ederim fiyatı 159 tl hepsiburada da en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: Narki

Ah birde sarı çiçeğe netlemiş olsaydınız, harika olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

quote:

Orijinalden alıntı: Narki

Ah birde sarı çiçeğe netlemiş olsaydınız, harika olacakmış.

Maalesef eve geldiğimde farkettim bende netlikte sorun olduğunu :)

• artık ben de bir mark 3 sahibiyim. ilk kez yarı profesyonel bir cihaza sahibim. cihaz çok karmaşık geldi. auto modda çektiğim fotoğraflar kötü çıktı. optimal ayarları yapmak için bu forumda yardımlarınızı bekliyorum
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    sandisk'in çok sahtesi olduğu için bulaşmadım, samsung pro plus aldım. 95-90. 4k için de uygun. gg 25/150 çek satan arkadaşlar var. 140 liraya gelir.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-64gb-microsd-pro-plus-class10-95mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-md64da-tr-294452233
  • Amatör olarak çektim. Cihazı 2 gündür kullaniyorum. Keskinliği yakalamak için manuel modda odak ayarları önerileriniz var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 6 Ağustos 2017; 20:3:28 >
  • boyun askısı olarak ne önerirsiniz?
  • Biraz iso abanın

Hdr panoramic falan çekin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koçari -- 18 Ağustos 2017; 14:46:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx100 ilk versiyonu ikinci el olarak hala satın alınabilir mi? 800 liram var yani onun üzerine çıkma şansım yok hx90v var bir de sizce ne yapayım?
  • rx100 2 ya da 3 satan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba, bu ürünü fotoğraf bölümünü aktif olarak kullanan var mı?. Elle odaklama hakkında birşey soracağım.
  • Arkadaşlar işim geregi sürekli proje fotoğrafı çekiyorum beğenerek kullandığım DSC-HX60 merceği bozuldu ve yeni bir fotoğraf makinası ihtiyacı doğdu bende forumda bu konuyu gördüm herkes gayet memnun makinasından anladığım kadarıyla. Bende RX100 M1 veya RX100 M2 almayı düşünüyorum ancak kafama takılan tek problem var yardımcı olursanız çok süper olacak.

Bu rx100 serisin micro usb kablo üzerinden direkt şarj oluyor mu? Foto aktarmak için pc taktığımda çıkarmasam şarj olur mu?
    Bu özellik çok işime yarıyor pili çıkarmakla falan uğraşmıyorum

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar M4 satan ya da orjinal kılıfını satmak isteyen var ise irtibata geçsin benimle
  • selamlar, benim RX100 M3 makinem ile ilgili bir sorunum var.

Yaklaşık 2.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum makineyi, çok da iyi bakıyorum cihaz.

Yalnız geçen gün makineyi açmaya çalıştığımda lens uzarken elim ile biraz lensin açılmasını engellemiş oldum, sonrasında makine kafasına göre açılıp kapanmaya başladı.

Makinenin çalışmasında herhangi bir problem yok, lens düzgün bir şekilde uzayıp kısalıyor, zoom'laması normal, netlemesi normal, eskisi gibi sessiz.. ama dediğim gibi o olaydan sonra kendi kendine açılıp kapanmaya başladı.

Bugün firmware'i 1.2'den 2.0'a güncellememe rağmen problem devam ediyor. Böyle bir şey yaşamış olan var mı?

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

boyun askısı olarak ne önerirsiniz?

Ben yurtdışından bir siteden aşağıdaki case'i getirttim, çok sağlam çıktı.. yanında askı da veriyor, ince ve şık.
    https://i.ytimg.com/vi/vIGPnRzAXtQ/maxresdefault.jpg
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.